Meciuri arbitrate
Marti, 23 Aprilie 2024, 17:30
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 23
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Marti, 23 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 22
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Duminica, 21 Aprilie 2024, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 13
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Duminica, 21 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 12
Teren: Vadu Moldovei / Vadu Moldovei
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Vadu Moldovei / Vadu Moldovei
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 12
Teren: Constantin Jamaischi / Falticeni
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Constantin Jamaischi / Falticeni
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 10
Teren: Candreni / Candreni
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
Teren: Candreni / Candreni
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 18
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Marti, 19 Martie 2024, 15:00
CUPA ROMANIEI, Optimi, etapa 1
Teren: Fratautii Vechi / Fratautii Vechi
Marti, 19 Martie 2024, 15:00
Teren: Fratautii Vechi / Fratautii Vechi
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 17
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 16
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 15
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Duminica, 3 Decembrie 2023, 15:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 15
Teren: Municipal Radauti / Radauti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 15:00
Teren: Municipal Radauti / Radauti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 14
Teren: Iacobeni / Iacobeni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Iacobeni / Iacobeni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 13
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 12
Teren: Gura Humorului / Gura Humorului
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Gura Humorului / Gura Humorului
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 8
Teren: Hânteşti / Hânţeşti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Hânteşti / Hânţeşti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 8
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 10
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 7
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Sambata, 28 Octombrie 2023, 14:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 6
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 28 Octombrie 2023, 14:00
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 6
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria I Under 13, etapa 5
Teren: Liteni / Liteni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Liteni / Liteni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 11, Seria I Under 11, etapa 5
Teren: Liteni / Liteni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Liteni / Liteni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 8
Teren: Drăgușeni / Drăgușeni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Drăgușeni / Drăgușeni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 5
Teren: Vadu Moldovei / Vadu Moldovei
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Vadu Moldovei / Vadu Moldovei
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 5
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 6
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 3
Teren: Vama / Vama
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Vama / Vama
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 5
Teren: LPS / Suceava
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: LPS / Suceava
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 2
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 2
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 4
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 1
Teren: Avântul Frasin / Frasin
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Avântul Frasin / Frasin
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 3
Teren: Fratautii Vechi / Fratautii Vechi
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Fratautii Vechi / Fratautii Vechi
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 2
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi