Meciuri arbitrate
Sambata, 15 Iunie 2019, 18:00
Liga a V-a, etapa 22
Teren: Comunal / Girla Mare
Sambata, 15 Iunie 2019, 18:00
Teren: Comunal / Girla Mare
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 21
Teren: Baza Sportivă Căzăneşti / Căzăneşti
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Căzăneşti / Căzăneşti
Miercuri, 5 Iunie 2019, 18:00
Cupa Romaniei, etapa 6
Teren: Municipal / Drobeta Turnu Severin
Miercuri, 5 Iunie 2019, 18:00
Teren: Municipal / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Recolta / Dănceu
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: Recolta / Dănceu
Sambata, 25 Mai 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 21
Teren: Dierna / Orșova
Sambata, 25 Mai 2019, 11:00
Teren: Dierna / Orșova
Luni, 20 Mai 2019, 16:00
Juniori U13, etapa 6
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Luni, 20 Mai 2019, 16:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 19
Teren: Comunal / Dârvari
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / Dârvari
Miercuri, 15 Mai 2019, 18:30
Juniori U13, etapa 9
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Miercuri, 15 Mai 2019, 18:30
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Marti, 14 Mai 2019, 18:30
Juniori U13, etapa 9
Teren: "Frontiera" / Drobeta Turnu Severin
Marti, 14 Mai 2019, 18:30
Teren: "Frontiera" / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 12 Mai 2019, 18:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: Comunal / Floresti
Duminica, 12 Mai 2019, 18:00
Teren: Comunal / Floresti
Neprezentare
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Orășenesc / Strehaia
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
Teren: Orășenesc / Strehaia
Vineri, 10 Mai 2019, 18:30
Juniori U11, etapa 9
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 10 Mai 2019, 18:30
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Joi, 9 Mai 2019, 18:30
Juniori U13, etapa 8
Teren: "Frontiera" / Drobeta Turnu Severin
Joi, 9 Mai 2019, 18:30
Teren: "Frontiera" / Drobeta Turnu Severin
Miercuri, 8 Mai 2019, 16:00
Juniori U11, etapa 10
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Miercuri, 8 Mai 2019, 16:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Marti, 7 Mai 2019, 17:30
Juniori U13, etapa 6
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Marti, 7 Mai 2019, 17:30
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 17
Teren: Comunal / Vinatori
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / Vinatori
Vineri, 26 Aprilie 2019, 17:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Comunal / Izimșa
Vineri, 26 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Comunal / Izimșa
Joi, 25 Aprilie 2019, 15:00
Juniori U11, etapa 8
Teren: Pandurii / Cerneți
Joi, 25 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Pandurii / Cerneți
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Comunal / Cujmir
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Cujmir
Duminica, 21 Aprilie 2019, 13:30
Juniori U19, Seria Sud, etapa 4
Teren: Comunal / Cujmir
Duminica, 21 Aprilie 2019, 13:30
Teren: Comunal / Cujmir
Sambata, 20 Aprilie 2019, 15:00
Juniori U19, Seria Nord, etapa 4
Teren: Dr. Angelescu (1 Mai) / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Dr. Angelescu (1 Mai) / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 13 Aprilie 2019, 17:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Pandurii / Cerneți
Sambata, 13 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Pandurii / Cerneți
Joi, 11 Aprilie 2019, 15:00
Juniori U11, etapa 6
Teren: Pandurii / Cerneți
Joi, 11 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Pandurii / Cerneți
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 18:30
Juniori U11, etapa 6
Teren: "Frontiera" / Drobeta Turnu Severin
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 18:30
Teren: "Frontiera" / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Recolta / Dănceu
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Recolta / Dănceu
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Căzăneşti / Căzăneşti
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Căzăneşti / Căzăneşti
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Recolta / Dănceu
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
Teren: Recolta / Dănceu
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: Pandurii / Cerneți
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Teren: Pandurii / Cerneți
Duminica, 3 Martie 2019, 14:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Comunal / Izimșa
Duminica, 3 Martie 2019, 14:00
Teren: Comunal / Izimșa
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 13:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Comunal / Izimșa
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Comunal / Izimșa
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Gheorghita Constantin - Soava / Bistrita
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Gheorghita Constantin - Soava / Bistrita
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Căzăneşti / Căzăneşti
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Baza Sportivă Căzăneşti / Căzăneşti
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Victoria / Vînju Mare
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Victoria / Vînju Mare
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: Comunal / Vinatori
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Vinatori
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 16:00
Gh. Ene, etapa 9
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 17:00
Gh. Ene, etapa 9
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 17:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 18:00
Gh. Ene, etapa 9
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 18:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 20:00
Gh. Ene, etapa 10
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 20:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 19:00
Gh. Ene, etapa 10
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 19:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 21:00
Gh. Ene, etapa 10
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 21:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 08:00
Gh. Ene, etapa 3
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 08:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 09:00
Gh. Ene, etapa 4
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 09:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 10:00
Gh. Ene, etapa 4
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 11:00
Gh. Ene, etapa 4
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 12:00
Gh. Ene, etapa 5
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 16:00
Gh. Ene, etapa 5
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 17:00
Gh. Ene, etapa 5
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 17:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 19:00
Gh. Ene, etapa 6
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 19:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 18:00
Gh. Ene, etapa 6
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 18:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 20:00
Gh. Ene, etapa 6
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 20:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 21:00
Gh. Ene, etapa 7
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 21:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 14:00
Gh. Ene, etapa 1
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 15:00
Gh. Ene, etapa 1
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 16:00
Gh. Ene, etapa 1
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 17:00
Gh. Ene, etapa 2
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 17:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 9
Teren: Comunal / Vrata
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Vrata
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Comunal / Cujmir
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Cujmir
Sambata, 20 Octombrie 2018, 08:30
Gh. Ola, etapa 3
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 08:30
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 09:45
Gh. Ola, etapa 3
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 09:45
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 11:00
Gh. Ola, etapa 4
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 12:15
Gh. Ola, etapa 4
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 12:15
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 18:00
Gh. Ola, etapa 5
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 18:00
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 13:30
Gh. Ola, etapa 5
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 19:15
Gh. Ola, etapa 6
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 19:15
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 20:30
Gh. Ola, etapa 6
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 20 Octombrie 2018, 20:30
Teren: Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Vineri, 12 Octombrie 2018, 15:00
Juniori U13, etapa 5
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 12 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 12 Octombrie 2018, 17:00
Juniori U13, etapa 5
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 12 Octombrie 2018, 17:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Marti, 9 Octombrie 2018, 16:30
Juniori U13, etapa 2
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Marti, 9 Octombrie 2018, 16:30
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Marti, 9 Octombrie 2018, 15:00
Juniori U13, etapa 2
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Marti, 9 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Luni, 8 Octombrie 2018, 17:00
Juniori U13, etapa 1
Teren: Severnav / Drobeta Turnu Severin
Luni, 8 Octombrie 2018, 17:00
Teren: Severnav / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 6 Octombrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Victoria / Vînju Mare
Sambata, 6 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Victoria / Vînju Mare
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Vineri, 28 Septembrie 2018, 15:00
Juniori U11, etapa 2
Teren: Pandurii / Cerneți
Vineri, 28 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Pandurii / Cerneți
Vineri, 28 Septembrie 2018, 16:30
Juniori U11, etapa 2
Teren: Pandurii / Cerneți
Vineri, 28 Septembrie 2018, 16:30
Teren: Pandurii / Cerneți
Vineri, 28 Septembrie 2018, 18:00
Juniori U11, etapa 2
Teren: Pandurii / Cerneți
Vineri, 28 Septembrie 2018, 18:00
Teren: Pandurii / Cerneți
Joi, 27 Septembrie 2018, 16:30
Juniori U11, etapa 1
Teren: Pandurii / Cerneți
Joi, 27 Septembrie 2018, 16:30
Teren: Pandurii / Cerneți
Joi, 27 Septembrie 2018, 18:00
Juniori U11, etapa 1
Teren: Pandurii / Cerneți
Joi, 27 Septembrie 2018, 18:00
Teren: Pandurii / Cerneți
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 15:00
Liga Elitelor U15, etapa 4
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Luni, 17 Septembrie 2018, 17:00
Liga Elitelor U15, etapa 3
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Luni, 17 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: Comunal / Floresti
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / Floresti
Miercuri, 12 Septembrie 2018, 15:00
Liga Elitelor U15, etapa 3
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Miercuri, 12 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: Comunal / Oprisor
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Oprisor
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Comunal / Eșelnița
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Eșelnița
Joi, 6 Septembrie 2018, 17:00
Liga Elitelor U15, etapa 2
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Joi, 6 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, etapa 1
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Sambata, 1 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Orășenesc / Strehaia
Sambata, 1 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Orășenesc / Strehaia
Joi, 23 August 2018, 18:00
Liga Elitelor U15, etapa 1
Teren: Pandurii / Cerneți
Joi, 23 August 2018, 18:00
Teren: Pandurii / Cerneți