Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 16
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 16
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Teren: Popeni / Mirsid
Sambata, 23 Martie 2024, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 16
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Sambata, 23 Martie 2024, 14:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 14
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 14
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 13
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 13
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 13
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Popeni / Mirsid
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 13
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 10
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 10
Teren: Borla / Borla
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Borla / Borla
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 10
Teren: Ciocmani / Ciocmani
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Ciocmani / Ciocmani
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Rus / Rus
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Rus / Rus
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Galgau / Galgau
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Galgau / Galgau
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 10
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 28 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 10
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 28 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 9
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 9
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Almasu / Almasu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 8
Teren: Hida / Hida
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Hida / Hida
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 5
Teren: Hereclean / Hereclean
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 5
Teren: Hereclean / Hereclean
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 8
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 8
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 7
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 7
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:15
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 7
Teren: Teren Cizer / Cizer
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:15
Teren: Teren Cizer / Cizer
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 6
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 6
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 5
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 5
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 4
Teren: Jibou / Jibou
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Jibou / Jibou
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 4
Teren: Jibou / Jibou
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Ban / Ban
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Ban / Ban
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Ileanda / Ileanda
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 2
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 2
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 27 August 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 1
Teren: Jac / Jac
Duminica, 27 August 2023, 16:00
Teren: Jac / Jac
Sambata, 26 August 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 1
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Sambata, 26 August 2023, 17:00
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Sambata, 26 August 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 1
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Sambata, 26 August 2023, 15:00
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Supercupa Sălajului, etapa 1
Teren: Jibou / Jibou
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Dersida / Dersida
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Teren: Dersida / Dersida
Duminica, 6 August 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 6 August 2023, 17:30
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 30 Iulie 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Rastolt / Rastolt
Duminica, 30 Iulie 2023, 17:30
Teren: Rastolt / Rastolt