Meciuri arbitrate
Sambata, 11 Iunie 2022, 11:00
Liga a-4-a, Play-Out, etapa 10
Teren: Paltinis / Rasinari
Sambata, 11 Iunie 2022, 11:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 29 Mai 2022, 13:00
Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 20
Teren: Comunal / Atel
Duminica, 29 Mai 2022, 13:00
Teren: Comunal / Atel
Sambata, 28 Mai 2022, 17:00
Liga a-4-a, Play-Out, etapa 8
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Sambata, 28 Mai 2022, 17:00
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Vineri, 6 Mai 2022, 18:00
Juniori Under 13, Seria 2, etapa 19
Teren: Textila / Medias
Vineri, 6 Mai 2022, 18:00
Teren: Textila / Medias
Joi, 5 Mai 2022, 17:00
Juniori Under 19 Judetean, Retur campionat 2021-2022, etapa 8
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Joi, 5 Mai 2022, 17:00
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Miercuri, 4 Mai 2022, 18:00
Liga a-4-a, Play-Out, etapa 4
Teren: Comunal / Vurpar
Miercuri, 4 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / Vurpar
Sambata, 30 Aprilie 2022, 11:00
Liga a-4-a, Play-Out, etapa 3
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 30 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Miercuri, 20 Aprilie 2022, 17:30
Cupa Romaniei, Sferturi de Finala, etapa 1
Teren: Comunal / Alma
Miercuri, 20 Aprilie 2022, 17:30
Teren: Comunal / Alma
Duminica, 17 Aprilie 2022, 11:00
Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 16
Teren: Textila / Medias
Duminica, 17 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Textila / Medias
Duminica, 17 Aprilie 2022, 16:00
Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 16
Teren: Satesc / Smig
Duminica, 17 Aprilie 2022, 16:00
Teren: Satesc / Smig
Duminica, 20 Martie 2022, 16:00
Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 15
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 20 Martie 2022, 16:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 20 Martie 2022, 11:00
Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 12
Teren: Textila / Medias
Duminica, 20 Martie 2022, 11:00
Teren: Textila / Medias
Duminica, 20 Martie 2022, 15:00
Juniori Under 15 Judetean, Seria 2, etapa 6
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Duminica, 20 Martie 2022, 15:00
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Vineri, 4 Martie 2022, 14:20
Jocuri amicale 2022, etapa 1
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias
Vineri, 4 Martie 2022, 14:20
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias
Duminica, 20 Februarie 2022, 14:00
Jocuri amicale 2022, etapa 1
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Duminica, 20 Februarie 2022, 14:00
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Sambata, 12 Februarie 2022, 11:00
Jocuri amicale 2022, etapa 1
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias
Sambata, 12 Februarie 2022, 11:00
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias
Duminica, 5 Decembrie 2021, 12:00
Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 14
Teren: Comunal / Sura Mica
Duminica, 5 Decembrie 2021, 12:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 14:00
Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 1
Teren: Satesc / Smig
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Satesc / Smig
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 13
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 14:00
Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 11
Teren: Staruinta / Laslea
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Staruinta / Laslea
Rezultat stabilit în urma deciziei Comisiei de Disciplină.
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 12:00
Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 10
Teren: Sătesc / Șoroștin
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 12:00
Teren: Sătesc / Șoroștin
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 15:00
Juniori Under 13, Seria 2, etapa 10
Teren: Comunal / Seica Mare
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Comunal / Seica Mare
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 11
Teren: Obor / Sibiu
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Obor / Sibiu
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 15:00
Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 9
Teren: Staruinta / Laslea
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Staruinta / Laslea
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 9
Teren: Textila / Medias
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Textila / Medias
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 15:00
Juniori Under 13, Seria 2, etapa 9
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Duminica, 31 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 9
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 31 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 30 Octombrie 2021, 16:00
Juniori Under 12, etapa 8
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias
Sambata, 30 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 4
Teren: Textila / Medias
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Textila / Medias
Duminica, 3 Octombrie 2021, 16:00
Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 4
Teren: Comunal / Atel
Duminica, 3 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Comunal / Atel
Sambata, 2 Octombrie 2021, 15:00
Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 5
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 2 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 2 Octombrie 2021, 09:00
Juniori Under 12, etapa 4
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Sambata, 2 Octombrie 2021, 09:00
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Rezultat stabilit in urma Deciziei Comisiei de Disciplina al AJF Sibiu.
Vineri, 24 Septembrie 2021, 17:00
Calificare Liga Elitelor Under 15, Seria 1, etapa 3
Teren: Stadion Gaz-Metan / Medias
Vineri, 24 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Stadion Gaz-Metan / Medias
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 2
Teren: Textila / Medias
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Textila / Medias
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 3
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 11 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 2
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Sambata, 11 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Joi, 9 Septembrie 2021, 17:00
Calificare Liga Elitelor Under 15, Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / Seica Mare
Joi, 9 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / Seica Mare
Miercuri, 8 Septembrie 2021, 17:00
Cupa Romaniei, Șaisprezecimi de Finala, etapa 1
Teren: Staruinta / Laslea
Miercuri, 8 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Staruinta / Laslea