Informari si comunicate
19-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 13, 17 noiembrie 2018

detalii...
15-11-2018
Delegari arbitri

Campionatul judetean

detalii...
15-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 14.11.2018

detalii...
13-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 12, 10 noiembrie 2018

detalii...
08-11-2018
Delegari arbitri

Campionatul Judetean

detalii...
08-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 07.11.2018

detalii...
06-11-2018
Delegari arbitri

Cupa Romaniei / Etapa 2

detalii...
06-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 11, 03 noiembrie 2018

detalii...
05-11-2018
Cupa Satelor

Rezultate etapa a II-a

detalii...
05-11-2018
Rezultate

Interliga de iarna ,,Gheorghe Ola si Gheorghe Ene''

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. A CS INTER GALATENI
2. A S INTER PURANI
3. A.S. Avintul Stejaru
4. A.S. DUNAREA ISLAZ
5. A.S. FLACARA LITA
6. A.S. FLACARA TALPA
7. A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE
8. A.S. GLORIA DRACSENEI
9. A.S. GLORIA FRUMOASA
10. A.S. GLORIA MERISANI
11. A.S. Izvoarele
12. A.S. MOROMETII SILISTEA GUMESTI
13. A.S. OLTUL BECIU
14. A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI
15. A.S. REAL BEUCA
16. A.S. RECOLTA COPACEANCA
17. A.S. RECOLTA SFINTESTI
18. A.S. SPICUL BALACI
19. A.S. STEAUA SPATAREI
20. A.S. TELEORMANUL TROIANUL
21. A.S. TINERETUL NASTURELU
22. A.S. TINERETUL RADOIESTI
23. A.S. UNIREA CIUPERCENI
24. A.S. UNIREA COSMESTI
25. A.S. VEDEA
26. A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE
27. A.S. VICTORIA STOROBANEASA
28. A.S. VIISOARA
29. A.S. VIITORUL 2005 DRAGANESTI VLASCA
30. A.S. VIITORUL BLEJESTI
31. A.S. VULTURII MERENI
32. A.S.M. CERNETU
33. ACF DUNAREA ZIMNICEA
34. ACS ASTRA PLOSCA
35. ACS OLIMPIA DOBROTESTI
36. ACS AJAX BOTOROAGA
37. ACS ATLETIC ORBEASCA
38. ACS AVANTUL BRAGADIRU
39. ACS SOIMII SCRIOASTEA
40. ACS TINERETUL SUHAIA
41. ACS UNIREA BRINCENI
42. AFC VOINTA SAELELE
43. AS ATLETICO SIRBENI
44. AS VIITORUL DIDESTI
45. AS VOINTA RASMIRESTI
46. AS CIUPERCENI
47. AS PETROLUL POENI
48. AS PROGRESUL NENCIULESTI
49. AS TINERETUL SILISTEA
50. AS VICTORIA LUNCA
51. AS VIITORUL SACENI
52. AS VIITORUL BUTESTI
53. C S PAMIMAI VIDELE
54. C S SPICPO POROSCHIA
55. C S VIATA NOUA OLTENI
56. C S VIRTOAPE
57. C.S. NANOV
58. C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE
59. C.S. VOINTA SALCIA
60. CS ASC SEACA
61. CS FLACARA CALINESTI
62. CS MALDAENI
63. CS METALUL FRASINET
64. CS RAPID BUZESCU
65. CS UNIREA TIGANESTI
66. CS VITANESTI
67. CS METALUL PERETU
68. F.C. TRAIAN
69. FC UDINESE UDA CLOCOCIOV
70. FCM ALEXANDRIA
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe