Meciuri arbitrate
Duminica, 25 Mai 2014, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 25
Teren: Liteni / Liteni
Duminica, 25 Mai 2014, 13:00
Teren: Liteni / Liteni
Duminica, 25 Mai 2014, 11:00
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 25
Teren: Liteni / Liteni
Duminica, 25 Mai 2014, 11:00
Teren: Liteni / Liteni
Duminica, 18 Mai 2014, 13:00
Liga a 5-a, Seria II, etapa 16
Teren: Pârteștii de Jos / Pârteștii de Jos
Duminica, 18 Mai 2014, 13:00
Teren: Pârteștii de Jos / Pârteștii de Jos
Sambata, 17 Mai 2014, 11:00
Juniori C, etapa 25
Teren: Tineretului Boroaia / Boroaia
Sambata, 17 Mai 2014, 11:00
Teren: Tineretului Boroaia / Boroaia
Duminica, 4 Mai 2014, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 22
Teren: Stroiești / Stroiești
Duminica, 4 Mai 2014, 13:00
Teren: Stroiești / Stroiești
Duminica, 4 Mai 2014, 11:00
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 22
Teren: Stroiești / Stroiești
Duminica, 4 Mai 2014, 11:00
Teren: Stroiești / Stroiești
Luni, 21 Aprilie 2014, 13:00
Liga a 5-a, Seria I, etapa 12
Teren: Fântânele / Fântânele
Luni, 21 Aprilie 2014, 13:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Miercuri, 16 Aprilie 2014, 11:00
Juniori C, etapa 21
Teren: Nada Florilor / Falticeni
Miercuri, 16 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Nada Florilor / Falticeni
Miercuri, 16 Aprilie 2014, 13:00
Juniori C, etapa 21
Teren: Nada Florilor / Falticeni
Miercuri, 16 Aprilie 2014, 13:00
Teren: Nada Florilor / Falticeni
Duminica, 13 Aprilie 2014, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 19
Teren: Putna / Putna
Duminica, 13 Aprilie 2014, 13:00
Teren: Putna / Putna
Duminica, 13 Aprilie 2014, 11:00
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 19
Teren: Putna / Putna
Duminica, 13 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Putna / Putna
Duminica, 6 Aprilie 2014, 13:00
Liga a 5-a, Seria I, etapa 10
Teren: Central Baia / Baia
Duminica, 6 Aprilie 2014, 13:00
Teren: Central Baia / Baia
Sambata, 5 Aprilie 2014, 11:00
Juniori C, etapa 19
Teren: Tineretului Boroaia / Boroaia
Sambata, 5 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Tineretului Boroaia / Boroaia
Sambata, 22 Martie 2014, 11:00
Juniori C, etapa 17
Teren: Malini / Malini
Sambata, 22 Martie 2014, 11:00
Teren: Malini / Malini
Sambata, 15 Martie 2014, 11:00
Juniori C, etapa 16
Teren: Tineretului Boroaia / Boroaia
Sambata, 15 Martie 2014, 11:00
Teren: Tineretului Boroaia / Boroaia
Sambata, 23 Noiembrie 2013, 11:00
Juniori C, etapa 13
Teren: /
Sambata, 23 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: /
Sambata, 26 Octombrie 2013, 11:00
Juniori C, etapa 9
Teren: /
Sambata, 26 Octombrie 2013, 11:00
Teren: /
Duminica, 20 Octombrie 2013, 13:00
Liga a 5-a, Seria II, etapa 8
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Duminica, 20 Octombrie 2013, 13:00
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Duminica, 13 Octombrie 2013, 13:00
Liga a 5-a, Seria III, etapa 7
Teren: Bistrița Brosteni / Brosteni
Duminica, 13 Octombrie 2013, 13:00
Teren: Bistrița Brosteni / Brosteni
Duminica, 29 Septembrie 2013, 13:00
Liga a 5-a, Seria II, etapa 5
Teren: Șerbăuți / Șerbăuți
Duminica, 29 Septembrie 2013, 13:00
Teren: Șerbăuți / Șerbăuți
Duminica, 22 Septembrie 2013, 13:00
Liga a 5-a, Seria III, etapa 4
Teren: Neagra Șarului / Neagra Șarului
Duminica, 22 Septembrie 2013, 13:00
Teren: Neagra Șarului / Neagra Șarului