Meciuri arbitrate
Marti, 11 Iunie 2019, 19:00
Juniori Under 15, etapa 3
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Marti, 11 Iunie 2019, 19:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 1 Iunie 2019, 17:00
Juniori Under 15, etapa 20
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 1 Iunie 2019, 17:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 26 Mai 2019, 10:15
Juniori Under 11, Clasic, etapa 21
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 26 Mai 2019, 10:15
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 25 Mai 2019, 13:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 17
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 25 Mai 2019, 13:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Duminica, 19 Mai 2019, 13:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 16
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 19 Mai 2019, 13:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 20
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 19
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 12 Mai 2019, 09:00
Juniori Under 11, Clasic, etapa 19
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 12 Mai 2019, 09:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Miercuri, 8 Mai 2019, 17:00
Juniori Under 19, etapa 18
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Miercuri, 8 Mai 2019, 17:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 14:30
Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 17
Teren: Compa / Sibiu
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 14:30
Teren: Compa / Sibiu
Marti, 23 Aprilie 2019, 18:00
Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 17
Teren: Mecanica / Sibiu
Marti, 23 Aprilie 2019, 18:00
Teren: Mecanica / Sibiu
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Est, etapa 11
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 14 Aprilie 2019, 09:00
Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 15
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 14 Aprilie 2019, 09:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 13 Aprilie 2019, 15:30
Juniori Under 15, etapa 11
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 13 Aprilie 2019, 15:30
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 16:30
Juniori Under 19, etapa 14
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 16:30
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 6 Aprilie 2019, 17:00
Juniori Under 15, etapa 10
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 6 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 10
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Juniori Under 11, Clasic, etapa 12
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Cupa Romaniei, Faza 2, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mica
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 13:00
Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 11
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 9
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 13:30
Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 9
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 09:00
Juniori Under 11, Clasic, etapa 9
Teren: Comunal / Selimbar
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 09:00
Teren: Comunal / Selimbar
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 10:30
Juniori Under 11, Clasic, etapa 9
Teren: Central / Sura Mare
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 10:30
Teren: Central / Sura Mare
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 7
Teren: Central / Vulturul Poplaca
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Central / Vulturul Poplaca
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 13:00
Juniori Under 11, Clasic, etapa 8
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 6
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
Juniori Under 11, Clasic, etapa 7
Teren: Orasenesc / Saliste
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Miercuri, 24 Octombrie 2018, 16:00
Juniori Under 19, etapa 7
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Miercuri, 24 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 5
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Sambata, 20 Octombrie 2018, 10:45
Juniori Under 11, Clasic, etapa 6
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 20 Octombrie 2018, 10:45
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Liga a-V-a, Seria Est, etapa 3
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 7 Octombrie 2018, 17:00
Juniori Under 13, Seria Medias, etapa 4
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 7 Octombrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 30 Septembrie 2018, 16:00
Juniori Under 19, etapa 3
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 30 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 2
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Sambata, 29 Septembrie 2018, 14:30
Etapa Preliminara Under 15, Seria 2, etapa 8
Teren: Orasenesc / Saliste
Sambata, 29 Septembrie 2018, 14:30
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 1
Teren: Comunal / Apold
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Apold
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Juniori Under 11, Clasic, etapa 2
Teren: Orasenesc / Saliste
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:30
Juniori Under 11, Clasic, etapa 2
Teren: Horbach / Sibiu
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:30
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Cupa Romaniei, Faza 1, etapa 1
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Cristian
Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc.
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:15
Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 1
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:15
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 16 Septembrie 2018, 09:00
Juniori Under 13, Seria Medias, etapa 1
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 16 Septembrie 2018, 09:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Vineri, 14 Septembrie 2018, 17:00
Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 1
Teren: Comunal / Gura Râului
Vineri, 14 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
Etapa Preliminara Under 15, Seria 2, etapa 5
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 26 August 2018, 11:00
Etapa Preliminara Under 15, Seria 3, etapa 1
Teren: Mecanica / Sibiu
Duminica, 26 August 2018, 11:00
Teren: Mecanica / Sibiu