Informari si comunicate
25-09-2018
UEFA C

Instructiuni in vederea obtinerii licentei UEFA C.

detalii...
31-08-2018
AMANAREA CAMPIONAT

In atentia echipelor de fotbal

detalii...
31-07-2018
Curs instruire arbitri

Pregatire, testare fizica si scrisa arbitri

detalii...
02-07-2018
Hotarârea Comitetului Executiv din 02.07.2018

Comitetul Executiv al Asociației Județene de Fotbal, adoptă următoarele decizii:

detalii...
28-06-2018
Baraj Liga a 4-a

Sambata, 30-06-2018, incepand cu ora 17:00 vor avea loc jocurile de baraj pentru stabilirea echipelor promovate in liga a 4-a.

detalii...
11-06-2018
FINALA CUPEI ROMANIEI-FAZA JUDETEANA

Finala Cupei Romaniei-faza judeteana.

detalii...
08-06-2018
PLANIFICAREA JOCURILOR AMANATE SI REPROGRAMATE

LIGA 4-Jocurile: Victoria Tandarei- Spartacus Iazu si Recolta Gh Doja-Victoria Tandarei, Spicul Colilia-Unirea Ion Roata. LIGA 5 SERIA 2-Jocurile: Infratirea Jilavele-Recolta Malu Rosu, Unirea Sarateni- FC Dridu si AS Cosereni-Recolta Barcanesti.

detalii...
24-04-2018
SFERTURI DE FINALA CUPA ROMANIEI 2018

Miercuri-02-05-2018, incepand cu ora 18:00 se vor desfasura Sferturile de Finala din Cupa Romaniei- faza judeteana-astfel:

detalii...
10-04-2018
Cupa Romaniei- Etapa 5

Miercuri-18.04.2018, incepand cu orele 17:00 se va disputa etapa a 5-a din Cupa Romaniei astfel:

detalii...
20-03-2018
toate comunicatele

Viitorul Axintele


Viitorul Axintele

Localitatea Axintele

Informatii generale
Anul infiintarii 2002
Teren Axintele / Axintele
Adresa loc. Axintele, Jud. Ialomita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Ionita Marin- tel.0724936535
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 Baraganul Ciulnita 15 12 1 2 73-21 37p +16
2ACS Recolta Gh. Doja15113158-1436p+15
3 Victoria Mt. Buzau 15 11 1 3 54-16 34p +13
4Secunda Adancata1594249-1731p+7
5 C.F. Abatorul Slobozia 15 10 1 4 41-19 31p +10
6C.S Victoria Tandarei1591536-2328p+4
7 Spartacus Iazu 15 8 3 4 64-37 27p +3
8AS FC Urziceni1582553-1426p+2
9 Viitorul Axintele 15 8 1 6 38-33 25p +4
10CSM Fetesti1552824-2517p-7
11 Recolta Barcanesti 15 5 0 10 32-61 15p -9
12C.S. Recolta 2017 Gh. Lazar1533943-6312p-9
13 Vointa Maia 15 4 0 11 34-77 12p -9
14Unirea Grivita15221114-618p-16
15 C.S. Amara 15 2 1 12 20-80 7p -14
16Unirea Ion Roata1501145-771p-23
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Aldea Cristian Ionut 08-11-1995 6484
2 Alecu Marius Alexandru 09-07-1992 6616
3 Alexandru Gabriel 17-07-2004 11183
4 Andrei Mihai 26-09-2002 11258
5 Anghel Gabriel 07-02-2001 9206
6 Badea Alexandru- Gabriel 20-11-1991 4465
7 Badea Robert Mihai 12-02-1994 7238
8 Balan Florin 20-08-1992 10412
9 Balan Valentin Dorian 27-03-1998 9065
10 Barbu Gabriel- Cristian 16-03-2006 11048
11 Barzoi Dumitru 22-05-1979 5532
12 Bogorodita Andrei- Mihai 15-11-1991 B 10200
13 Cana Mihai Iulian 18-08-1988 1245
14 Chiru Daniel-claudiu 31-08-1993 11462
15 Chiva Alexandru- Gabriel 22-04-1993 4993
16 Cirjan Catalin- Andrei 06-10-2001 11603
17 Ciupitu Radu- Florin 08-09-1993 4044
18 Ciuta Marian Emil 04-11-1992 6614
19 Constantin Mihai- Gabriel 08-11-2002 10316
20 Constantinescu Dumitru 13-12-1992 14939
21 Costache Alexandru 26-08-1993 7236
22 Costache Catalin- Marius 20-08-2002 10315
23 Costache Constantin 26-05-1989 8500
24 Craciun Doru Valentin 14-09-1989 47311
25 Cretu Adrian- Alexandru 20-04-2002 11607
26 Cretu Albert- Manio- Florin 26-06-2005 11606
27 Cristea Alexandru- Ionut 19-07-2001 10317
28 Cristea Cosmin- Florin 22-06-2002 10666
29 Cristea Niculae 28-07-1967 5730
30 Cristea Radu- Daniel 30-12-1999 10514
31 Cristil Dumitru- Costin 09-05-1995 5301
32 Crivat Marian- Valentin 09-07-1999 10981
33 Dan Ionut Sorin 16-12-1995 6474
34 Dedu Cosmin- Ionut 20-02-1990 993
35 Dinca Ion 25-06-1995 211608
36 Dinca Laurentiu- Madalin 29-08-1999 10132
37 Dinca Marian 28-07-1994 6617
38 Dinu Andrei- Viorel 25-04-2005 11604
39 Dinu Catalin- Iulian 22-02-1999 10411
40 Donose Stefan Gabriel 08-04-1988 29358
41 Dragnea Nicolae 28-06-1986 49713
42 Dudu Cosmin Ionut 20-02-1990 218231
43 Dumitrache Marin 17-03-1976 47018
44 Dumitru George- Ionut 16-04-1986 54062
45 Dumitru Marian 25-05-1982 54061
46 Duta Alexandru 23-05-1992 11945
47 Duta Daniel 28-11-1980 14796
48 Duta Robert- Florin 24-05-2001 24352
49 Dutu Ionut Cristian 28-09-1992 7235
50 Dutu Marius Cornel 18-10-1996 211236
51 Enache Ion- Cristian 16-09-2004 11049
52 Enache Vasile 25-02-1995 7237
53 Ene Marian 08-06-1972 49688
54 Fatu Ionut 06-06-1991 27
55 Ferfelea Viorel Stefan 12-12-1990 5810
56 Florea Dan Cornel 07-09-1989 5129
57 Frunzanisteanu Georgian 19-01-1995 19763
58 Gabor Daniel Cristian 25-02-1985 19453
59 Geanel Alexandru Daniel 07-03-1992 6612
60 Gheorghe Alexandru- Nicusor 14-05-1995 5302
61 Gheorghe Dumitru- Adrian 31-05-2002 10735
62 Gheorghe Petrica- Jenica 23-06-2000 10318
63 Ghinea Ionel- Razvan 20-06-2003 11016
64 Ghita Alexandru - George 29-08-1992 G 159
65 Ghita Dobre Catalin 19-03-1992 6613
66 Ghita Dumitru Daniel 14-07-1995 8502
67 Grigore Alexandru 27-08-1981 48085
68 Grigore Marius- Ionut 31-03-2000 10368
69 Grigore Mihai Aurelian 18-06-1995 8185
70 Grigore Mihai Florin 19-09-1987 12505
71 Hangu Cosmin Florin 16-04-1995 7239
72 Hangu Marius Marcel 19-04-1994 7275
73 Ilie Alexandru Gabriel 20-04-1990 44813
74 Ion Ciprian 24-01-1982 18210
75 Ion Ionel 18-11-1979 47044
76 ION IONUT ALEXANDRU 12-06-1996 14831
77 Ionel Nicolae 08-12-1978 20789
78 Ionita Marin 14-01-1953 401
79 Ivan Alexandru Laurentiu 18-06-1989 115
80 Lungu Rares Cristian 01-08-2006 11605
81 Lunic Marius- Gabriel 21-09-1987 16046
82 Mandache Costi- Alexandru 12-05-2002 10319
83 Mandache Dan Ionut 14-10-1997 8501
84 Manea Gabi 16-02-1985 49686
85 Manea Georgian 02-11-1989 49685
86 Maracine Nicolae 18-09-1987 15897
87 Marele Ionut Madalin 02-06-1995 16689
88 Marin Marius Claudiu 25-12-1988 7906
89 Matache Valentin Ionut 21-12-1986 48009
90 Matei Bogdan 23-02-1989 48078
91 Melcu Tudorel- Ionut 28-09-1999 9934
92 Mindru Nicolae 10-08-1995 17347
93 Moise Iulian Marius 29-05-1987 6622
94 Neagu Robert- Adrian 02-04-1991 49472 A
95 Nedelcu Cosmin Alexandru 16-01-1988 7813
96 Nichita Costin 05-02-1984 47185
97 Nicuta Daniel 19-06-1967 48088 A
98 Nicuta Radu Ionut 29-12-1993
99 Nita Gabriel 20-01-2002 10320
100 Nita Marinel- Adrian 20-12-1999 11184
101 Nita Reghinel 22-11-1978 49105
102 Oancea Marian -Robert 03-08-1992 8055
103 Oprisan Andrei 30-05-1990 3722
104 Paun Florin 13-08-1984 222
105 Paun Mario- Daniel 09-09-2005 11520
106 Pavelescu Andrei- Nicolae 13-02-1990 4991
107 Petrache Daniel 07-03-1993 6738
108 Petrache Ionut- Mihai 20-05-1998 9728
109 Petrache Marian 19-02-1995 7234
110 Petre Roberto Ionut 12-06-1996 7276
111 Petre Silviu- Claudiu 22-01-2006 11521
112 Pirjol Sorin- Mihai 14-10-2004 11602
113 Pita Andrei- Serban 06-10-1997 9591
114 Popescu Andrei 26-04-1993 10799
115 Popescu Florin- Radu 30-12-1981 10794
116 Popescu George 30-03-1981 1700
117 Putinelu Marian Vasile 09-09-1996 8461
118 Radu Daniel Dumitru 14-03-1996 7776
119 Radu Florin- Alin 07-05-2003 11501
120 Robu Alin Marius 15-09-1988 2766
121 Rucareanu Paul 06-06-1987 8709
122 Saftoiu Georgel 04-04-1984 13500
123 Socoteanu Alexandru- Ionut 16-11-1998 9582
124 Stan Alexandru Adrian 23-06-1989 8837
125 Stan Andrei- Marcel 21-09-2002 10321
126 Stan Aurel George 22-07-1988 5811
127 Stanculea Daniel Iulian 18-08-1989 5350
128 Stefan Gabriel Daniel 22-09-1995 9217
129 Stefan Valentin 29-04-1995 9218
130 Stefan Vasile 06-10-1978 47038
131 Stoica Alexandru Cristian 28-10-1996 9207
132 Stoica Constantin Sabin 06-03-1999 9067
133 Strimbeanu Nicu Iulian 14-06-1977 15119
134 Stroe Marin Danut 06-09-1989 8114
135 Tache Cosmin Adrian 12-09-1991 49092
136 Tache Milian Lucian 24-09-1995 8705
137 Tache Nicolae Catalin 06-12-1993 6625
138 Tache Nicolaie Marius 24-04-1998 9180
139 Tache Viorel Jean 15-12-1993 6621
140 Toader Ionut 16-09-1993 11952
141 Toma Crinu 31-08-1997 9413
142 Toma Vasile- Daniel 01-05-2000 11017
143 Trandafir Catalin- Gabriel 22-03-2001 10369
144 Tudor Adrian- Ionut 15-03-1991 4520
145 Tudorache Ionut- Daniel 12-09-2000 9723
146 Tudorache Mircea Madalin 09-08-1994 8563
147 Tudorel Marin 10-02-1979 49681
148 Vasile Ion 30-05-1987 14587
149 Vasile Sebastian- Petrisor 07-11-1991 A- 7837
150 Vasile Sorin 12-06-1986 2535
151 Velu Adrian 20-07-1986 49683
152 VILCU MARIAN CATALIN 27-02-1994 15383
153 Visan Cristian- Andrei 17-05-1991 3600
154 Zahiu Constantin Catalin 21-05-1984 49682
155 Zamfir Mihaita-razvan 30-07-1994 11953
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 15
08-12-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 14
01-12-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 13
24-11-2018
Unirea Grivita
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 12
17-11-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 11
10-11-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 10
03-11-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 9
27-10-2018
Victoria Mt. Buzau
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 8
20-10-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 7
13-10-2018
C.F. Abatorul Slobozia
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 6
06-10-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 5
29-09-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 4
22-09-2018
Vointa Maia
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 3
19-09-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 2
15-09-2018
AS FC Urziceni
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 1
08-09-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 15
08-12-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 14
01-12-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 13
24-11-2018
Unirea Grivita
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 12
17-11-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 11
10-11-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 10
03-11-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 9
27-10-2018
Victoria Mt. Buzau
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 8
20-10-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 7
13-10-2018
C.F. Abatorul Slobozia
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 6
06-10-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 5
29-09-2018
Viitorul Axintele
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 4
22-09-2018
Vointa Maia
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 2
15-09-2018
AS FC Urziceni
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 1
08-09-2018
Viitorul Axintele
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe