Azamfirei Remus
VULCAN
VULCAN, 16 Iunie 1973
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Hunedoara
Hunedoara, Deva, Str. Prelungire Oituz, nr.8
Tel: 0254219065
Tel: 0254219065
Fax: 0254219065
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
SUPERLIGA FEMININĂ | LIGA 4 | LIGA 5 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 2 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 3 | JUNIORI U19 | ||
Palivan Victor | 4 | ||||||
Terciu Alexandru | 7 | ||||||
Usurelu Bogdan | 2 | ||||||
Cirstea Ovidiu | 7 | ||||||
Hajdu Tiberiu | 1 | ||||||
Ignat Bogdan Alexandru | 1 | ||||||
Konicika Marius | 4 | ||||||
Anca Florin | 1 | ||||||
Anca Valentin-Ioan | 1 | ||||||
Veres Attila | 1 | ||||||
Badarau Raul | 1 | ||||||
Armeanu Lucian | 1 | ||||||
Cîrdei Alexandra | 2 | ||||||
Balea Horatiu | 1 | ||||||
Gligor Sergiu | 1 | ||||||
Mihaiu Petre | 1 | ||||||
Miclean Viorel | 1 | ||||||
Stanciu Sergiu Sebastian | 1 | ||||||
Fodor Andrei | 2 | ||||||
Bumb Cristian | 2 | ||||||
Saraol Alin | 2 | ||||||
Popa Raul | 3 | ||||||
Herczeg Leopold | 1 | ||||||
Bilc Dana Mihaela | 3 | ||||||
Babalic Sebastian | 4 | ||||||
Blindu Catalin | 1 | ||||||
Maier Teodor | 1 | ||||||
Jurgiu Catalin | 1 | ||||||
Stelescu Serban | 3 | ||||||
Blaga Bogdan | 3 | ||||||
Turbutan Denis Stefan | 2 | ||||||
Tanasescu Daniel | 1 | ||||||
Lungu Eduard | 2 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
SUPERLIGA FEMININĂ | LIGA 4 | LIGA 5 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 2 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 3 | JUNIORI U19 | ||
ACS Scoala de Fotbal Damian Militaru | 1 | ||||||
LPS Cetate Deva | 1 | ||||||
ACS Minerul Uricani | 2 | ||||||
CSM Dacia Orăştie 2010 | 4 | ||||||
ACS MINERUL LUPENI | 10 | ||||||
AS Victoria Călan | 2 | ||||||
CS Inter Petrila | 6 | ||||||
CSO Retezatul Haţeg | 1 | ||||||
CSM Deva | 3 | ||||||
ACS Şoimul Băiţa | 2 | ||||||
CSM Mihai Viteazu Vulcan | 1 | ||||||
Clubul Sportiv Comunal Sântămăria Orlea | 3 | ||||||
CSM AURUL BRAD | 1 | ||||||
ACS REAL SANTANDREI 2022 | 1 | ||||||
AS Unirea General Berthelot | 2 | ||||||
AS Ponorul Vaţa | 1 | ||||||
CSC NARCISA SĂLAȘU DE SUS | 2 | ||||||
AS Zarandu Crişcior | 1 | ||||||
C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu | 1 | ||||||
CSM Jiul Petroşani | 1 |