Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Joi, 6 Iunie 2019, 18:00
Cupa Romaniei, etapa 6
Teren: Stadionul "Viorel Mateianu" / Baia Mare
Joi, 6 Iunie 2019, 18:00
Teren: Stadionul "Viorel Mateianu" / Baia Mare
Duminica, 19 Mai 2019, 16:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 18
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 19 Mai 2019, 16:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 19 Mai 2019, 14:00
Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 18
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 19 Mai 2019, 14:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 12 Mai 2019, 16:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 21
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 12 Mai 2019, 16:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Marti, 7 Mai 2019, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Marti, 7 Mai 2019, 17:00
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Sambata, 27 Aprilie 2019, 13:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 15
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Sambata, 27 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 15
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Joi, 25 Aprilie 2019, 16:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 15
Teren: Remeți / Remeți
Joi, 25 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Remeți / Remeți
Joi, 25 Aprilie 2019, 14:00
Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 15
Teren: Remeți / Remeți
Joi, 25 Aprilie 2019, 14:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 21 Aprilie 2019, 16:00
Liga 5, Seria 1, etapa 10
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 21 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 20 Aprilie 2019, 16:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 17
Teren: Tămaia / Tămaia
Sambata, 20 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 14 Aprilie 2019, 13:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 16
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 14 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 7 Aprilie 2019, 16:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 12
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 7 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 7 Aprilie 2019, 14:00
Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 12
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 7 Aprilie 2019, 14:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 24 Martie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 13
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 24 Martie 2019, 15:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 10
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 12:00
Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 10
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 9
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Șișești / Șișești
Meci omologat cu scorul din teren.
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Liga 4 - juniori, Seria Sud, etapa 9
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 14 Octombrie 2018, 15:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 7
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 14 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:00
Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 7
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 7 Octombrie 2018, 15:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 6
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 7 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Meci anulat, CS Comuna Satulung s-a retras din campionat.
Duminica, 7 Octombrie 2018, 13:00
Liga 4 - juniori, Seria Sud, etapa 6
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 7 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Meci anulat, CS Comuna Satulung s-a retras din campionat.
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 4
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 23 Septembrie 2018, 15:00
Liga 4 - juniori, Seria Sud, etapa 4
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 23 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 3
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Satulung / Satulung
Meci anulat, CS Comuna Satulung s-a retras din campionat.
Duminica, 16 Septembrie 2018, 15:00
Liga 4 - juniori, Seria Sud, etapa 3
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 16 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Satulung / Satulung
Meci anulat, CS Satulung s-a retras din campionat.
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 2
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 9 Septembrie 2018, 15:00
Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 2
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 9 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 26 August 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 26 August 2018, 17:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Sambata, 25 August 2018, 15:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Sambata, 25 August 2018, 15:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș