CASETA TEHNICA

08 Aprilie 2019, la ora 13:42 / Publicat în Comunicate AJF / 192 vizualizări

CASETA TEHNICA

  Liga 4 – etapa 22,  06  aprilie  2019  


1) ACS ATLETIC ORBEASCA - CS METALUL PERETU   0-2 (0-2) 
Au marcat: Carabsu (min 24), Stefan (min 28)

ACS Atletic Orbeasca: Dumitru – Ene V (min 55 Miu I), Miu T, Ene S, Mihai, Neacsu, Ene A, Baietica, Ciobanu F (min 55 Predescu), Ciobanu G, Ciobanu R

Avertismente: Miu

Antrenor: Anisor Dragomir

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Ciocan, Spataru, Mitruleasa, Radu, Iaurum M, Carabasu (min 55 Purcarea), Stefan, Burcea (min 80 Albu), Sandu (min 62 Ciofalca), Bratasanu (min 88 Ivascu)

Avertismente: Ciofalca

Antrenor: Ionel Olteanu

2) STA - AS VIITORUL BUTESTI     

3) CS UNIREA TIGANESTI - AS VICTORIA LUNCA  0-0    
Au marcat:  -

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Dutu, Binciu, Craciun L, Pate (min 58 Ghimis A), Paun, Mihaila (min 51 Dumitru G), Dumitru M, Cimpeanu, Ancu, Paun (min 78 Calin)

Avertismente: Cimpeanu, Dumitru

Antrenor: Ion Cojocaru

AS Victoria Lunca: Puscaciu – Polog, Eftimie, Cuna, Segarceanu, Boboc, Cazacu, Ochea, Lazar (min 81 Geamanu), Iagaru, Pastrama (min 58 Bozeanu)

Avertismente: Cuna, Eftimie, Puscaciu

Antrenor: Stefan Becheanu

4) ACS DRAGANESTI VLASCA - CS RAPID BUZESCU 1-1  (1-0)    
Au marcat: Serbanescu (min 38) respectiv Brinceanu (min 90+3)

ACS Draganesti Vlasca: Alecu – Serbanescu, Bogatu I, Bogatu L, Mitran, Tabarana, Gheorghe (min 36 Chircalan), Brasoveanu A, Burlacu (min 91 Baltatu), Lica (min 60 Brasoveanu R) (min 72 Negoita), Voicu

Avertismente: Gheorghe, Bogatu, Serbanescu, Baltatu   / Eliminat: Chircalan Marius (CR min 80 - 2CG)

Antrenor: Razvan Glavan

CS Rapid  Buzescu: Filote – Buzica, Nastase, Dobre, Slavitescu (min 56 Badea), Slobozeanu, Ciubuc (min 53 Traistaru), Brinceanu. Olteanu (min 76 Mircea), Croitoru (min 53 Marin), Nica

Avertismente: Slavitescu, Croitoru, Slobozeanu, Traistaru, Badea

Antrenor: Florin  Raducu

5) AS UNIREA MOSTENI - ACS AVANTUL BRAGADIRU  4-3 (1-1)   
Au marcat: Spataru (min 27, 61), Dodu (min 85), Pistol (min 89) respectiv Dinca (min 30, 87), Dulgheru (min 90+2)

AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Zamfir, Tudor, Raportaru, Nica, Pistol, Gazdaru, Dulgheru, Spataru, Dodu

Avertismente: Nica, Pistol, Tudor, Spataru

Antrenor: Ion Ciupageanu

ACS Avantul  Bragadiru: Popescu – Calin (min 46 Dulgheru), Necula, Cristea, Caldararu (min 76 Neacsu), Tamas, Cotruta, Balan, Botezatu, Serban, Dinca

Avertismente: Necula, Botezatu, Dinca, Popescu

Antrenor: Beniamin Cristea

6) ACF DUNAREA ZIMNICEA - ACS UNIREA BRINCENI  1-2 (1-1)   
Au marcat: Deca (min 24) respectiv Fluerica (min 7), Olteanu (min 77)

ACF Dunarea Zimnicea: Cocean – Deca (min 88 Nadrag), Magureanu, Ciulacu, Pascu, Dasa, Gheorghe, Badea (min 73 Musat), Craciun, Scurtu (min 88 Tereuci), Marinescu

Avertismente: Dasa, Craciun  / Eliminati: Magureanu Laurentiu (CR min 67 – 2CG), Gheorghe Marius (CR min 87 -2CG)

Antrenor: Sica Tote

ACS Unirea Branceni: Oprea – Grosu, Mitroi, Olteanu, Ilie (min 46 Turcin), Dragu (min 46 Preda), Buca (min 69 Popa), Badea, Ghebaura, Constantinescu, Fluerica (min 79 Chitu)

Avertismente: Badea, Buca, Constantinescu

Antrenor: Marian Botea

7) AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS AJAX BOTOROAGA 4-1 (2-1)    
Au marcat: Sindie (min 22, 45+1), Gheldiu (min 54), Marmalichi (min 80) respectiv Nicola (min 17)

AS Vointa Saelele 2017: Mohora – Dima, Virdol, Turcan, Marmalichi (min 89 Moraru), Miu, Stoian, Gheldiu (min 89 Stochita), Sindie, Marin (min 73 Vieru), Dumbrava (min 82 Costore)

Avertismente: Sindie, Miu

Antrenor: Ion Enache

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Iancu, Tufan I (min 53 Gherghescu), Tudor, Ungureanu (min 14 Caldararu), Radulescu (min 63 Matei), Dron, Salaman, Tufan S, Balauru (min 69 Nan), Nicola

Avertismente: Tufan S, Tufan I / Eliminat:  Dragne Alin (CR min 69 – 2  CG)

Antrenor: Eugen Besleaga

8) ACS ASTRA PLOSCA - CSM 2 ALEXANDRIA   2-1 (0-0)   

Au marcat: Iorga (min 70), Stan (min 71) respectiv Julea (min 57)

ACS Astra Plosca: Boitan – Iorga, Stafie (min 58 Lacoviste), Dobre, Lascu (min 90+1 Pirva  A), Stavarache, Voicu, Parva C (min 58 Niculae), Chiriac, David, Stan (min 85 Radut)

Avertismente: Lacoviste

Antrenor: Marius Lacoviste

CSM  2 Alexandria : Cristica – Neaga (min 78 Maldaianu), Ciocanel, Soare, Mares, Pieleanu, Pletea, Julea (min 77 Hutupan), Ciocan, Raducan (min 74 Calineata), Bortosu

Avertismente: Raducanu

Antrenor: Iulian Gudan

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP