Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Sălaj

Etapa 10
# echipe arbitri
1 AFC Ripensia Timișoara - AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2020-10-31     Ora: 11:00 A2: Constantinescu Daniela (Craiova - Dolj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
Stadion: Electrica (Timişoara - Timiş) Obs: Onicas Ioan (Zalău - Sălaj)
Obs: Burtea Antonie (Reşiţa - Caraş Severin)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 ACS Viitorul Şelimbăr - CSM Jiul Petroşani A: Lădar Razvan (Zalău - Sălaj)
A1: Pascu Radu (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2020-11-03     Ora: 14:00 A2: Zifceac Ludovic (Aleşd - Bihor)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Central (Avrig - Sibiu) Obs: Harlab Mihai (Braşov - Braşov)
Obs: Gherghe Alexandru (Făgăraş - Braşov)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 CS Avântul Periam - ACS Progresul Ezeriş A: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Gireada Bogdan (Oradea - Bihor)
Data: 2020-10-31     Ora: 15:00 A2: Duma Sergiu (Zalău - Sălaj)

Liga 3, Seria 8
Stadion: Comunal (Periam - Timiş) Obs: Mocanu Silviu (Arad - Arad)
Obs: Oglindoiu Florin (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
2 CS Progresul Şomcuta Mare - CS Luceafărul Oradea A: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
A1: Sandu Patrik-Stefan (Timişoara - Timiş)
Data: 2020-10-31     Ora: 15:00 A2: Talpoș Marius (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria 10
Stadion: Progresul (Şomcuţa Mare - Maramureş) Obs: Por Constantin (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Moga Leontin (Zalău - Sălaj)
3 ACS CAO 1910 Oradea - ACS FC Someşul Dej A: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
A1: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic - Maramureş)
Data: 2020-10-31     Ora: 15:00 A2: Turian Alexandru (Zalău - Sălaj)

Liga 3, Seria 10
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) Obs: Neichi Sergiu (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: China Cristian (Baia Mare - Maramureş)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 FC CFR 1907 Cluj SA - CS Gaz Metan Mediaş A: Găman George Cătălin (Craiova - Dolj)
A1: Orbuleţ Mircea (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-11-01     Ora: 21:00 A2: Tunyogi Ferencz (Zalău - Sălaj)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
Stadion: CFR Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Sorescu Cornel (Piteşti - Argeş)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP