Meciuri arbitrate
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 16
Teren: Comunal / Grozesti
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Grozesti
Sambata, 16 Decembrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 15
Teren: Recolta / Dănceu
Sambata, 16 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Recolta / Dănceu
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 14
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 12
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 12
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 11
Teren: Comunal / Pristol
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Pristol
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 10
Teren: Comunal / Burila Mică
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Burila Mică
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 9
Teren: Comunal / Cujmir
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Cujmir
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 8
Teren: Comunal / Cujmir
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Cujmir
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, Seria I, etapa 5
Teren: Orășenesc / Strehaia
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Orășenesc / Strehaia
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 7
Teren: Comunal / Salcia
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Salcia
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 7
Teren: Orășenesc / Strehaia
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Orășenesc / Strehaia
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 6
Teren: Comunal / Cujmir
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Cujmir
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, Seria I, etapa 3
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, etapa 3
Teren: Pandurii / Cerneți
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Pandurii / Cerneți
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
JUNIORI U11, etapa 3
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
JUNIORI U11, etapa 3
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
JUNIORI U11, etapa 3
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 5
Teren: Orășenesc / Strehaia
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Orășenesc / Strehaia
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, Seria I, etapa 2
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, etapa 2
Teren: Severnav / Drobeta Turnu Severin
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Severnav / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 4
Teren: Comunal / Salcia
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Salcia
Neprezentare
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI U13, etapa 1
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:00
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI U13, etapa 1
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI U13, etapa 1
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
JUNIORI U13, etapa 1
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Teren: "Ion Floricică" / Simian
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 3
Teren: Orășenesc / Strehaia
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Orășenesc / Strehaia
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 2
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin