Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 6 Iunie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 34
Teren: Central / Custelnic
Sambata, 6 Iunie 2015, 11:00
Teren: Central / Custelnic
Duminica, 31 Mai 2015, 18:00
Liga a VI-a, Seria a I-a, etapa 25
Teren: Central / Bereni
Duminica, 31 Mai 2015, 18:00
Teren: Central / Bereni
Sambata, 16 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 31
Teren: Central / Sovata
Sambata, 16 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Sovata
Duminica, 3 Mai 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria a I-a, etapa 20
Teren: Central / Valea Larga
Duminica, 3 Mai 2015, 18:00
Teren: Central / Valea Larga
Duminica, 3 Mai 2015, 10:00
Copii si juniori, PLAY OFF Juniori D, etapa 4
Teren: Cornel Orza / Iernut
Duminica, 3 Mai 2015, 10:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 2 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 28
Teren: Central / Mihesu de Campie
Sambata, 2 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Mihesu de Campie
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 27
Teren: Central / Sarmasu
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Sarmasu
Sambata, 4 Aprilie 2015, 16:00
Liga a VI-a, Seria a I-a, etapa 17
Teren: Central / Mica
Sambata, 4 Aprilie 2015, 16:00
Teren: Central / Mica
Sambata, 28 Martie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 28 Martie 2015, 11:00
Teren: Central / Rusii Munti
Duminica, 15 Martie 2015, 16:00
Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 14
Teren: Central / Sanpetru
Duminica, 15 Martie 2015, 16:00
Teren: Central / Sanpetru
Sambata, 14 Martie 2015, 10:00
Copii si juniori, Juniori D seria a II-a, etapa 14
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 14 Martie 2015, 10:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 7 Martie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Central / Mihesu de Campie
Sambata, 7 Martie 2015, 11:00
Teren: Central / Mihesu de Campie
Sambata, 28 Februarie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 28 Februarie 2015, 11:00
Teren: Muresul / Ludus
Duminica, 30 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 13
Teren: Central / Craiesti
Duminica, 30 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Central / Craiesti
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Central / Ungheni
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Ungheni
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a VI-a, Seria a I-a, etapa 12
Teren: Central / CHENDU
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Central / CHENDU
Sambata, 22 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 22 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria a I-a, etapa 11
Teren: Central / Taureni
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Central / Taureni
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 11
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 10:00
Copii si juniori, Juniori D seria I, etapa 10
Teren: Central / SG. DE MURES
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 10:00
Teren: Central / SG. DE MURES
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Central / Custelnic
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Custelnic
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Central / Sovata
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Sovata
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria a I-a, etapa 9
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Duminica, 26 Octombrie 2014, 12:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 8
Teren: Central / Gurghiu
Duminica, 26 Octombrie 2014, 12:00
Teren: Central / Gurghiu
Sambata, 25 Octombrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Central / Cuci
Sambata, 25 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central / Cuci
Duminica, 19 Octombrie 2014, 16:00
Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 8
Teren: Central / Sanpetru
Duminica, 19 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Central / Sanpetru
Sambata, 4 Octombrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Central / Mihesu de Campie
Sambata, 4 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central / Mihesu de Campie
Duminica, 28 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria a I-a, etapa 4
Teren: Central / BALAUSERI
Duminica, 28 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Central / BALAUSERI
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Central / Sovata
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Sovata
Marti, 23 Septembrie 2014, 17:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Marti, 23 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Miercuri, 10 Septembrie 2014, 17:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Muresul / Ludus
Miercuri, 10 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 30 August 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 30 August 2014, 11:00
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 23 August 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Arena / Sighisoara
Sambata, 23 August 2014, 11:00
Teren: Arena / Sighisoara