Informari si comunicate
05-12-2018
TABEL NOMINAL

CU REZULTATELE LA EXAMENUL DE OBȚINERE A CATEGORIILOR A I-A ȘI A II-A DE CLASIFICARE SI DE ABSOLVIRE A CURSULUI DE FORMARE A ARBITRILOR DE FOTBAL – NOIEMBRIE 2018

detalii...
19-11-2018
Hotararea Comitetului de Urgenta Nr. 20/19.11.2018

Condiții meteorologice nefavorabile si starea necorespunzătoare a terenurilor de joc

detalii...
09-11-2018
Cursurile pentru Licenta C UEFA

Luni, 12.11.2018, ora 16.00 la LPS Szasz Adalbert Tg Mures

detalii...
09-11-2018
CUPA SATELOR

Faza Judeteana a Cupei satelor judetul Mures - Editia I

detalii...
08-11-2018
06-11-2018
ANUNT CALIFICATIV FINAL

EXAMEN DE ADMITERE LICENTA C UEFA

detalii...
01-11-2018
IN ATENTIA ARBITRILOR

DELEGATI LA JOCURI IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE AJF MURES

detalii...
01-11-2018
IN ATENTIA TUTUROR DELEGATILOR ECHIPELOR DE COPII SI JUNIORI

PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE AJF MURES

detalii...
01-11-2018
In atentia antrenorilor cu LICENTA C UEFA expirata

Academia de Sport din baza Weekend in data de 05.11.2018, ora 16.00

detalii...
30-10-2018
Comunicat

AJF MURES anunta selectia pentru copii nascuti in anul 2006

detalii...
toate comunicatele

C.S. VIITORUL UNGHENI


C.S. VIITORUL UNGHENI

Localitatea Ungheni

Informatii generale
Teren Central / GH.DOJA
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Duran Cristian
Antrenor secund Major Robert
Liga a IV-a ELITE - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSM TG MURES 13 13 0 0 83-8 39p +21
2A.C.S. MURESUL LUDUS13111154-1534p+16
3 CS UNIREA UNGHENI 2018 13 10 2 1 63-17 32p +11
4A.C.S. MURESUL RUSII- MUNTI1362538-2820p-1
5 A.S. ATLETIC TIRGU MURES 13 5 4 4 35-32 19p +1
6A.C.S. SOVATA1353521-2618p-6
7 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 13 5 3 5 21-29 18p 0
8A.C.S. MURESUL CUCI1353532-4418p-3
9 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 13 4 3 6 26-17 15p 0
10CSM SIGHISOARA1342732-3814p-7
11 A.C.S. SANCRAI NAZNA 13 4 2 7 26-33 14p -7
12A.S.C. SARMASU 20051333721-5012p-6
13 C.S. VIITORUL UNGHENI 13 2 0 11 19-64 6p -12
14A.S. GAZ-METAN DANES1300137-770p-21
Competitii in care participa / a participat
Juniori U 11, SERIA I, 2018-2019
MEMORIALUL GH ENE, 2018-2019
SERIA I, SERIA II, 2018-2019
Juniori U 13, SERIA II, 2018-2019
Juniori U 8, SERIA III, 2018-2019
Juniori U 15, SERIA II, 2018-2019
Liga a IV-a ELITE, 2018-2019
Interliga, U9, 2018-2019
Interliga, U10, 2018-2019
Interliga, U11, 2018-2019
Interliga, U12, 2018-2019
Juniori U 17, 2018-2019
Juniori U15, Seria a I-a, 2017-2018
Liga a IV-a, 2017-2018
Juniori U17, 2017-2018
Turnee juniori, Gh. Ene, 2017-2018
Juniori U13, Seria a I-a, 2017-2018
Juniori U11, Seria a I-a, 2017-2018
LIGA IV ELITE, 2017-2018
Juniori U11, Locurile 1-4, 2017-2018
Turnee juniori, Gh. Ola, 2017-2018
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., Locurile 15-16, 2016-2017
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A., 2016-2017
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017., 2016-2017
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017., 2016-2017
Trofeul GHEORGHE ENE 2016-2017, Trofeul GHEORGHE ENE grupa A 2016-2017, 2016-2017
Trofeul GHEORGHE OLA 2016-2017, Trofeul GHEORGHE OLA grupa A 2016-2017, 2016-2017
Cupa Romaniei, 2016-2017
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., Locurile 1-4, 2016-2017
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017, 2016-2017
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 1-6, 2016-2017
Liga a IV-a, 2016-2017
Cupa de Vara, Campionat 2006 (5-8), 2015-2016
Liga a IV-a, 2015-2016
SUPERCUPA 2014-2015, 2015-2016
Copii si juniori, Juniori A1, 2015-2016
Copii si juniori, Juniori D, seria a II-a, 2015-2016
Cupa de Vara, Campionat 2004 seria I, 2015-2016
Copii si juniori, Juniori C - Elita, 2015-2016
Copii si juniori, Juniori E, seria a II-a, 2015-2016
Cupa de Vara, Campionat 2003 seria II, 2015-2016
Cupa de Vara, Campionat 2006 seria I, 2015-2016
Cupa de Vara, Campionat 2003, 2015-2016
Cupa de Vara, Campionat 2004, 2015-2016
Liga a IV-a, 2014-2015
Copii si juniori, Juniori D seria a II-a, 2014-2015
Copii si juniori, Juniori E seria a II-a, 2014-2015
Copii si juniori, PALMARES Juniori E, 2014-2015
Copii si juniori, PLAY OFF Juniori D, 2014-2015
LIGA a IV-a, 2013-2014
JUNIORI, "C" Seria a II-a, 2013-2014
JUNIORI, GHEORGHE ENE 2003, 2013-2014
JUNIORI, CUPA PITICOT 2004, 2013-2014
JUNIORI, GHEORGHE OLA 2001, 2013-2014
CUPA ROMANIEI, 2013-2014
JUNIORI, CUPA PITICOT 2005, 2013-2014
JUNIORI, PLAY OFF JUNIORI C seria II-a, 2013-2014
Juniori, Juniori C PLAY OFF, 2012-2013
Juniori, Juniori C - seria II, 2012-2013
Juniori, Juniori D, 2012-2013
Juniori, Juniori E, 2012-2013
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Abram Adalbert Norbert 06-07-2006 47859
2 ADAM LEONARDO RARES 06-10-2005 50937
3 ADAM MARIUS LEONUT 06-10-2005 50935
4 Aldea Casian Mihai 10-11-2004 45387
5 ALMASAN DAVID 09-05-2011 51349
6 Aluas Flavius Septimiu 21-02-2005 48807
7 Andrei Tudor Valentin 19-02-2004 45386
8 Anghelina Marius Valentin 14-05-2000 44175
9 Archiudean Paul 10-09-2005 48803
10 Avram Iustin Nicolae 12-08-2007 49152
11 Balazs Tamas 05-06-2007 48817
12 BENEDEK ATTILA CRISTOF 30-05-2008 50252
13 BENEDEK ROBERT SZILAMER 20-05-2005 50251
14 Berekmeri Mark 27-01-2008 50004
15 Beres Hunor 27-09-1993 43723
16 Blaj Raul 04-06-2004 47826
17 BOAR DENIS ADELIN 01-12-2008 50505
18 Boar Silviu Catalin 24-10-2003 49214
19 BOKOR CRISTIAN ANDREI 17-05-2000 43239
20 BORBELY JANOS 02-08-2004 51115
21 Borz Dragos Bogdan 09-07-1998 41574
22 Bota Radu Mihai 23-05-2003 45392.
23 Botos Marius 11-06-1994 2787
24 Brandan Juan Pablo 29-12-2008 48800
25 BRETFELEAN ROBERT CRISTIAN 26-01-2011 51670
26 BUKUR BALAZS CSABA 22-06-2003 50592
27 BURCSA PETRE 01-05-2000 45751
28 Butiurca Zsolt 15-11-2007 50129
29 Buzgar Marian Constantin 31-12-2003 49345
30 CALUGAR CALIN 25-01-2004 45395
31 Calugar Raul Alexandru 22-06-2004 45384
32 Chincesan Andrei Stefan 31-05-2004 49793
33 Chiorean Laurentiu Dorin 03-05-2004 45385
34 Chirila Dumitru-sergiu 07-04-1999 42792
35 CHIRILA CLAUDIU-RAZVAN 26-10-2002 44645
36 Chirila George Cristian 23-11-2000 43238
37 Chirila Ilie Razvan 07-08-1998 43823
38 Chirila Iosif-paul 13-06-2001 44644
39 Chirila Sergiu Marius 28-05-1994 45793
40 Cibi Alexandru 01-02-1998 42804
41 Cibi Andrei 31-07-2003 45393
42 Cibi Paul Sebastian 28-09-2005 48816
43 Cibi Vasile-denis 05-04-2000 43148
44 Ciubotariu Catalin Iulian 20-12-2003 47829
45 Costea Teodor 28-04-2000 43289
46 COSTEA TEODOR 2000-- 42289
47 COSTIN LUCAS CRISTIAN 28-04-2011 51517
48 COTOI SEPTIMIO CORNEL 18-03-2004 45388
49 Didi Adrian 22-02-1995 44652
50 Dogar Ioan 08-03-1999 48229
51 Draghici Vlad 12-05-1988 41664
52 Dragos Bogdan 23-10-1992 44419
53 DUDAS NARCIS CATALIN 21-03-2001 50833
54 ELEK ROLAND 02-06-2008 50250
55 Enache Dragos Iustin 02-10-2007 50509
56 Farcas Ionut David 01-04-2004 48021
57 FARKAS BALAZS DANIEL 08-09-2007 50253
58 FARKAS GYORGY LEHEL 10-06-2005 50254
59 FARKAS LORANT 29-10-1977 29799
60 Fekete Istvan 25-02-2008 50001
61 Festeu Radu Andreias 04-09-1997 41568
62 Filip Eremias Manuel Jose Manuel 07-11-2005 48799
63 Fodor Bogdan 22-02-2009 49994
64 Fulop Lehel 13-12-1996 48314
65 FUX DANIEL MARIAN 07-08-2005 50936
66 GABRIS COSMIN 14-01-2004 51114
67 Galicz Botond 05-02-2011 51516
68 GEBENEI ADRIAN 2000 46172
69 Gherman Luca 09-10-2008 50003
70 Ghila-bosa Alex-denis 25-01-2002 44242
71 Goia Aurel Andrei 27-03-1999 48499
72 Gyongy Iulian Catalin 24-05-2004 48999
73 Gyulai Pal-cristian 03-10-2002 44709
74 HRISCA MARIA CORNELIA 03-02-1993 45438
75 Huza Gabriel Alexandru 04-07-1992 47138
76 Huza Sebastian 13-09-2007 50000
77 Iakab Csaba 12-08-2004 45394
78 IGNAT PAUL LAURENTIU 10-03-2010 51502
79 IRIMIE GEORGE-DENIS 23-04-2001 43749
80 Kadar Albert 01-07-2000 47811
81 Kadar Oszkar 21-03-2002 47812
82 Kakasi Gellert 09-01-1998 42489
83 KALI EDVIN 22-05-2006 51554
84 Keresztes Attila 15-12-2009 49996.
85 KIS RICHARD ERNO 15-09-2006 51553
86 KISS SZABOLCS ISTVAN 21-05-2004 51402
87 KOVACS ISTVAN ZSOLT 14-01-2004 51037
88 Kovacs Ovidiu Cornel 09-01-1976 44374
89 Kovacs Vendel 19-03-2002 47815
90 Kovrig Rares 01-10-2008 50007
91 Lapadat Laurentiu Ioan 04-09-2006 48811
92 Lates Ovidiu Alexandru 10-06-2004 46699
93 Lechintan Flavius 26-03-2009 49998
94 LUCUTA VILMOS MARCEL 19-03-2002 45323
95 Lupsa Gabriel Flavius 03-12-1998 49505
96 Macarie George Adrian 03-02-2004 45390
97 Magos Mark Istvan 30-05-2002 49339
98 Mailat Alexandru 13-12-2003 47828
99 Marchitan Raul Aurelian 03-07-1999 49213
100 Mate Radu 18-03-2008 50006.
101 Matefi Andrei Zoltan 25-05-2006 48810
102 Matzas Csaba 46317
103 Merdariu Sergio Paul 02-01-2006 48815
104 Mezei Karoly 12-11-2003 50070
105 Mitrea David 15-11-2009 49997
106 Moldovan Alexandru-ioan 10-01-2002 44176
107 Moldovan Andrei 27-08-2006 48814
108 Moldovan Bogdan 26-04-2008 50002
109 MOLDOVAN DRAGOS DANIEL 05-05-2000 43747
110 Moldovan Ionita Diangelo 19-09-1994 46329
111 Moldovan Ovidiu Loredan 31-05-2001 49342
112 Moldovan Raul 27-11-2005 48805
113 Molnar Jozsef Zsolt 16-07-1995 43725/48551
114 Morar Alexandru 30-01-1999 48387
115 MOTOS MARIUS 2878
116 MURESAN PATRIC CRISTIAN 05-06-2011 51501
117 Musta Florin Paul 20-05-1990 40393
118 Nemeth Balasz 22-12-2002 47809
119 Nicola Cosmin-antonio 02-10-2002 44874
120 OLA EDUARD BOGDAN 20-11-2002 45791
121 Olariu Alin 14-05-2006 50508
122 OLARIU MARIUS 12-04-2011 51492
123 Oltean Dragos-laurentiu 13-09-2000 44174
124 Opincariu Cristian 13-02-2002 47819
125 Otvos Bogdan-darius 10-06-2001 43750
126 Otvos Ioan Rares 26-06-2003 50339
127 PACURAR- POP SABIN 31-03-2006 50953
128 Pais Marian-adrian 24-02-2002 44171
129 Pais Stelian Ocvtavian 09-08-2007 49154
130 PANCU DRAGOS ALEXANDRU 18-08-2003 45391
131 Panesiu Darius Adrian 15-10-2005 48802
132 Parlea Alex 09-04-1999 42789
133 Petho Szilard 06-09-2006 50008
134 Petra Adrian Catalin 09-11-1993 1014
135 Pogacean-pop Denis-valer 26-06-2001 44872
136 Pop Liviu 03-11-1985 1171?
137 Pop Ovidiu 46318
138 Pop Suci Lucas 02-11-2006 48301
139 Pop Vlad Lucian 02-11-2004 45383
140 Potcoava Flavius 05-08-2009 49999
141 Preda George 17-03-2002 46982
142 PUTI JOSE ANTONIO 19-08-2003 50951
143 Rachita Razvan Andrei 09-02-2008 50139
144 RACHITA TUDOR BOGDAN 21-05-2011 49673
145 Racz Samuel-stefan 31-10-2001 44604
146 Radu David 22-08-2004 47121
147 RADUTI VALER 27-07-2004 49476
148 RETI LORAND LEVENTE 19-05-2001 50521
149 Ruja Rares-adrian 01-06-2002 44177
150 Samfira Paul 23-07-1996 41537
151 Sanmartean Dragos Ioan 29-05-2001 49340
152 SERBAN IOSIF CRISTIAN 11-11-2006 50873
153 Simo Norbert Hunor 19-02-2002 49344
154 Sipos Patrick Sergiu 06-04-2007 49153
155 Sita Ovidiu 18-05-1989 36757
156 Sita Paul-ionut 04-02-2002 44172
157 Stefan Cornel Bogdan 19-11-1998 44465
158 Stian Nicolae 09-02-2004 49000
159 Suatean Tiberiu- Adrian 22-08-2002 45380
160 Suciu Andrei-daniel 18-07-1999 42787
161 SZABO FLORIN 11-08-2001 50468
162 Szabo Levente 29-03-2007 48813
163 Szakacs Emanuel 18-08-1988 46287
164 Szanto Levente 08-06-1993 41217
165 Szanto Szilard 14-12-1999 43988
166 Szasz Gellert 15-04-2004 48998
167 Szilaghy Jozsef 21-03-2002 47817
168 SZILAGYI LADISLAU 1999 44657
169 Timar Szabolcs 19-11-2003 47814
170 Titi Alexandru 14-04-2007 50777
171 TITI IONUT MARIUS 24-10-2003 50506
172 TITI ROBERT RAUL 11-03-2005 50507
173 TODEA DIANA MARIA 09-12-1994 45439
174 TOLLAS CSABA 06-02-2006 51146
175 Tollas Szabolcs 02-07-2001 49343
176 Torok Peter 27-01-2007 47996
177 Tovissi Csongor Gabor 18-01-2006 50177
178 Turc Luca Viorel 18-10-2007 48806
179 Ungur Grigore Daniel 15-07-1999 42791---7033???
180 Ungur Roberto Mihai 27-02-2005 50778
181 Ursan Cosmin 29-03-2006 48812
182 Ursuti Raul 46760
183 Vaida Gabriel Mircea 08-11-2006 48808
184 Varga Davian 06-07-2005 48801
185 Varga Orban David 30-05-2005 46060
186 Varga Roland 01-07-2009 49995
187 Vegh Szilard Istvan 26-04-1988 49718
188 Vetesi Sandor Benjamin 07-07-2002 49341
189 Vinca Nutu Nelutu 10-02-1999 43237
190 Vinca Raul Octavian 27-11-2005 48798
191 Viola Ionut Dinu 02-01-2007 48804
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori U 17 Etapa 7
04-11-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 17 Etapa 5
21-10-2018
C.S. IERNUT
Juniori U 17 Etapa 4
14-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 17 Etapa 3
07-10-2018
A.S.C. SARMASU 2005
Juniori U 17 Etapa 2
28-09-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 17 Etapa 1
23-09-2018
C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN
Juniori U 13, SERIA II Etapa 12
16-11-2018
CSM TG MURES
Juniori U 13, SERIA II Etapa 11
12-11-2018
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
Juniori U 13, SERIA II Etapa 10
31-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 13, SERIA II Etapa 9
27-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 13, SERIA II Etapa 8
20-10-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 13, SERIA II Etapa 7
13-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 13, SERIA II Etapa 6
06-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Pauza: 5-0
Juniori U 13, SERIA II Etapa 5
03-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 13, SERIA II Etapa 4
21-09-2018
CSM SIGHISOARA
Juniori U 13, SERIA II Etapa 3
16-09-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 13, SERIA II Etapa 2
07-09-2018
A.C.S Academica Transilvania
Juniori U 13, SERIA II Etapa 1
01-09-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 11, SERIA I Etapa 10
18-11-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 11, SERIA I Etapa 9
11-11-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 11, SERIA I Etapa 7
21-10-2018
L.P.S. TIRGU MURES
Juniori U 11, SERIA I Etapa 6
14-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 11, SERIA I Etapa 5
07-10-2018
C.S.M. AVANTUL REGHIN
Juniori U 11, SERIA I Etapa 4
29-09-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 11, SERIA I Etapa 3
23-09-2018
ACS SPORTING REGHIN
Juniori U 11, SERIA I Etapa 2
16-09-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 11, SERIA I Etapa 1
21-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 8, SERIA III Etapa 9
07-10-2018
A.C.S Academica Transilvania
Juniori U 8, SERIA III Etapa 8
07-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 8, SERIA III Etapa 6
22-09-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 8, SERIA III Etapa 5
22-09-2018
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
Juniori U 8, SERIA III Etapa 3
09-09-2018
A.C.S Academica Transilvania
Juniori U 8, SERIA III Etapa 2
09-09-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 15, SERIA II Etapa 12
17-11-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 15, SERIA II Etapa 11
10-11-2018
A.S. VIITORUL 2002 TARNAVENI
Juniori U 15, SERIA II Etapa 10
03-11-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 15, SERIA II Etapa 9
26-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 15, SERIA II Etapa 8
20-10-2018
A.S. TRANSIL 2008 TIRGU MURES
Juniori U 15, SERIA II Etapa 7
13-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 15, SERIA II Etapa 6
06-10-2018
CSM TG MURES
Juniori U 15, SERIA II Etapa 5
29-09-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 15, SERIA II Etapa 4
22-09-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 15, SERIA II Etapa 3
15-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 15, SERIA II Etapa 2
03-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 15, SERIA II Etapa 1
04-09-2018
A.C.S. SOIMII TARNAVENI
Liga a IV-a ELITE Etapa 13
24-11-2018
CS UNIREA UNGHENI 2018
Pauza: 1-3
Liga a IV-a ELITE Etapa 12
17-11-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 2-1
Liga a IV-a ELITE Etapa 11
10-11-2018
A.C.S. MURESUL RUSII- MUNTI
Pauza: 0-1
Liga a IV-a ELITE Etapa 10
03-11-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 7-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 9
27-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Pauza: 0-1
Liga a IV-a ELITE Etapa 8
20-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 2-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 7
13-10-2018
A.S.C. SARMASU 2005
Pauza: 0-3
Liga a IV-a ELITE Etapa 6
06-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 4-1
Liga a IV-a ELITE Etapa 5
29-09-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 2-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 4
22-09-2018
A.S. GAZ-METAN DANES
Pauza: 2-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 3
15-09-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 0-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 2
08-09-2018
A.C.S. MURESUL CUCI
Pauza: 2-1
Liga a IV-a ELITE Etapa 1
19-09-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 1-1
MEMORIALUL GH ENE Etapa 2
31-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
MEMORIALUL GH ENE Etapa 2
31-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
MEMORIALUL GH ENE Etapa 1
30-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
MEMORIALUL GH ENE Etapa 1
30-10-2018
L.P.S. TIRGU MURES
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Primaria Targu Mures
Primaria Targu Mures

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe