Informari si comunicate
15-10-2018
In atentia Asociatilor/Cluburilor Sportive afiliate la AJF Sibiu

Suspendare temporara identificare jucatori juniori.

detalii...
25-09-2018
Licenta C Uefa

INSTRUCȚIUNILE DE ORGANIZARE A CURSULUI DE OBȚINERE A LICENȚEI UEFA C

detalii...
20-09-2018
Regulament interliga nationala de fotbal U7-U10 2018

Regulament interliga nationala de fotbal U7-U10 2018

detalii...
06-08-2018
In atentia Asociatilor/Cluburilor Sportive afiliate la AJF Sibiu

Regulamente pentru competitiile de juniori editia 2018-2019

detalii...
26-05-2018
In atentia Cluburilor/Asociatiilor Sportive afiliate

Regulamentul nr. 679 si directiva UE nr. 680 , privind prelucrarea datelor cu caracter personal si privind libera circulatie a acestor date.

detalii...
toate comunicatele

ACS Viitorul Selimbar

Localitatea Selimbar

Staff-ul echipei
Presedinte PRECUP ALEXANDRU 0742553596
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a-IV-a - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Viitorul Selimbar 13 12 1 0 61-4 37p +19
2CS Magura Cisnadie13101254-1431p+10
3 ACS Paltinis Rasinari 13 9 2 2 50-16 29p +11
4ACS Unirea Miercurea-Sibiului1383231-1527p+6
5 CS Sparta Medias 13 8 2 3 41-18 26p +8
6AS Progresul Terezian Sibiu1373328-1824p+3
7 AS Copsa Mica 13 6 1 6 40-46 19p -2
8AS LSS Vointa Sibiu1242622-3214p-1
9 AS FC Interstar Sibiu 12 4 1 7 13-27 13p -5
10AS Spicul Seica Mare1331922-5210p-11
11 AS Bradu 13 2 2 9 21-36 8p -13
12AFC Agnita13211017-297p-14
13 AS FC Talmaciu 13 2 1 10 11-29 7p -11
14ASA Sibiu 13211010-857p-11
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Aftenie Gheorghe 07-08-2000 11118
2 Aleman Paul Daniel 07-10-2005 S15162
3 Apolzan Bogdan Nicolae 01-10-2002 14067
4 Apostol Andreas Mihai 09-04-2009 S15285
5 Armenean Marius Vasile 20-09-1987 265
6 Bacila Alexandru Petru 29-06-2007 S15165
7 Badica Sebastian George 23-04-2005 S
8 Balu Dumitru Bogdan 05-09-1999 14069
9 Barabas Alexandru 07-07-1996 14293
10 Basaraba Radu Cristian 11-08-1999 14065
11 Beleiu Andrei Mihai 01-03-1999 14058
12 Bigu Lucian Ioan 28-01-1991 6766
13 Bobes Alexandru 06-12-1994 8282
14 Bolta Alexandru Ovidiu 14-02-1999 11016
15 Borsa Ciprian 21-04-2010 S15207
16 Borsa Mihai Alexandru 05-01-2009 S15206
17 Cabulea Flavius Stefan 08-01-1999 12265
18 Cerghezan Cosmin Andreas 21-06-2007 S15161
19 Chitoiu Darius Marian 13-07-2002 14072
20 Ciolan Andrei 08-07-1999 10763
21 Comsa Nicolae Adrian 17-07-2000 28-09-2016
22 Corcoveanu Radu Adrian 17-04-1988 4107
23 Costea Ionut 14-01-1985 4206
24 Creanga David Marin 06-08-2007 S15211
25 Dancu Ioan Adrian 13-03-2007 S15284
26 Deacu Laurentiu Ioan 02-02-2010 S15152
27 Dinu Albert Gasian 20-12-2006 S15160
28 Dobrin George Matei 21-05-2010 S15279
29 Dragomir Cristian Ioan 23-08-2008 S15156
30 Duca Stefan 24-11-2008 S15148
31 Dumitra Mihai Alexandru 28-01-1994 7980
32 Enciu Andrei 24-12-1998 14070
33 Faraon Patrick Andrei 04-11-2008 S15155
34 Fetelea Silviu 02-06-2000 11713
35 Fulea Razvan 01-07-2009 S15154
36 Fulga Darius 11-06-1999 14068
37 Gehl Tiberiu 20-12-1989 5408
38 Gheorghiu Vlad 01-05-2000 10362
39 Grecu Mihail Sebastian Petru 19-06-2006 S15212
40 Gudea Alexandru Ioan 30-10-2018 S15280
41 Halmagy Mihai 20-07-1990 37598
42 Herciu Sava Razvan 12-05-2000 13079
43 Lupescu Sorin 03-10-1999 10762
44 Marginean Denis Ovidiu 13-03-2008 S15213
45 Mateiu Adrain D-tru 02-11-2007 S15210
46 Medesan Paul Constantin 07-12-1993 7899
47 Micu Razvan Vasile 08-10-1989 13712
48 Mihu Patric Florin 24-02-2010 S15149
49 Mila Paul Daniel 06-06-1986 13954
50 Mila Radu 18-07-1990 13334
51 Neacsa Viorel Ionut 01-04-1989 5449
52 Necreala Darius Vasile 22-11-1995 14328
53 Oaca Mihai 08-06-1999 9638
54 Opris Horia Valerian 18-08-1989 13765
55 Oprisor Claudiu 29-09-1998 12295
56 Pantir Sorin Ionel 23-02-1986 3130
57 Pascu Cristi 16-07-1997 14458
58 Pavel Petre Adrian 23-11-1984 3678
59 Pingulescu Vlad Cornel 12-10-1999 14062
60 Popa Ioan Mircea 27-02-1988 3576
61 Popa Nicolae 06-03-1992 7956
62 Popescu Alexandru Constantin 04-05-1997 14341
63 Precup Liviu Alexandru 09-05-1991 13971
64 Presecan Razvan 14-08-1999 14063
65 Radu Andrei Vlad 15-11-2008 S15258
66 Risti Mircea Daniel 28-09-1988 9697
67 Rizea Patrick 09-08-2007 S15209
68 Sacolic Nichita Sorin 17-05-2004 S15158
69 Sacolic Vlad Petru 06-06-2008 S15157
70 Sandru Darius 10-08-2001 14061
71 Secasan Adrian 22-03-1995 8454
72 Sipos Patrick Adrian 18-04-2008 S15259
73 Sirbu Alexandru Damian 12-07-1992 13503
74 Sopa Virgil Mihai 19-08-2009 S15153
75 Staicu Rares 05-01-2000 10630
76 Stanulet Marius Andrei 25-09-2005 S15163
77 Stoenac Sebastian Antonio 09-03-2006 S15167
78 Stoian Sebastian Mihai 09-11-2006 S15168
79 Tanase Gabriel 28-05-1981 S1387
80 Tarcea Lucian 20-05-1975 0090
81 tarean Daniel Nicolae 13-04-2005 S15166
82 Tegbo Dum Mene Best 16-04-1993 1251
83 Turcu Mihai C-tin 27-09-2007 S15159
84 Ursu Ieronim Ioan 04-03-1979 14570
85 Vinersar Cristian Vasile 23-12-1999 14060
86 Vladu Mihai Ionut 08-10-1992 13897
87 Vlase David Teodor 13-02-2005 S15208
Meciurile disputate in sezonul actual
Super Cupa Judetului Sibiu Etapa 1
24-08-2018
ACS Viitorul Selimbar
Liga a-IV-a Etapa 13
02-12-2018
ACS Viitorul Selimbar
Liga a-IV-a Etapa 12
18-11-2018
AS FC Interstar Sibiu
Pauza: 1-1
Liga a-IV-a Etapa 11
11-11-2018
ACS Viitorul Selimbar
Pauza: 0-0
Liga a-IV-a Etapa 10
03-11-2018
ASA Sibiu
Pauza: 5-0
Liga a-IV-a Etapa 9
28-10-2018
ACS Viitorul Selimbar
Pauza: 0-4
Liga a-IV-a Etapa 8
20-10-2018
CS Sparta Medias
Pauza: 1-0
Liga a-IV-a Etapa 7
13-10-2018
ACS Viitorul Selimbar
Pauza: 2-2
Liga a-IV-a Etapa 6
06-10-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Pauza: 1-0
Liga a-IV-a Etapa 5
29-09-2018
ACS Viitorul Selimbar
Pauza: 0-1
Liga a-IV-a Etapa 4
22-09-2018
ACS Paltinis Rasinari
Pauza: 3-0
Liga a-IV-a Etapa 3
16-09-2018
ACS Viitorul Selimbar
Pauza: 0-1
Liga a-IV-a Etapa 2
12-09-2018
AS FC Talmaciu
Pauza: 1-0
Liga a-IV-a Etapa 1
01-09-2018
ACS Viitorul Selimbar
Pauza: 0-0
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 11
25-11-2018
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 10
17-11-2018
ACS Viitorul Selimbar
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 9
09-11-2018
ACS Viitorul Selimbar
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 8
04-11-2018
AS Bradu
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 7
28-10-2018
ACS Viitorul Selimbar
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 6
21-10-2018
AS FC Interstar 4 Sibiu
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 5
13-10-2018
ACS Viitorul Selimbar
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 4
07-10-2018
ACS FC Avrig
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 3
30-09-2018
ACS Viitorul Selimbar
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 2
23-09-2018
CS Alma 6 Sibiu
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 1
16-09-2018
ACS Viitorul Selimbar
Juniori Under 11, Clasic Etapa 11
25-11-2018
CSS Soimii Sibiu 1
Juniori Under 11, Clasic Etapa 10
17-11-2018
ACS Viitorul Selimbar
Juniori Under 11, Clasic Etapa 9
11-11-2018
CS Alma 7 Sibiu
Juniori Under 11, Clasic Etapa 8
03-11-2018
ACS Viitorul Selimbar
Juniori Under 11, Clasic Etapa 7
28-10-2018
AS FC Interstar 5 Sibiu
Juniori Under 11, Clasic Etapa 6
21-10-2018
ACS Viitorul Selimbar
Juniori Under 11, Clasic Etapa 5
14-10-2018
AFC Agnita
Observatii: Terenul de joc a fost neregulamentar.
Juniori Under 11, Clasic Etapa 4
07-10-2018
CS Sion Sibiu
Juniori Under 11, Clasic Etapa 3
30-09-2018
ACS Viitorul Selimbar
Juniori Under 11, Clasic Etapa 2
23-09-2018
ACS FC Avrig
Juniori Under 11, Clasic Etapa 1
16-09-2018
ACS Viitorul Selimbar
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe