Meciuri arbitrate
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 21
Teren: Comunal / Vrata
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Vrata
Sambata, 25 Mai 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 21
Teren: Dierna / Orșova
Sambata, 25 Mai 2019, 11:00
Teren: Dierna / Orșova
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 20
Teren: Comunal / Salcia
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / Salcia
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Comunal / Eșelnița
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / Eșelnița
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: Comunal / Salcia
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / Salcia
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Ing. C-tin Biță / Crăguiești
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Ing. C-tin Biță / Crăguiești
Sambata, 13 Aprilie 2019, 17:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Pandurii / Cerneți
Sambata, 13 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Pandurii / Cerneți
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Ing. C-tin Biță / Crăguiești
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Ing. C-tin Biță / Crăguiești
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Recolta / Dănceu
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Recolta / Dănceu
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Comunal / Izimșa
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Izimșa
Sambata, 30 Martie 2019, 15:00
Liga a V-a, etapa 13
Teren: Comunal / Girla Mare
Sambata, 30 Martie 2019, 15:00
Teren: Comunal / Girla Mare
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Recolta / Dănceu
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
Teren: Recolta / Dănceu
Sambata, 16 Martie 2019, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 5
Teren: Recolta / Dănceu
Sambata, 16 Martie 2019, 11:00
Teren: Recolta / Dănceu
Duminica, 3 Martie 2019, 14:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Comunal / Brosteni
Duminica, 3 Martie 2019, 14:00
Teren: Comunal / Brosteni
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Comunal / Cujmir
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Cujmir
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Stadion Ghiciulescu / Hinova
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Stadion Ghiciulescu / Hinova
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Ing. C-tin Biță / Crăguiești
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Baza Sportivă Ing. C-tin Biță / Crăguiești
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: Comunal / Floresti
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Comunal / Floresti
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: Comunal / Brosteni
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Brosteni
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 9
Teren: Comunal / Dârvari
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Dârvari
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Comunal / Izimșa
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Comunal / Izimșa
Duminica, 28 Octombrie 2018, 14:00
Juniori U19, Seria Sud, etapa 3
Teren: Comunal / Izimșa
Duminica, 28 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Comunal / Izimșa
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: Comunal / Oprisor
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Oprisor
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Comunal / Salcia
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Salcia
Sambata, 1 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Orășenesc / Strehaia
Sambata, 1 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Orășenesc / Strehaia