Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Sambata, 30-05-2020

1 CS RAPID BUZESCU
CSM 2 ALEXANDRIA
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
2 A.S. STEAUA SPATAREI
ACS AVANTUL BRAGADIRU
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
3 ACS CETATEA TURNU MAGURELE
CS METALUL PERETU
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
4 ACS DRAGANESTI VLASCA
ACS AJAX BOTOROAGA
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
5 A.S. AVINTUL STEJARU
ACS ASTRA PLOSCA
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
6 AS UNIREA MOSTENI
AS VICTORIA LUNCA
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
7 CS UNIREA TIGANESTI
AS VIITORUL BUTESTI
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
8 AS VOINTA SAELELE 2017
ACS ATLETIC ORBEASCA
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
9 CS RAPID BUZESCU
CSM 2 ALEXANDRIA
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
10 A.S. STEAUA SPATAREI
ACS AVANTUL BRAGADIRU
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
11 ACS CETATEA TURNU MAGURELE
CS METALUL PERETU
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
12 ACS DRAGANESTI VLASCA
ACS AJAX BOTOROAGA
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
13 A.S. AVINTUL STEJARU
ACS ASTRA PLOSCA
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
14 AS UNIREA MOSTENI
AS VICTORIA LUNCA
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
15 CS UNIREA TIGANESTI
AS VIITORUL BUTESTI
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
16 AS VOINTA SAELELE 2017
ACS ATLETIC ORBEASCA
/ Liga 4 FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -

Duminica, 31-05-2020

1 A.S. RECOLTA SFINTESTI
ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI
/ Liga 5, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
2 AS VIITORUL DIDESTI
ACS VIITORUL VIDELE
/ Liga 5, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
3 A.S. FLACARA LITA
CS FLACARA CALINESTI
/ Liga 5, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
4 CS VITANESTI
A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE
/ Liga 5, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
5 AS VIITORUL SACENI
C S VIRTOAPE
/ Liga 5, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
6 A.S. VIITORUL BLEJESTI
ACS PROGRESUL SMIRDIOASA
/ Liga 5, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
7 A.S. GLORIA MERISANI
ACS TINERETUL SUHAIA
/ Liga 5, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
8 AS PROGRESUL NENCIULESTI
A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE
/ Liga 5, Juniori, etapa 30 10:30 - - - - -
9 A.S. RECOLTA SFINTESTI
ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI
/ Liga 5, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
10 AS VIITORUL DIDESTI
ACS VIITORUL VIDELE
/ Liga 5, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
11 A.S. FLACARA LITA
CS FLACARA CALINESTI
/ Liga 5, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
12 CS VITANESTI
A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE
/ Liga 5, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
13 AS VIITORUL SACENI
C S VIRTOAPE
/ Liga 5, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
14 A.S. VIITORUL BLEJESTI
ACS PROGRESUL SMIRDIOASA
/ Liga 5, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
15 A.S. GLORIA MERISANI
ACS TINERETUL SUHAIA
/ Liga 5, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -
16 AS PROGRESUL NENCIULESTI
A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE
/ Liga 5, Seniori, etapa 30 12:30 - - - - -

Luni, 01-06-2020

Niciun meci

Marti, 02-06-2020

Niciun meci

Miercuri, 03-06-2020

Niciun meci

Joi, 04-06-2020

Niciun meci

Vineri, 05-06-2020

Niciun meci

Sambata, 06-06-2020

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP