CASETA TEHNICA

30 Aprilie 2019, la ora 08:32 / Publicat în Comunicate AJF / 188 vizualizări

CASETA TEHNICA

  Liga 4 – etapa 25,  27  aprilie  2019  

1) STA - CS UNIREA TIGANESTI     - 

2) CS METALUL PERETU - ACS DRAGANESTI VLASCA  2-1 (1-0)   - 
Au marcat: Burcea (min 44), Stefan (min 67) respectiv Lica (min 49)

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Ciocan (min 90 Ivascu), Spataru, Mitruleasa, Sandu, Iaurum V, Carabasu, Radu (min 85 Brataseanu), Burcea (min 83 Albu), Stefan, Purcarea (min 67 Ciofalca)

Antrenor: Adrian Petrus

Avertismente: Iaurum V - Stefan, Ciocan  / Eliminat: Spataru Valentin  (2 cg – CR min 81)

ACS Draganesti Vlasca: Alecu – Serbanescu, Burlacu, Chircalan, Bogatu I, Bogatu L, Voicu, Tabarana, Mitran (min 89 Baltatu), Sabou, Lica

Antrenor: Razvan Glavan

Avertismente: Chircalan, Sabou / Eliminat: Voicu  Adrian (min 67 CR)

3) AS VIITORUL BUTESTI - AS UNIREA MOSTENI  3-2 (2-2)   - 
Au marcat: Popa C (min 11, 80), Pricopie (min 34) respectiv Dodu (min 9), Spataru (min 29)

AS Viitorul  Butesti: Badea – Dragne, Garnita J (min 87 Capraru), Predusca, Popa C (min 82 Tudora), Popa D, Stancescu, Anghel (min 62 Girnita I), Popescu (min 80 Popa G), Pricopie, Ciobanu

Antrenor: Valentin Popescu

Avertismente: Dragne  / Eliminat: Pricopie Marian (CR min 90+4)

AS Unirea Mosteni: Cristea – Burcea, Tudor, Tabarana, Zamfir, Gazdaru (min 80 Ionescu), Serban (min 71 Zamfir), Raporataru, Caldararu, Dodu, Spatarau

Antrenor: Ion Ciupageanu

Avertismente: Spataru / Eliminati: Dodu Ilie (2 cg- CR min 86), Burcea Florin (min 90+4)

4) AS VICTORIA LUNCA - ACF DUNAREA ZIMNICEA  2-1 (2-1)   - 
Au marcat: Segarceanu (min 19), Boboc (min 45+1) respectiv Marinescu (min 36)

AS Victoria Lunca: Puscaciu – Eftimie, Geabou, Ochea (min 82 Stoican), Boboc, Segarceanu, Cuna, Foamete (min 39 Bozeanu) (min 90+1 Lazar), Draghici (min 59 Geamanu), Pastrama, Gitstrimb

Antrenor: Stefan Becheanu

Avertismente: Bozeanu / Eliminat Geamanu Cezar (2cg – CR min 85)

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica (min 46 Chirescu) – Deca, Magureanu, Ciulacu, Pascu, Gheorghe, Dasa, Craciun, Nadrag (min 89 Leseanu), Musat, Marinescu

Antrenor: Sica Tote

Avertismente: Craciun, Ciulacu

5) CS RAPID BUZESCU - AS VOINTA SAELELE      5-3 (2-2)    - 
Au marcat: Ciubuc (min 24), Branceanu (min 45, 71), Marin (min 61), Mitala (min 88) respectiv Sindie (min 6, 79), Miu (min 10)

CS Rapid Buzescu: Floricica (min 15 Anghel) – Buzica, Nastase, Badea, Slavitescu, Dobre, Slobozeanu, Ciubuc, Olteanu (min 54 Marin), Padure (min 66 Mitala), Branceanu (min 74 Molea)

Antrenor: Florin Raducu

Avertismente: Dobre, Ciubuc

AS Vointa Saelele 2017: Mohora – Dima, Turcan, Marmalichi, Miu, Stoian, Gheldiu, Sindie, Marin, Moraru (min 46 Stochita), Frujina

Antrenor: Ion Enache

Avertismente: Miu

6) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS ASTRA PLOSCA  7-1 (1-1)   - 
Au marcat: Dinca (min 33, 52, 65, 81), Moanga (min 79), Calin (min  84), Botezatu (min 85) respectiv Pirva (min 39)

ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Caldararu, Botezatu, Cristea, Moanga (min 85 Sandu), Dinca (min 85 Dulgheru), Cotruta, Tamas (min 46 Calin), Necula (min 73 Balan), Serban, Firica

Antrenor: Beniamin Cristea

Avertismente: Serban

ACS Astra Plosca: Manta – Iorga, Dobre, Parolea (min 70 Pirva), Lascu (min 60 Radut), Voicu, Stanciu, Tucmeanu, Pirva, Mihaita, Stan

Antrenor: Marius Lacoviste

Avertismente: Iorga, Stan

7) ACS UNIREA BRINCENI - CSM 2 ALEXANDRIA 4-0 (1-0)    - 
Au marcat: Olteanu (min 19), Grosu (min 48), Mitroi (min 70), Fluerica (min 77)

ACS Unirea Brinceni:  Oprea – Mitroi, Ghebaura, Dragu, Olteanu, Buca, Popa (min 45 Preda), Constantinescu (min 67 Ilie), Turcin, Oprea (min 57 Fluerica), Grosu

Antrenor: Marian Botea

Avertismente: Popa

CSM 2 Alexandria: Cristica – Neaga, Mares (min 65 Descultu), Pieleanu, Pletea, Ciocan, Calineata (min 74 Mohora), Badoi, Soare, Ciocanel (min 57 Maldaianu), Julea (min 36 Hutupan)

Antrenor: Iulian Gudan

8) ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS AJAX BOTOROAGA 1-6 (0-4)    - 

Au marcat: Ciobanu (min 52) respectiv Grigorescu (min 6), Tufan S (min 26, 80), Tufan I (min 27, 32, 48)

ACS Atletic  Orbeasca: Lautaru – Baetica, Ciobanu G, Ciobanu R (min 63 Miu), Ene V, Mihai, Neacsu, Ene A (min 33 Stancila), Draghici, Dumitrescu, Voicu (min 51 Sorescu)

Antrenor:  Anisor Dragomir

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Dron (min 65 Voicu), Tufan, Salaman (min 53 Ilina), Balauru (min 65 Sava), Nicola, Tufan, Radulescu (min 75 Matei), Iancu, Tudor, Grigorescu

Antrenor: Eugen Besleaga

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP