Informari si comunicate
07-02-2019
25-01-2019
17-01-2019
10-01-2019
10-01-2019
In atentia Asociatilor/Cluburilor Sportive afiliate la AJF Sibiu

Programarea membrilor afiliati in vederea acordarii vizelor anuale pe 2019.

detalii...
toate comunicatele

CS Magura Cisnadie


CS Magura Cisnadie

Localitatea Cisnadie

Informatii generale
Culori Rosu Albastru
Teren Magura / Cisnadie ( 3500 locuri )
Adresa Str.Piata Revolutiei,Nr.1,Oras Cisnadie
Tel/Fax 0743647308
Contact 0743647308
Staff-ul echipei
Presedinte Druta Doina
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Pitigoi Iulian
Antrenor Popa Dorel
Antrenor secund Cotofan Cosmin
Antrenor copii Cotora Lucian
Liga a-IV-a - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Viitorul Selimbar 13 12 1 0 61-4 37p +19
2CS Magura Cisnadie13101254-1431p+10
3 ACS Paltinis Rasinari 13 9 2 2 50-16 29p +11
4ACS Unirea Miercurea-Sibiului1383231-1527p+6
5 CS Sparta Medias 13 8 2 3 41-18 26p +8
6AS Progresul Terezian Sibiu1373328-1824p+3
7 AS Copsa Mica 13 6 1 6 40-46 19p -2
8AS LSS Vointa Sibiu1242622-3214p-1
9 ASFC Interstar Sibiu 12 4 1 7 13-27 13p -5
10AS Spicul Seica Mare1331922-5210p-11
11 AS Bradu 13 2 2 9 21-36 8p -13
12AFC Agnita13211017-297p-14
13 AS FC Talmaciu 13 2 1 10 11-29 7p -11
14ASA Sibiu13211010-857p-11
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andrei Constantin Daniel 15-01-1997 VL6542
2 Anghel Flavius 09-05-1987 8842
3 Anghel Razvan 06-01-1984 3015
4 Barbu Sebastian Ioan 29-08-2002 S15303
5 Barculet Bogdan 08-12-1996 14216
6 Barculet Francisc Rares 28-07-2003 13745
7 Birza Rares 17-12-1996 8492/SB 0012
8 Bradescu Lucian Dumitru 22-10-2001 13731
9 Braicau Razvan Constantin 17-01-2000 14078
10 Bratima Ionut Bogdan 1 03-02-1988 4531
11 Ciocan Rikardo C-tin 16-05-2003 S 15080
12 Cocirca Razvan 15-03-1991 5716
13 Cocos Teofil 22-04-1996 8503
14 Coman Adrian Cosmin 20-01-1996 11171
15 Corches Cristian 27-05-2003 11727
16 Costan Ionut 29-07-1997 9372
17 Cotofan Cosmin Ioan 24-07-1983 2898
18 Dragomir Paul Andrei 20-04-1991 S14883
19 Dragusin Paul Cristian 15-07-1998 10210
20 Fernea Sebastian 19-10-1996 SM 5894/SB 0007
21 Fodor Andrei 20-07-2001 11663
22 Geacarel Cristian 21-10-2000 11670
23 Ghirastau Sergiu D-tru 03-10-2000 S15081
24 Gligor Ovidiu 18-07-1999 9604
25 Grigore Gheorghe Denis 07-09-1998 9602
26 Hutter Nico 24-01-2002 11867
27 Lutsch Cristean Michael 24-12-2003 S15281
28 Nistor Marius Nicolae 31-10-2003 13748
29 Oborocean Sebastian Ioan 28-01-2004 13734
30 Parau Flavius 13-04-2000 10623
31 Pirvu Adrian 04-11-2002 11669
32 Popoviciu Darius Florin 20-04-2001 14252
33 Puscatu Malik Naidy 29-05-1997 S15331
34 Rodean Cosmin 18-04-1998 8876
35 Samartinean Raul Gabriel 28-05-2002 S 15342
36 Samu Antonio Petru 29-06-2003 13750
37 Teodorescu Flavius Stefan 19-07-2000 14077
38 Turcu Radu Gheorghe 05-09-2001 12119
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a-IV-a Etapa 13
23-11-2018
CS Magura Cisnadie
Pauza: 1-0
Liga a-IV-a Etapa 12
17-11-2018
ACS Paltinis Rasinari
Pauza: 2-0
Liga a-IV-a Etapa 11
10-11-2018
CS Magura Cisnadie
Pauza: 0-1
Liga a-IV-a Etapa 10
03-11-2018
AS Copsa Mica
Pauza: 3-1
Liga a-IV-a Etapa 9
28-10-2018
CS Magura Cisnadie
Pauza: 0-0
Liga a-IV-a Etapa 8
20-10-2018
AS Spicul Seica Mare
Pauza: 6-2
Liga a-IV-a Etapa 7
13-10-2018
ACS Viitorul Selimbar
Pauza: 2-2
Liga a-IV-a Etapa 6
06-10-2018
CS Magura Cisnadie
Pauza: 0-5
Liga a-IV-a Etapa 5
29-09-2018
AFC Agnita
Pauza: 1-0
Liga a-IV-a Etapa 4
22-09-2018
CS Magura Cisnadie
Pauza: 1-1
Liga a-IV-a Etapa 3
13-09-2018
ASFC Interstar Sibiu
Pauza: 1-0
Liga a-IV-a Etapa 2
08-09-2018
CS Magura Cisnadie
Pauza: 0-2
Liga a-IV-a Etapa 1
01-09-2018
CS Sparta Medias
Pauza: 1-0
Juniori Under 19 Etapa 10
14-11-2018
AS FC Talmaciu
Juniori Under 19 Etapa 9
07-11-2018
CS Magura Cisnadie
Juniori Under 19 Etapa 8
31-10-2018
CS Magura Cisnadie
Juniori Under 19 Etapa 7
24-10-2018
AS Cindrelu Gura Râului
Juniori Under 19 Etapa 6
20-10-2018
CS Magura Cisnadie
Juniori Under 19 Etapa 5
10-10-2018
CS Magura Cisnadie
Juniori Under 19 Etapa 4
03-10-2018
CSS Medias
Juniori Under 19 Etapa 3
26-09-2018
ACS Paltinis Rasinari
Juniori Under 19 Etapa 2
19-09-2018
CS Magura Cisnadie
Juniori Under 19 Etapa 1
15-09-2018
ASSF Ion Gheorghe Sibiu
Jocuri Amicale Etapa 1
02-02-2019
ACS FC Avrig
Jocuri Amicale Etapa 1
10-02-2019
ACS Paltinis Rasinari
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe