Meciuri arbitrate
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 12
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 12
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 11
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:30
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 7
Teren: Crasna / Crasna
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 10
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 10
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 9
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 9
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 8
Teren: Jac / Jac
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Jac / Jac
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 8
Teren: Jac / Jac
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Jac / Jac
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Galgau / Galgau
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Galgau / Galgau
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 6
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 6
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 5
Teren: Teren Cizer / Cizer
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Teren Cizer / Cizer
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:30
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 5
Teren: Crasna / Crasna
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Badon / Badon
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Badon / Badon
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 3
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 9 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 3
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 9 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 2
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 2
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 1
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 27 August 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 1
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 27 August 2023, 16:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Salatig / Salatig
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Teren: Salatig / Salatig
Duminica, 30 Iulie 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 30 Iulie 2023, 17:30
Teren: Treznea / Treznea