Meciuri arbitrate
Duminica, 1 Iunie 2014, 13:00
Liga a 5-a, Seria I, etapa 18
Teren: Mihoveni / Mihoveni
Duminica, 1 Iunie 2014, 13:00
Teren: Mihoveni / Mihoveni
Duminica, 1 Iunie 2014, 11:00
Liga a 5-a, Seria I, etapa 18
Teren: Mihoveni / Mihoveni
Duminica, 1 Iunie 2014, 11:00
Teren: Mihoveni / Mihoveni
Sambata, 24 Mai 2014, 11:00
Juniori C, etapa 26
Teren: Adâncata / Adâncata
Sambata, 24 Mai 2014, 11:00
Teren: Adâncata / Adâncata
Duminica, 11 Mai 2014, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 23
Teren: Iacobeni / Iacobeni
Duminica, 11 Mai 2014, 13:00
Teren: Iacobeni / Iacobeni
Duminica, 11 Mai 2014, 11:00
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 23
Teren: Iacobeni / Iacobeni
Duminica, 11 Mai 2014, 11:00
Teren: Iacobeni / Iacobeni
Joi, 1 Mai 2014, 11:00
Juniori C, etapa 23
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Joi, 1 Mai 2014, 11:00
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Sambata, 26 Aprilie 2014, 13:00
Juniori D, etapa 9
Teren: Zvoristea / Zvoristea
Sambata, 26 Aprilie 2014, 13:00
Teren: Zvoristea / Zvoristea
Vineri, 25 Aprilie 2014, 13:00
Liga a 5-a, Seria III, etapa 17
Teren: Vatra Moldoviței / Vatra Moldoviței
Vineri, 25 Aprilie 2014, 13:00
Teren: Vatra Moldoviței / Vatra Moldoviței
Luni, 21 Aprilie 2014, 13:00
Liga a 5-a, Seria II, etapa 12
Teren: Șerbăuți / Șerbăuți
Luni, 21 Aprilie 2014, 13:00
Teren: Șerbăuți / Șerbăuți
Miercuri, 16 Aprilie 2014, 11:00
Juniori C, etapa 21
Teren: Tineretului Vatra Dornei / Vatra Dornei
Miercuri, 16 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Tineretului Vatra Dornei / Vatra Dornei
Duminica, 13 Aprilie 2014, 11:00
Liga a 5-a, Seria I, etapa 11
Teren: Zvoristea / Zvoristea
Duminica, 13 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Zvoristea / Zvoristea
Sambata, 12 Aprilie 2014, 13:00
Juniori D, etapa 7
Teren: Zvoristea / Zvoristea
Sambata, 12 Aprilie 2014, 13:00
Teren: Zvoristea / Zvoristea
Sambata, 5 Aprilie 2014, 13:00
Juniori D, etapa 6
Teren: Sf. Ilie / SF. Ilie
Sambata, 5 Aprilie 2014, 13:00
Teren: Sf. Ilie / SF. Ilie
Duminica, 23 Martie 2014, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 16
Teren: Tineretului / Falticeni
Duminica, 23 Martie 2014, 13:00
Teren: Tineretului / Falticeni
Duminica, 23 Martie 2014, 11:00
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 16
Teren: Tineretului / Falticeni
Duminica, 23 Martie 2014, 11:00
Teren: Tineretului / Falticeni
Sambata, 22 Martie 2014, 11:00
Juniori C, etapa 17
Teren: Nada Florilor / Falticeni
Sambata, 22 Martie 2014, 11:00
Teren: Nada Florilor / Falticeni
Sambata, 22 Martie 2014, 13:00
Juniori C, etapa 17
Teren: Nada Florilor / Falticeni
Sambata, 22 Martie 2014, 13:00
Teren: Nada Florilor / Falticeni
Miercuri, 12 Martie 2014, 15:00
Juniori C, etapa 15
Teren: Moara / Moara
Miercuri, 12 Martie 2014, 15:00
Teren: Moara / Moara
Sambata, 8 Martie 2014, 11:00
Juniori C, etapa 14
Teren: Sf. Ilie / SF. Ilie
Sambata, 8 Martie 2014, 11:00
Teren: Sf. Ilie / SF. Ilie
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 11:00
Juniori C, etapa 12
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 15:00
Juniori C, etapa 11
Teren: Central Stroiești / Stroiesti
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 15:00
Teren: Central Stroiești / Stroiesti
Miercuri, 30 Octombrie 2013, 11:00
Juniori C, etapa 10
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Miercuri, 30 Octombrie 2013, 11:00
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Miercuri, 23 Octombrie 2013, 16:00
Juniori C, etapa 8
Teren: /
Miercuri, 23 Octombrie 2013, 16:00
Teren: /
Sambata, 12 Octombrie 2013, 11:00
Juniori C, etapa 6
Teren: /
Sambata, 12 Octombrie 2013, 11:00
Teren: /
Sambata, 12 Octombrie 2013, 13:00
Juniori D, etapa 5
Teren: /
Sambata, 12 Octombrie 2013, 13:00
Teren: /
Sambata, 5 Octombrie 2013, 11:00
Juniori D, etapa 4
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 5 Octombrie 2013, 11:00
Teren: LPS / Suceava
Miercuri, 2 Octombrie 2013, 16:00
Juniori C, etapa 4
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Miercuri, 2 Octombrie 2013, 16:00
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Sambata, 28 Septembrie 2013, 11:00
Juniori D, etapa 3
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Sambata, 28 Septembrie 2013, 11:00
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Sambata, 21 Septembrie 2013, 11:00
Juniori C, etapa 2
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 21 Septembrie 2013, 11:00
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 21 Septembrie 2013, 13:00
Juniori D, etapa 2
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 21 Septembrie 2013, 13:00
Teren: LPS / Suceava
Duminica, 1 Septembrie 2013, 13:00
Liga a 5-a, Seria II, etapa 1
Teren: Adâncata / Adâncata
Duminica, 1 Septembrie 2013, 13:00
Teren: Adâncata / Adâncata