Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 16
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Play-Off Promovare, etapa 1
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:30
Cupa Romaniei - Etapa 4, etapa 1
Teren: Central / Craciunesti
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Central / Craciunesti
Duminica, 21 Aprilie 2024, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 15
Teren: Central / Jabenita
Duminica, 21 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Central / Jabenita
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 17
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Cupa Romaniei - Etapa 4, etapa 1
Teren: Central / Jabenita
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Central / Jabenita
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Cupa Romaniei - Etapa 3, etapa 1
Teren: Central / Gornesti
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Gornesti
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei - Etapa 3, etapa 1
Teren: Sintetic / M-Nirajului
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Sintetic / M-Nirajului
Miercuri, 6 Martie 2024, 15:00
Cupa Romaniei - Etapa 3, etapa 1
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Miercuri, 6 Martie 2024, 15:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 12
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 11
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 11
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 8
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 6
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 5
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 2
Teren: Central / Nazna
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Nazna
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 1
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Miercuri, 30 August 2023, 17:30
Supercupa Judetului Mures 2023, etapa 1
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Miercuri, 30 August 2023, 17:30
Teren: Junior / Sancraiu de Mures