Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Miercuri, 27-10-2021

1 ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA
ACS DINAMIC KIDS VIDELE
/ JUNIORI, UNDER 11 (2011), etapa 4 15:00 - - - - -
2 STA
AS VIITORUL ZIMNICEA
/ JUNIORI, UNDER 11 (2011), etapa 4 15:00 - - - - -
3 CSS 2 ALEXANDRIA
CSS 1 ALEXANDRIA
/ JUNIORI, UNDER 11 (2011), etapa 4 15:00 - - - - -
4 CS ATLETICO 2 ROSIORI DE VEDE
CS ATLETICO 1 ROSIORI DE VEDE
/ JUNIORI, UNDER 11 (2011), etapa 4 15:00 - - - - -
5 CS DUNAREA TURRIS TURNU MAGURLE
ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA
/ JUNIORI, UNDER 11 (2011), etapa 4 15:00 - - - - -

Joi, 28-10-2021

Niciun meci

Vineri, 29-10-2021

Niciun meci

Sambata, 30-10-2021

1 AS OLD BOYS ALEXANDRIA
CSM 2 ALEXANDRIA
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
2 ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS
CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
3 A.S. DUNAREA ISLAZ
CS DUNAREA TURRIS TURNU MAGURLE
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
4 A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE
AS VIITORUL SACENI
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
5 A S INTER PURANI
AS UNIREA MOSTENI
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
6 A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA
ACS ASTRA PLOSCA
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
7 C.S. NANOV
ACS DRAGANESTI VLASCA
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
8 A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020
C S VIRTOAPE
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
9 CS FLACARA CALINESTI
CS RAPID BUZESCU
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
10 AS TINERETUL SILISTEA
ACS DINAMIC KIDS VIDELE
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
11 AS STEAUA ROSIE BUJORU
ACS AVANTUL BRAGADIRU
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 14:00 - - - - -
12 FCS VIITORUL PERII BROSTENI
ACS ATLETIC ORBEASCA
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 14:00 - - - - -
13 AS FLACARA 2 TALPA
AS VIITORUL BUTESTI
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 14:00 - - - - -
14 CS DUNAREA TURRIS TURNU MAGURLE
C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE
/ JUNIORI, UNDER 15 (2007), etapa 5 15:00 - - - - -
15 AS VIITORUL ZIMNICEA
CSM ALEXANDRIA
/ JUNIORI, UNDER 15 (2007), etapa 5 15:00 - - - - -
16 ACS DINAMIC KIDS VIDELE
CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE
/ JUNIORI, UNDER 15 (2007), etapa 5 15:00 - - - - -
17 CSS ALEXANDRIA
ACF DUNAREA ZIMNICEA
/ JUNIORI, UNDER 15 (2007), etapa 5 15:00 - - - - -
18 CSM 1 ALEXANDRIA
CSM 2 ALEXANDRIA
/ JUNIORI, UNDER 13 (2009), etapa 5 15:00 - - - - -
19 A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS
STA
/ JUNIORI, UNDER 13 (2009), etapa 5 15:00 - - - - -
20 AS VIITORUL ZIMNICEA
C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE
/ JUNIORI, UNDER 13 (2009), etapa 5 15:00 - - - - -
21 ACS DINAMIC KIDS VIDELE
ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA
/ JUNIORI, UNDER 13 (2009), etapa 5 15:00 - - - - -
22 CS DUNAREA TURRIS TURNU MAGURLE
AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA
/ JUNIORI, UNDER 13 (2009), etapa 5 15:00 - - - - -
23 CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE
ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA
/ JUNIORI, UNDER 13 (2009), etapa 5 15:00 - - - - -
24 AS VIITORUL PIATRA 2021 PIATRA
ACS STEAUA SPATAREI
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 15:00 - - - - -

Duminica, 31-10-2021

1 A.S. SPICUL BALACI
A.S. GLORIA MERISANI
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
2 A.S. OLTUL BECIU
AS VOINTA SAELELE 2017
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
3 ACS PROGRESUL CIUPERCENI
ACS AJAX BOTOROAGA
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
4 AS RAPID URLUIU
CS METALUL PERETU
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
5 CS FLACARA CONTESTI
CS VITANESTI
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
6 AS STEAUA DRACEA
ACS TINERETUL SUHAIA
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
7 AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE
A.S. FLACARA LITA
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
8 CS VIITORUL LUNCA
AS ATHLETIC SEGARCEA VALE
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
9 A.S. TINERETUL RADOIESTI
A.S. RECOLTA SFINTESTI
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
10 A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI
AS VICTORIA LUNCA
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
11 AS VICTORIA CIUPERCENI
CS ASC SEACA
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
12 A.S. TELEORMANUL TROIANUL
AS DINAMO BOGDANA
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -
13 ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI
ACS PROGRESUL SMIRDIOASA
/ CUPA ROMANIEI, etapa 1 11:00 - - - - -

Luni, 01-11-2021

Niciun meci

Marti, 02-11-2021

Niciun meci

Miercuri, 03-11-2021

1 ACS DINAMIC KIDS VIDELE
STA
/ JUNIORI, UNDER 11 (2011), etapa 5 15:00 - - - - -
2 AS VIITORUL ZIMNICEA
CSS 2 ALEXANDRIA
/ JUNIORI, UNDER 11 (2011), etapa 5 15:00 - - - - -
3 CSS 1 ALEXANDRIA
CS ATLETICO 1 ROSIORI DE VEDE
/ JUNIORI, UNDER 11 (2011), etapa 5 15:00 - - - - -
4 ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA
ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA
/ JUNIORI, UNDER 11 (2011), etapa 5 15:00 - - - - -
5 CS DUNAREA TURRIS TURNU MAGURLE
CS ATLETICO 2 ROSIORI DE VEDE
/ JUNIORI, UNDER 11 (2011), etapa 5 15:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP