Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Miercuri, 8 Iunie 2016, 18:30
Play-off, etapa 2
Teren: Cimentul Bicaz / Bicaz
Miercuri, 8 Iunie 2016, 18:30
Teren: Cimentul Bicaz / Bicaz
Miercuri, 1 Iunie 2016, 18:00
Cupa Romaniei Timisoreana, etapa 7
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Miercuri, 1 Iunie 2016, 18:00
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
FINALA
teren Roznov
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Liga 4, etapa 30
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Miercuri, 25 Mai 2016, 17:30
Cupa Romaniei Timisoreana, etapa 6
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Miercuri, 25 Mai 2016, 17:30
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Semifinale RETUR
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Liga 4, etapa 29
Teren: Comunal Candesti / Candesti
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal Candesti / Candesti
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Liga 4, etapa 28
Teren: Bradul / Roznov
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Teren: Bradul / Roznov
Duminica, 8 Mai 2016, 11:00
Liga 4, etapa 27
Teren: Zimbrul / Vinatori Neamt
Duminica, 8 Mai 2016, 11:00
Teren: Zimbrul / Vinatori Neamt
Miercuri, 4 Mai 2016, 17:00
Cupa Romaniei Timisoreana, etapa 4
Teren: Teiul Poiana Teiului / Poiana Teiului
Miercuri, 4 Mai 2016, 17:00
Teren: Teiul Poiana Teiului / Poiana Teiului
Sambata, 30 Aprilie 2016, 11:00
Liga 4, etapa 26
Teren: Comunal Borca / Borca
Sambata, 30 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal Borca / Borca
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Liga 4, etapa 24
Teren: Vointa- Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Vointa- Ion Creanga / Ion Creanga
Miercuri, 20 Aprilie 2016, 17:00
Liga 4, etapa 23
Teren: Rediu / Rediu
Miercuri, 20 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Rediu / Rediu
omologat la masa verde conform buletin informativ 21.04.2016
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Liga 4, etapa 22
Teren: Cimentul Bicaz / Bicaz
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Cimentul Bicaz / Bicaz
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Liga 4, etapa 20
Teren: Zimbrul / Vinatori Neamt
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Zimbrul / Vinatori Neamt
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Liga 4, etapa 19
Teren: Vointa- Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Teren: Vointa- Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Liga 4, etapa 18
Teren: Moldova Cordun / Cordun
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Teren: Moldova Cordun / Cordun
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Liga 4, etapa 17
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
Liga 4, etapa 16
Teren: Rediu / Rediu
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
Teren: Rediu / Rediu
Duminica, 28 Februarie 2016, 11:00
Cupa Romaniei Timisoreana, etapa 3
Teren: Comunal Urecheni / Urecheni
Duminica, 28 Februarie 2016, 11:00
Teren: Comunal Urecheni / Urecheni
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 11:00
Liga 4, etapa 15
Teren: Teiul Poiana Teiului / Poiana Teiului
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Teiul Poiana Teiului / Poiana Teiului
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Liga 4, etapa 14
Teren: Comunal Borca / Borca
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal Borca / Borca
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Liga 4, etapa 13
Teren: Comunal Dobreni / Dobreni
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal Dobreni / Dobreni
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Cupa Romaniei Timisoreana, etapa 1
Teren: Viitorul / Podoleni
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Viitorul / Podoleni
Lipsa asistenta medicala
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
Liga 4, etapa 11
Teren: Liceul agricol / Horia
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Liceul agricol / Horia
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Liga 4, etapa 10
Teren: Moldova Cordun / Cordun
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Moldova Cordun / Cordun
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Liga 4, etapa 9
Teren: Zimbrul / Vinatori Neamt
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Zimbrul / Vinatori Neamt
Duminica, 4 Octombrie 2015, 12:00
Liga 4, etapa 8
Teren: Unirea / Tamaseni
Duminica, 4 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Unirea / Tamaseni
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Liga 4, etapa 7
Teren: Vointa- Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Vointa- Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Liga 4, etapa 6
Teren: Comunal Candesti / Candesti
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal Candesti / Candesti
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Liga 4, etapa 5
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Liga 4, etapa 3
Teren: Teiul Poiana Teiului / Poiana Teiului
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Teren: Teiul Poiana Teiului / Poiana Teiului
La masa verde
Miercuri, 26 August 2015, 17:00
Liga 4, etapa 1
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Miercuri, 26 August 2015, 17:00
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 23 August 2015, 11:00
Liga 4, etapa 2
Teren: Comunal Candesti / Candesti
Duminica, 23 August 2015, 11:00
Teren: Comunal Candesti / Candesti
Duminica, 16 August 2015, 11:00
Liga 4, etapa 1
Teren: Zimbrul / Vinatori Neamt
Duminica, 16 August 2015, 11:00
Teren: Zimbrul / Vinatori Neamt