Meciuri arbitrate
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 21
Teren: Satesc / Paucea
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Satesc / Paucea
Duminica, 28 Aprilie 2024, 16:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 21
Teren: Staruinta / Laslea
Duminica, 28 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Staruinta / Laslea
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 19
Teren: Satesc / Smig
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Satesc / Smig
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 18
Teren: Comunal / Tirnava
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Tirnava
Duminica, 7 Aprilie 2024, 16:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 18
Teren: Comunal / Micasasa
Duminica, 7 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Comunal / Micasasa
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 15
Teren: Progresul / Dumbraveni
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Progresul / Dumbraveni
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 17
Teren: Sătesc / Paucea
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Sătesc / Paucea
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 17
Teren: Staruinta / Laslea
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Teren: Staruinta / Laslea
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 16
Teren: Textila / Medias
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Textila / Medias
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 13
Teren: Progresul / Dumbraveni
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Progresul / Dumbraveni
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, Saisprezecimi, etapa 1
Teren: Textila / Medias
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Textila / Medias
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Cupa Romaniei, Saisprezecimi, etapa 1
Teren: Textila / Medias
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Teren: Textila / Medias
Duminica, 25 Februarie 2024, 14:00
Jocuri amicale 2023-2024, Jocuri amicale iarna 2024, etapa 1
Teren: Satesc / Curciu
Duminica, 25 Februarie 2024, 14:00
Teren: Satesc / Curciu
Miercuri, 21 Februarie 2024, 16:00
Jocuri amicale 2023-2024, Jocuri amicale iarna 2024, etapa 1
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Miercuri, 21 Februarie 2024, 16:00
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Duminica, 18 Februarie 2024, 12:00
Jocuri amicale 2023-2024, Jocuri amicale iarna 2024, etapa 1
Teren: Progresul / Dumbraveni
Duminica, 18 Februarie 2024, 12:00
Teren: Progresul / Dumbraveni
Duminica, 18 Februarie 2024, 15:00
Jocuri amicale 2023-2024, Jocuri amicale iarna 2024, etapa 1
Teren: Staruinta / Laslea
Duminica, 18 Februarie 2024, 15:00
Teren: Staruinta / Laslea
Duminica, 11 Februarie 2024, 12:00
Jocuri amicale 2023-2024, Jocuri amicale iarna 2024, etapa 1
Teren: Progresul / Dumbraveni
Duminica, 11 Februarie 2024, 12:00
Teren: Progresul / Dumbraveni
Duminica, 11 Februarie 2024, 14:30
Jocuri amicale 2023-2024, Jocuri amicale iarna 2024, etapa 1
Teren: Textila / Medias
Duminica, 11 Februarie 2024, 14:30
Teren: Textila / Medias
Duminica, 4 Februarie 2024, 12:00
Jocuri amicale 2023-2024, Jocuri amicale iarna 2024, etapa 1
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias
Duminica, 4 Februarie 2024, 12:00
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias
Duminica, 4 Februarie 2024, 12:00
Jocuri amicale 2023-2024, Jocuri amicale iarna 2024, etapa 1
Teren: Progresul / Dumbraveni
Duminica, 4 Februarie 2024, 12:00
Teren: Progresul / Dumbraveni
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 5
Teren: Staruinta / Laslea
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Staruinta / Laslea
Rezultat stabilit in urma hotararii comisiei de disciplina.
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 11
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 10
Teren: Sătesc / Șoroștin
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sătesc / Șoroștin
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 10
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 9
Teren: Textila / Medias
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Textila / Medias
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:30
Juniori Under 15 Judetean, etapa 8
Teren: Progresul / Dumbraveni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Progresul / Dumbraveni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 8
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 7
Teren: Staruinta / Laslea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Staruinta / Laslea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 6
Teren: Progresul / Dumbraveni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Dumbraveni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 7
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:30
Juniori Under 19 Judetean, etapa 3
Teren: Sparta / Medias
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Sparta / Medias
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 4
Teren: Comunal / Micasasa
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Micasasa
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 4
Teren: Textila / Medias
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Textila / Medias
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 3
Teren: Progresul / Dumbraveni
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Progresul / Dumbraveni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 3
Teren: Comunal / Dirlos
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Dirlos
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 3
Teren: Central / Biertan
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Biertan
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 3
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:30
Juniori Under 19 Judetean, etapa 1
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 1
Teren: Comunal / Tirnava
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Tirnava
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 1
Teren: Satesc / Curciu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Satesc / Curciu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 1
Teren: Paltinis / Rasinari
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 27 August 2023, 17:00
Cupa Romaniei, Faza 1, etapa 1
Teren: Central / Biertan
Duminica, 27 August 2023, 17:00
Teren: Central / Biertan
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Cupa Romaniei, Faza 1, etapa 1
Teren: Comunal / Micasasa
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / Micasasa
Miercuri, 23 August 2023, 18:30
Jocuri amicale 2023-2024, Jocuri amicale vara 2023, etapa 1
Teren: Sparta / Medias
Miercuri, 23 August 2023, 18:30
Teren: Sparta / Medias
Miercuri, 9 August 2023, 11:00
Jocuri amicale 2023-2024, Jocuri amicale vara 2023, etapa 1
Teren: Gaz-Metan 2 Iarbă / Medias
Miercuri, 9 August 2023, 11:00
Teren: Gaz-Metan 2 Iarbă / Medias
Duminica, 30 Iulie 2023, 11:00
Jocuri amicale 2023-2024, Jocuri amicale vara 2023, etapa 1
Teren: Staruinta / Laslea
Duminica, 30 Iulie 2023, 11:00
Teren: Staruinta / Laslea
Joi, 27 Iulie 2023, 20:00
Jocuri amicale 2023-2024, Jocuri amicale vara 2023, etapa 1
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias
Joi, 27 Iulie 2023, 20:00
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias