Groza Cornel
Iasi
Nu este precizata
Observator de arbitri
-
0722619224
Asociatia Judeteana de Fotbal Iasi
Iasi, alea Grigore Ghica Voda, nr 12-24
Tel: 0232264263
Tel: 0740237930
Fax: 0232264263
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria I | Liga a V-a, Seria III | ||
Diaconu Lucian | 1 | |||
Isticioaia Lucian | 2 | |||
Lungu David Matei | 1 | |||
Roman Cosmin Alexandru | 1 | |||
Bazon Cosmin | 3 | |||
Achirei Teodor | 2 | |||
Aelenei Iosif Ciprian | 1 | |||
Olenic Theodor | 2 | |||
Varlam Tudor | 1 | |||
Ciobanu Stefan Cosmin | 1 | |||
Bacauanu Cosmina Petronela | 2 | |||
Mihuleac Gabriel | 3 | |||
Nour Ovidiu | 2 | |||
Nistor Radu | 1 | |||
Gastescu Andrei | 2 | |||
Apreutesei Andrei | 1 | |||
Stanciu Sebastian Stefan | 1 | |||
Condurache Adrian | 1 | |||
Contofan Iulian | 1 | |||
Teodorescu Stefan Lucian | 1 | |||
Petrea Adrian | 1 | |||
Snaider Alexandru Albert | 1 | |||
Chelban Ionut Lucian | 1 | |||
Moraru Raul | 1 | |||
Kerezsy Nicholas Adrian | 1 | |||
Craiu Mirel | 1 | |||
Adochei Antonia Ioana | 1 | |||
Dragomir Valentin | 2 | |||
Mihalachi Marius Andrei | 1 | |||
Hancianu Nicolae Vlad | 1 | |||
Nițoi Ema | 1 | |||
Sofrone Petru Marius | 1 | |||
Macovei Alin Dumitru | 3 | |||
Zaharia Marian | 1 | |||
Mihalachi Sebastian Gabriel | 2 | |||
Macarie Andrei | 1 | |||
Porumb Daniel | 1 | |||
Scutelnicu Marian | 1 | |||
Spaiuc Robert | 1 | |||
Ghiorghiu Sebastian Andrei | 1 | |||
Bolota Teofil | 1 | |||
Tomozei Razvan | 1 | |||
Hristea Eduard Andrei | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria I | Liga a V-a, Seria III | ||
CS Viitorul Hârlău | 4 | |||
CS Moldova Cristești | 2 | |||
AS Victoria Lețcani | 2 | |||
AS Țuțora | 1 | |||
AS Unirea Ruginoasa | 2 | |||
CSM Pașcani | 2 | |||
AS Unirea Al.I.Cuza | 2 | |||
ACS Com-Val Valea Lupului | 1 | |||
ASS Zimbru Boureni | 2 | |||
AS Unirea Scânteia | 1 | |||
AS Stejarul Sinești | 1 | |||
AS Biruinta Movileni | 1 | |||
AS Poiana Popești | 1 | |||
AS Voința Bosia | 1 | |||
AS Gloria Românești | 1 | |||
AS Fulgerul Țibănesti | 2 | |||
CS Erbiceni | 1 | |||
AS Viitorul Plugari | 1 | |||
AS 2023 Todirești | 3 | |||
AS Noua Generație Topile | 1 | |||
AS Activ Valea Seacă | 1 | |||
AS Voința Moțca | 2 | |||
AS Viitorul Brăești | 1 | |||
AS Locomotiva Pașcani | 1 | |||
AS Spicul Heleșteni | 1 |