Meciuri arbitrate
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 15
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 15
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Sambata, 20 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 15
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Sambata, 20 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Sambata, 20 Aprilie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 15
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Sambata, 20 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024, etapa 5
Teren: Tămaia / Tămaia
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 13
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Sălsig / Sălsig
Sambata, 13 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 13
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Sambata, 13 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Sambata, 6 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 12
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 6 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 9
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 31 Martie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 9
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 31 Martie 2024, 12:00
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 10
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
UNDER 15, etapa 12
Teren: Ferneziu / Ferneziu
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
Teren: Ferneziu / Ferneziu
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 10
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 10
Teren: Recea / Recea
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Recea / Recea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 9
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 7
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 7
Teren: Bârsana / Bârsana
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Bârsana / Bârsana
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 9
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 3
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 3
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Moisei / Moisei
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 1
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Duminica, 27 August 2023, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024, etapa 2
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 27 August 2023, 17:00
Teren: Satulung / Satulung
Data nu este disponibila, hh:mm
UNDER 15, etapa 14
Teren: Solovan / Sighetu Marmației
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Solovan / Sighetu Marmației
Data nu este disponibila, hh:mm
UNDER 15, etapa 16
Teren: Ferneziu / Ferneziu
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Ferneziu / Ferneziu