Informari si comunicate
17-12-2018
Maramureșeni premiați la Cupa Moș Crăciun în Satu Mare

Minaur Baia Mare a câștigat ediția 2018 a Cupei Moș Crăciun, organizată de Juniorul Satu Mare. Viitorul Sighetu Marmației s-a clasat pe III.

detalii...
17-12-2018
PROIECT ȘCOLAR - ”Împreună suntem fotbal!”

Ediția I a proiectului ”Împreună suntem fotbal!” a avut loc în sala de sport a Centrului Universitar Nord Baia Mare, în organizarea Colegiului Tehnic ”Aurel Vlaicu” Baia Mare.

detalii...
11-12-2018
ATENȚIE! - Ședință cu antrenorii Maramureșului

Comisia Tehnică de Antrenori din cadrul AJFMM organizează miercuri, 9 ianuarie, ședință cu toți antrenorii de fotbal din județul Maramureș

detalii...
10-12-2018
FOTBAL FEMININ - Moș Nicolae a venit cu dulciuri, cupe, diplome și... mingi

Independența Baia Mare a câștigat ediția 2018 a Cupei Moș Nicolae la fotbal feminin, competiție organizată de ACS Venus Maramureș în parteneriat cu Asociația Județeană de Fotbal Maramureș.

detalii...
03-12-2018
FOTBAL FEMININ - 8 echipe participă la Cupa Moș Nicolae

Cupa Moș Nicolae, competiție de fotbal feminin organizată de ACS Venus Maramureș în parteneriat cu AJFMM, are loc sâmbătă, 8 decembrie, în sala de sport din Șomcuta Mare.

detalii...
20-11-2018
CUPA SATELOR - Cicârlău, Recea și Ocna Șugatag, finalistele Maramureșului

Cicârlău, Recea și Ocna Șugatag sunt echipele care s-au calificat la turneul județean final în Maramureș în cadrul ediției 2018 a Cupei Satelor.

detalii...
16-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultatele turneului din Săsar

Al treilea turneu pentru Grupa 2 din cadrul Cupei Satelor în Maramureș a avut loc ieri, în sat Săsar, în organizarea echipei din Săcălășeni.

detalii...
14-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programul turneelor viitoare

Trei turnee mai sunt de disputat până la ultimul act al Cupei Satelor în Maramureș, competiție la startul căreia s-au înscris 11 echipe.

detalii...
13-11-2018
FOTBAL FEMININ - Înscrieri pentru Cupa Moș Nicolae

ACS Venus Maramureș și Asociația Județeană de Fotbal Maramureș organizează Cupa Moș Nicolae la fotbal feminin.

detalii...
09-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programări

Noi meciuri au avut loc în prima ediție a Cupei Satelor în Maramureș. Prima echipă calificată la turneul final județean este cea din Ocna Șugatag.

detalii...
toate comunicatele

ACS Plimob Sighetu Marmaţiei

Localitatea Sighetu Marmaţiei

Informatii generale
Anul infiintarii 2009
Culori galben-vișiniu
Teren Solovan / Sighetu Marmației
Adresa Sighetu Marmației, str. Unirii nr. 40
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Vasile Godja
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Ioan Hotea
Liga 4, Seria Nord - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Avântul Bârsana 9 9 0 0 39-8 27p +12
2AS Zorile Moisei970231-1321p+6
3 AS Recolta Săliştea de Sus 9 7 0 2 31-17 21p +6
4ACS Plimob Sighetu Marmaţiei850340-2115p+6
5 ACS Bradul Vişeu de Sus 9 4 0 5 17-22 12p -6
6AS Metalul Bogdan Vodă930614-449p-3
7 AS Remeţi 9 2 0 7 14-25 6p -9
8AS Iza Dragomireşti911719-354p-8
9 ACS Salina Ocna Şugatag 9 1 1 7 14-34 4p -5
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Arba Ionuț Andrei 28-09-2002 181809
2 Ardelean Darius 06-10-2004 184669
3 Ardelean Marius Lukas 15-10-1998 182980
4 Ardelean Reyvaldo Eugen 29-05-2003 183136
5 Babota Sebastian Egon 16-07-2003 183753
6 Beca Andrei Constantin 05-12-1993 185334
7 Bicuschi Vlad Ioan 14-10-2003 6173
8 Bledea Alexandru Florin 02-11-2003 183128
9 Bledea Gheorghe Sorin 30-05-1999 182638
10 Bococi Florin Nicolae 27-06-1999 181973
11 Boiciuc Cătălin Gheorghe 03-05-2004 184391
12 Boicu Cristian Vasile 17-09-1999 181691
13 Botiș Alexandru Mark 18-02-2002 182355
14 Brândușa Andrei Sorin 05-03-2001 180178
15 Brândușa Antonio Nicolas 25-07-2003 183982
16 Budean Alexandru 03-05-2003 183119
17 Ciocan Claudiu Dănuț 25-01-2004 184667
18 Ciubotaru Sebastian Marius 24-01-2001 183135
19 Cocian Iedan Alexandru Ionuț 07-05-2002 181693
20 Condrat Marcus George 16-11-2004 182600
21 Corneștean Alexandru Vasile 24-01-2004 181681
22 Costache Cătălin 20-02-2001 184250
23 Covaci Alexandru Dănuț 02-10-2001 183856
24 Covaci Mihai Ionuț 15-03-2002 183863
25 Covaci Pavel Vasile 06-05-1998 180261
26 Cozar Denis Vasile 09-12-2003 183120
27 Crasnai Sergiu Andrei 03-02-2003 6175
28 Șimon Alexandru Vasile Patrick 23-08-2001 182451
29 Ștefănoiu Răzvan 05-03-2001 181742
30 Fedorca Michel Alin 22-04-2003 6151
31 Feher Luca Rareș 01-09-2004 6101
32 Gampe Ciprian Andrei 25-11-2000 184395
33 Gavaller Armand Iulian 14-04-1995 178148
34 Gheorghei Cătălin Samuel 20-05-2002 181808
35 Gheorghei Ionuţ Alexandru 25-04-1994 184610
36 Ghindă Gabriel Daniel 01-10-2003 186768
37 Giurgi Darius Mihai 26-02-2002 184394
38 Godja Sebastian Mihai 04-01-1995 178149
39 Grigor Casian 15-03-2000 181023
40 Gyenge Alexandru Cristian 08-03-1999 180169
41 Hofer Raul Teodor 23-07-1998 179582
42 Holocsuk Alexandru Nicolae 15-05-2002 182977
43 Hrițu Toma Vlad 08-10-2001 181679
44 Ilieș Ioan Lucian 27-07-2001 185316
45 Iurcuț Flaviu Claudiu 22-11-2002 182452
46 Kocserha Marian Raimond 14-03-2003 184654
47 Kovacs Cosmin Alexandru 19-03-2004 181838
48 Kreiter Ștefan Mark 15-01-2002 184648'
49 Ladislau Roland 02-02-2000 183206
50 Malearciuc Andrei Vasile 29-03-2002 182302
51 Mariș Ionuț Adrian 04-04-2003 184884
52 Maxim Sebastian Alexandru 02-07-2003 182540
53 Michnea Vasile Alex 26-12-1999 184694
54 Mihai Darius Alexis 15-05-2004 183815
55 Mitrea Allesandro 12-09-2004 6756
56 Mitruscsak Leonardo Robert 15-03-2001 181008
57 Moiş Iasmin Mihăiţă 27-04-2000 180015
58 Moldovan Sergiu Laurenţiu 10-09-1999 180174
59 Moskola Krisztian 25-06-1999 180948
60 Muțiu Cosmin 12-06-2001 181559
61 Mărginean Alexandru Cornel 05-11-2002 186352
62 Nistor Răzvan Florin 26-12-2002 186284
63 Oanță Adrian Iulian 27-07-2001 184998
64 Ofrim Cosmin Andrei 18-06-2002 181688
65 Onea Angel Paul 08-07-2005 184523
66 Pașcu Ionuț Vasile 27-01-1999 180268
67 Pisuc Ionuț Vasile 30-01-2003 183848
68 Pop Ioan Simion 13-03-2003 183008
69 Pop Ionuț Sorin 22-08-2003 183752
70 Pop Marius Ghiţă 10-02-1994 184860
71 Pop Petreanu Adrian Ioan 28-05-1999 180179
72 Pop Teodor Marius 11-07-1994 184775
73 Popan Narcis Stelian 28-03-2003 184871
74 Popșa Davide 04-07-2002 183626
75 Rad Darian Radu 14-05-2000 180013
76 Radu Alexandru Adrian 06-07-1999 181690
77 Rednic Laurențiu Fabian 27-09-2002 181820
78 Rusneac Ioan 02-08-2002 183791
79 Sabadâş Cosmin Gheorghe 10-11-2000 184835
80 Sas Alex Vasile 13-02-2004 186774
81 Sauca Adrian 14-07-2003 186778
82 Scerban Antonio Darius 16-03-2004 183118
83 Smillar Darius Andrei 28-01-2003 181833
84 Smillar Raul Vasile 28-01-2003 181819
85 Soare Denis Adelin 13-08-2003 184393
86 Spătaru Cosmin Aurelian 17-04-2003 183760
87 Stan Tudor Gheorghe 01-06-1996 178864
88 Stasiuc Ioan Cătălin 15-10-2002 181756
89 Stoica Denis Dumitru 25-10-2002 181854
90 Strîmbei Thomas Vlăduț 06-02-2001 181561
91 Teris Eduard Tobias 03-02-2003 183114
92 Tifrac Denis Nicușor 01-08-2003 183805
93 Timiș Toader Adrian 05-05-2001 184645
94 Tomșa Gheorghe Gabriel 16-06-2003 182453
95 Torok Kalman Gabriel 23-05-2003 184647
96 Tot Richard Daniel 12-10-2003 183122
97 Tudic Rareş Iulian 20-07-2000 180949
98 Tămaș Darius Vasile 10-02-2003 183131
99 Tăutan Adrian 03-08-1999 181609
100 Varga Carlos Cătălin 26-11-2001 181971
101 Varga Rareș Andrei 16-07-2004 182303
102 Vereș Nicolas David 09-12-2000 180527
103 Vișovan Gabriel Laurențiu Ștefan 22-07-2002 182596
104 Vlad Cătălin Florin 29-01-2003 183127
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 2
11-11-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 0-1
Cupa Romaniei Etapa 1
26-08-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 1-4
Liga Elitelor Under 15 Etapa 7
27-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Liga Elitelor Under 15 Etapa 6
21-09-2018
CSŞ Sighetu Marmaţiei
Liga Elitelor Under 15 Etapa 5
15-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Liga Elitelor Under 15 Etapa 4
13-09-2018
CS Sporting Recea
Liga Elitelor Under 15 Etapa 3
11-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Liga Elitelor Under 15 Etapa 1
01-09-2018
CS Fărcașa
Liga 4, Seria Nord Etapa 9
28-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 4-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 8
21-10-2018
AS Iza Dragomireşti
Pauza: 6-2
Liga 4, Seria Nord Etapa 7
14-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 0-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
AS Metalul Bogdan Vodă
Pauza: 5-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 0-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 2-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 3-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 9
28-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 0-3
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 8
21-10-2018
AS Iza Dragomireşti
Pauza: 3-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 7
14-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 1-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 0-3
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
AS Metalul Bogdan Vodă
Pauza: 4-2
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 1-2
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 9-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 2-1
Under 11 Etapa 9
10-11-2018
ACS Electrica Baia Mare
Under 11 Etapa 8
03-11-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 11 Etapa 7
27-10-2018
CSO Minerul Baia Sprie
Under 11 Etapa 6
20-10-2018
CS Juniorul Coltău
Under 11 Etapa 5
12-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 11 Etapa 4
05-10-2018
CS Mara 2010
Under 11 Etapa 3
30-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 11 Etapa 2
22-09-2018
CS Sporting Recea
Under 11 Etapa 1
23-11-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Observatii: Amânat
Under 13 Etapa 9
08-11-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 13 Etapa 7
27-10-2018
ACS Electrica Baia Mare 2
Under 13 Etapa 6
19-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 13 Etapa 5
11-10-2018
CS Sporting Recea
Under 13 Etapa 4
05-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 13 Etapa 3
29-09-2018
AFC Viitorul Sighetu Marmației
Under 13 Etapa 2
22-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 13 Etapa 1
24-11-2018
AS Comuna Recea
Play Off Under 15 Etapa 3
13-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Play Off Under 15 Etapa 2
09-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Play Off Under 15 Etapa 1
04-10-2018
CS Minaur Baia Mare
Under 15 Etapa 7
15-11-2018
CS Minaur Baia Mare
Under 15 Etapa 6
12-11-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 15 Etapa 5
10-11-2018
CSŞ 2 Baia Mare
Under 15 Etapa 4
03-11-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 15 Etapa 3
29-10-2018
CS FC Suciu de Sus
Under 15 Etapa 2
27-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe