Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Miercuri, 16-10-2019

Niciun meci

Joi, 17-10-2019

1 ABBA Jibou
Sportul Simleu Silvaniei
Popeni / Mirsid Juniori "C" - U15, etapa 2 17:00 - - - - - -
2 Rapid Jibou
SCM Zalau
Jibou / Jibou Juniori "C" - U15, etapa 2 17:00 Farkas SLazar RDărăban D - - -
3 Silvania Cehu Silvaniei
CSS Zalau
Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei Juniori "C" - U15, etapa 2 17:00 Demian AGiamanu MPop A - - -
4 CS Barcau Nusfalau
Vointa Horoatu Crasnei
Nicolae Mandel / Nusfalau Juniori "C" - U15, etapa 2 17:00 Morar CRaţ R - - - -

Vineri, 18-10-2019

Niciun meci

Sambata, 19-10-2019

1 A.S. Ileanda
Olimpic Bocsa
Ileanda / Ileanda Liga a IV-a, SENIORI, etapa 8 16:00 - - - - -
2 AS Creaca Jac
Rapid Zimbor
Jac / Jac Liga a V-a, EST, etapa 7 16:00 - - - - -
3 Cetatea Buciumi
Unirea Salatig
Buciumi / Buciumi Liga a V-a, CENTRU, etapa 7 16:00 - - - - -
4 Stejarul Sig
A.S Carastelec
Tusa / Tusa Liga a V-a, VEST, etapa 7 16:00 - - - - -

Duminica, 20-10-2019

1 Unirea Mirșid
Napradeana Napradea
Mirsid / Mirsid Liga a V-a, EST, etapa 7 13:00 - - - - -
2 ACS Tihau
Agronova Dragu
Tihau / Tihau Liga a V-a, EST, etapa 7 13:00 - - - - -
3 Gloria Marin
Recolta Agrij
Marin / Marin Liga a V-a, CENTRU, etapa 7 13:00 - - - - -
4 Cetatea Almasu
Venus Borla
Almasu / Almasu Liga a V-a, CENTRU, etapa 7 13:00 - - - - -
5 Gloria Ban
Venus Giurtelec
Ban / Ban Liga a V-a, VEST, etapa 7 13:00 - - - - -
6 Cetatea Valcau
Kemer Camar
Valcau / Valcau de Jos Liga a V-a, VEST, etapa 7 13:00 - - - - -
7 Rapid Jibou
A.S. Cosniciu
Jibou / Jibou Liga a IV-a, SENIORI, etapa 8 16:00 - - - - -
8 C.S. Dumbrava Galgau-Almasului
A.S Chiesd
Galgau Almasului / Galgau Almasului Liga a IV-a, SENIORI, etapa 8 16:00 - - - - -
9 A.C.S Ardealul Criseni
Silvania Cehu Silvaniei
Criseni / Criseni Liga a IV-a, SENIORI, etapa 8 16:00 - - - - -
10 Sportul Simleu Silvaniei
CS Barcau Nusfalau
Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei Liga a IV-a, SENIORI, etapa 8 16:00 - - - - -
11 Olimpia Rus
Viitorul Babeni
Rus / Rus Liga a V-a, EST, etapa 7 16:00 - - - - -
12 CS Hida
Dumbrava Ciocmani
Hida / Hida Liga a V-a, EST, etapa 7 16:00 - - - - -
13 Vointa Dersida
Unirea Hereclean
Dersida / Dersida Liga a V-a, CENTRU, etapa 7 16:00 - - - - -
14 AS Barcau Tusa
AS Juniorii Ip
Tusa / Tusa Liga a V-a, VEST, etapa 7 16:00 - - - - -
15 Inter Cizer
ACS Banisor-Peceiu
Teren Cizer / Cizer Liga a V-a, VEST, etapa 7 16:00 - - - - -
16 Vointa Horoatu Crasnei
Inter Pericei
Crasna / Crasna Liga a V-a, VEST, etapa 7 16:00 - - - - -

Luni, 21-10-2019

Niciun meci

Marti, 22-10-2019

Niciun meci

Miercuri, 23-10-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP