Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Liga 5, Seria 1, etapa 18
Teren: Comunal Valea Ursului / Valea Ursului
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal Valea Ursului / Valea Ursului
Sambata, 6 Mai 2017, 10:00
Juniori C (U15) - PLAY OFF, etapa 3
Teren: Unirea / Tamaseni
Sambata, 6 Mai 2017, 10:00
Teren: Unirea / Tamaseni
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 09:00
Juniori E (U11), etapa 14
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 09:00
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 10:00
Juniori D (U13), etapa 13
Teren: Unirea / Tamaseni
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 10:00
Teren: Unirea / Tamaseni
Joi, 13 Aprilie 2017, 15:30
Juniori D (U13), etapa 12
Teren: Moldova / Roman
Joi, 13 Aprilie 2017, 15:30
Teren: Moldova / Roman
Marti, 11 Aprilie 2017, 15:30
Juniori D (U13), etapa 12
Teren: Unirea / Tamaseni
Marti, 11 Aprilie 2017, 15:30
Teren: Unirea / Tamaseni
Marti, 11 Aprilie 2017, 17:00
Juniori E (U11), etapa 12
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Marti, 11 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Liga 4, etapa 19
Teren: Moldova Cordun / Cordun
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Moldova Cordun / Cordun
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:30
Juniori E (U11), etapa 10
Teren: Unirea / Tamaseni
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:30
Teren: Unirea / Tamaseni
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Liga 5, Seria 1, etapa 10
Teren: Bozieni / Bozieni
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Bozieni / Bozieni
Vineri, 24 Martie 2017, 16:00
Juniori D (U13), etapa 9
Teren: Unirea / Tamaseni
Vineri, 24 Martie 2017, 16:00
Teren: Unirea / Tamaseni
Miercuri, 22 Martie 2017, 16:00
Juniori C (U15), etapa 9
Teren: Unirea / Tamaseni
Miercuri, 22 Martie 2017, 16:00
Teren: Unirea / Tamaseni
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Liga 4, etapa 17
Teren: Cetatea II Tg. Neamt / Tg. Neamt
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Cetatea II Tg. Neamt / Tg. Neamt
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Liga 4, etapa 14
Teren: Comunal Candesti / Candesti
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal Candesti / Candesti
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Cupa Romaniei Timisoreana, etapa 1
Teren: Stanita / Stanita
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Stanita / Stanita
Miercuri, 9 Noiembrie 2016, 15:00
Liga 5, Seria 2, etapa 6
Teren: Ozana / Timisesti
Miercuri, 9 Noiembrie 2016, 15:00
Teren: Ozana / Timisesti
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Liga 5, Seria 1, etapa 9
Teren: Stanita / Stanita
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Stanita / Stanita
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga 5, Seria 1, etapa 8
Teren: Comunal Doljesti / Doljesti
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal Doljesti / Doljesti
Sambata, 29 Octombrie 2016, 12:00
Juniori E (U11), etapa 6
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Sambata, 29 Octombrie 2016, 12:00
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Vineri, 28 Octombrie 2016, 15:30
Juniori D (U13), etapa 6
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Vineri, 28 Octombrie 2016, 15:30
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Liga 5, Seria 1, etapa 7
Teren: Viitorul Ruginoasa / Ruginoasa
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Viitorul Ruginoasa / Ruginoasa
Sambata, 15 Octombrie 2016, 10:00
Juniori C (U15), etapa 4
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Sambata, 15 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Liga 5, Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal Valea Ursului / Valea Ursului
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal Valea Ursului / Valea Ursului
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Liga 4, etapa 6
Teren: Cimentul Bicaz / Bicaz
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Cimentul Bicaz / Bicaz
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Liga 5, Seria 1, etapa 2
Teren: Comunal / Dulcesti
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Dulcesti
Duminica, 11 Septembrie 2016, 10:00
Liga 4, etapa 4
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Duminica, 11 Septembrie 2016, 10:00
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman