Biris Mirel
DEVA
DEVA, 23 August 1959
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Hunedoara
Hunedoara, Deva, Str. Prelungire Oituz, nr.8
Tel: 0254219065
Tel: 0254219065
Fax: 0254219065
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
LIGA 4 | LIGA 5 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 3 | JUNIORI U19 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, Baraje | ||
Roman Florin | 4 | |||||
Bumb Cristian | 3 | |||||
Armeanu Lucian | 3 | |||||
Damian Adrian | 1 | |||||
Spatacean Darius | 1 | |||||
Popa Alin | 1 | |||||
Blindu Catalin | 1 | |||||
Bilc Dana Mihaela | 2 | |||||
Anca Valentin-Ioan | 2 | |||||
Aron Corneliu | 1 | |||||
Olaru Marcel | 1 | |||||
Voicu Razvan | 1 | |||||
Badarau Raul | 2 | |||||
Branea Daniel | 1 | |||||
Popa Raul | 1 | |||||
Herczeg Leopold | 4 | |||||
Stanciu Sergiu Sebastian | 4 | |||||
Usurelu Bogdan | 1 | |||||
Stelescu Serban | 1 | |||||
Horvat Adrian | 1 | |||||
Gusman Claudiu Constantin | 2 | |||||
Veres Attila | 2 | |||||
Nicoara Claudiu Sebastian | 2 | |||||
Maier Teodor | 3 | |||||
Konicika Marius | 1 | |||||
Mituca Razvan | 1 | |||||
Hajdu Tiberiu | 2 | |||||
Danciu Marius | 1 | |||||
Moldovan Bogdan Constantin | 2 | |||||
Ignat Bogdan Alexandru | 2 | |||||
Jurgiu Catalin | 3 | |||||
Bartosiu Florin | 2 | |||||
Caprau Fabian | 2 | |||||
Lucaci Tudor | 1 | |||||
Ivan Horea | 4 | |||||
Socoteanu Paul | 1 | |||||
Dobroaie Darius | 4 | |||||
Treptes Sorin | 6 | |||||
Bercea Emanuel | 4 | |||||
Bedea Valentin | 2 | |||||
Fodor Andrei | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
LIGA 4 | LIGA 5 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 3 | JUNIORI U19 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, Baraje | ||
ACS Şoimul Băiţa | 3 | |||||
ACS MINERUL LUPENI | 4 | |||||
CSM AURUL BRAD | 4 | |||||
CSO Retezatul Haţeg | 3 | |||||
CS Inter Petrila | 3 | |||||
AS Victoria Călan | 2 | |||||
ACS Minerul Uricani | 2 | |||||
CSM Mihai Viteazu Vulcan | 1 | |||||
CSC NARCISA SĂLAȘU DE SUS | 3 | |||||
ACS UNIREA DMO | 4 | |||||
AS Ponorul Vaţa | 2 | |||||
AS Unirea General Berthelot | 1 | |||||
CS Ghelari | 2 | |||||
Clubul Sportiv Comunal Sântămăria Orlea | 4 | |||||
ACS Viitorul Şoimuş | 5 | |||||
CSM Dacia Orăştie 2010 | 4 | |||||
C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu | 6 | |||||
CS CFR Simeria | 3 |