Marti, 19-03-2024 |
Niciun meci |
Miercuri, 20-03-2024 |
Niciun meci |
Joi, 21-03-2024 |
1 |
SCM Zalau SF Liviu Feraru |
Mirsid / Mirsid |
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 10 |
16:30 |
- | - | - | - | - |
2 |
ACS Banisor-Peceiu Viitorul Zalau |
Tusa / Tusa |
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 10 |
16:30 |
- | - | - | - | - |
3 |
Luceafarul Balan Sportul 2007 Simleu Silvaniei |
Galgau Almasului / Galgau Almasului |
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 10 |
17:00 |
- | - | - | - | - |
Vineri, 22-03-2024 |
1 |
FK Kraszna Benfyka Ileanda |
Crasna / Crasna |
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 10 |
16:45 |
- | - | - | - | - |
Sambata, 23-03-2024 |
1 |
Somesul Somes Odorhei CS Barcau Nusfalau |
Odorhei / Someș Odorhei |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 16 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
2 |
Somesul Somes Odorhei CS Barcau Nusfalau |
Odorhei / Someș Odorhei |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 16 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
3 |
AS Unirea Ciocmani-Băbeni Cetatea Almasu |
Ciocmani / Ciocmani |
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 13 |
15:30 |
- | - | - | - | - |
Duminica, 24-03-2024 |
1 |
ACS Tihau Largiana Romanasi |
Tihau / Tihau |
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 13 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
2 |
Napradeana Napradea Benfyka Ileanda |
Napradea / Napradea |
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 13 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
3 |
Mesesul Treznea Gloria Ban |
Treznea / Treznea |
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 15 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
4 |
Vointa Dersida AS Barcau Tusa |
Dersida / Dersida |
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 15 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
5 |
Stejarul Sig Gloria Marin |
Tusa / Tusa |
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 15 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
6 |
Inter Cizer Cetatea Buciumi |
Crasna / Crasna |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 16 |
12:30 |
- | - | - | - | - |
7 |
A.C.S Ardealul Criseni A.S F.C Chiesd |
Criseni / Criseni |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 16 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
8 |
Unirea Mirșid AS Creaca Jac |
Popeni / Mirsid |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 16 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
9 |
SCO Jibou ACS Banisor-Peceiu |
Jibou / Jibou |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 16 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
10 |
Rapid Zimbor Luceafarul Balan |
Zimbor / Zimbor |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 16 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
11 |
Venus Giurtelec A.S. Cosniciu |
Giurtelec / Giurtelec |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 16 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
12 |
A.C.S Ardealul Criseni A.S F.C Chiesd |
Criseni / Criseni |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 16 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
13 |
Unirea Mirșid AS Creaca Jac |
Mirsid / Mirsid |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 16 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
14 |
SCO Jibou ACS Banisor-Peceiu |
Jibou / Jibou |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 16 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
15 |
Rapid Zimbor Luceafarul Balan |
Zimbor / Zimbor |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 16 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
16 |
Venus Giurtelec A.S. Cosniciu |
Giurtelec / Giurtelec |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 16 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
17 |
Inter Cizer Cetatea Buciumi |
Teren Cizer / Cizer |
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 16 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
18 |
Olimpia Rus Agronova Dragu |
Rus / Rus |
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
19 |
Unirea Salatig Somesul Galgau |
Salatig / Salatig |
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
20 |
CS Hida Recolta Agrij |
Hida / Hida |
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
21 |
Unirea Hereclean Cetatea Valcau |
Badon / Badon |
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 15 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
22 |
Magura Cehei Vointa Horoatu Crasnei |
Cehei / Cehei |
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 15 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
Luni, 25-03-2024 |
Niciun meci |
Marti, 26-03-2024 |
Niciun meci |