Corpadi Sorin
Lupeni
18 Aprilie 1970
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Hunedoara
Hunedoara, Deva, Str. Prelungire Oituz, nr.8
Tel: 0254219065
Tel: 0254219065
Fax: 0254219065
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
SUPERLIGA FEMININĂ | LIGA 4 | LIGA 5 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 2 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 4 | JUNIORI U19 | ||
Saraol Alin | 4 | ||||||
Jurgiu Catalin | 3 | ||||||
Popa Raul | 4 | ||||||
Roman Florin | 5 | ||||||
Gusman Claudiu Constantin | 3 | ||||||
Hajdu Tiberiu | 4 | ||||||
Bumb Cristian | 2 | ||||||
Cirstea Ovidiu | 6 | ||||||
Konicika Marius | 7 | ||||||
Bilc Dana Mihaela | 4 | ||||||
Anca Valentin-Ioan | 1 | ||||||
Veres Attila | 1 | ||||||
Anca Florin | 1 | ||||||
Corui Marius | 1 | ||||||
Stanciu Sergiu Sebastian | 1 | ||||||
Balea Horatiu | 1 | ||||||
Voicu Razvan | 1 | ||||||
Radoi Razvan | 1 | ||||||
Horvat Adrian | 1 | ||||||
Branea Daniel | 1 | ||||||
Cîrdei Alexandra | 1 | ||||||
Damian Adrian | 1 | ||||||
Tatar Antoniu | 1 | ||||||
Bedelean Alexandru | 1 | ||||||
Babalic Sebastian | 8 | ||||||
Turbutan Denis Stefan | 4 | ||||||
Podea Robert Daniel | 2 | ||||||
Blindu Catalin | 1 | ||||||
Lungu Eduard | 3 | ||||||
Stelescu Serban | 2 | ||||||
Armeanu Lucian | 1 | ||||||
Buza Casian | 2 | ||||||
Terciu Alexandru | 4 | ||||||
Palivan Victor | 3 | ||||||
Blaga Bogdan | 4 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
SUPERLIGA FEMININĂ | LIGA 4 | LIGA 5 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 2 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 4 | JUNIORI U19 | ||
CSO Retezatul Haţeg | 6 | ||||||
ACS Scoala de Fotbal Damian Militaru | 1 | ||||||
ACS MUREȘUL ILIA | 1 | ||||||
C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu | 3 | ||||||
ACS Minerul Uricani | 9 | ||||||
CSM Deva | 2 | ||||||
CS Inter Petrila | 5 | ||||||
AS Victoria Călan | 2 | ||||||
ACS Şoimul Băiţa | 5 | ||||||
CSM Mihai Viteazu Vulcan | 3 | ||||||
CSM AURUL BRAD | 3 | ||||||
ACS REAL SANTANDREI 2022 | 2 | ||||||
ACS UNIREA DMO | 3 | ||||||
CS Ghelari | 1 | ||||||
AS Zarandu Crişcior | 1 | ||||||
AS Ponorul Vaţa | 1 | ||||||
CSC NARCISA SĂLAȘU DE SUS | 1 | ||||||
AS Unirea General Berthelot | 1 | ||||||
Clubul Sportiv Comunal Sântămăria Orlea | 3 | ||||||
CSM Jiul Petroşani | 4 | ||||||
CS CFR Simeria | 1 | ||||||
ACS MINERUL LUPENI | 2 |