CASETA TEHNICA

06 Mai 2019, la ora 12:18 / Publicat în Comunicate AJF / 237 vizualizări

CASETA TEHNICA

  Liga 4 – etapa 26, 04 mai 2019  

1) CS UNIREA TIGANESTI - ACS ATLETIC ORBEASCA  4-1  (2-1)   - 
Au marcat: Pate (min 3), Ghimis (min 28, 91),  Paun (min 77) respectiv Ene V (min 30)

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Paun M, Dumitru G (min 46 Campeanu), Ghimis M, Ninu (min 60 Calin), Binciu, Dutu, Ancu, Pate (min 46 Paun C), Matei (min 46 Dumitru M), Ghimis A

Avertismente: Ghimis A

Antrenor: Ion Cojocaru

ACS  Atletic Orbeasca: Lautaru – Ene S, Miu D, Ene A (min 64 Marin), Neacsu, Mihai, Ene V, Ciobanu, Baietica, Stancila (min 51 Voicu), Miu I,

Avertismente: Stancila

Antrenor: Anisor  Dragomir

2) ACS DRAGANESTI VLASCA - STA     - 

3) AS UNIREA MOSTENI - CS METALUL PERETU   1- 5 (0-2)
Au marcat: Valcea (min 48) respectiv Stefan (min 20), Radu (min 38),Sandu (min 50), Brataseanu (min 85), Albu (min 90+2)

AS Unirea  Mosteni: Paun – Matica, Caldararu (min 70 Zamfir), Tudor (min 46 Dulgheru), Zamfir, Valcea, Gazdaru, Scarlat (min 57 Serban), Zvobota, Nica, Spataru

Avertismente: Mitica

Antrenor: Ion Ciupageanu

CS Metalul Peretu: Iaurum A  (min 46 Burcea)– Ciocan, Mitruleasa, Sandu D, Radu (min 46 Ciofalca), Iaurum M, Carabasu, Stefan (min 79 Brataseanu), Sandu E, Ivascu, Purcarea (min 77 Albu)

Avertismente: Ciocan

Antrenor: Adrian Petrus

4) ACF DUNAREA ZIMNICEA - AS VIITORUL BUTESTI  3-0 (1-0)   - 
Au marcat: Popa (min 36 autogol), Magureanu (min 53), Craciun (min 70)

ACF Dunarea Zimnicea: Chirescu – Sandu, Magureanu, Deca, Paun (min 75 Stoica), Gheorghe, Ciulacu, Nadrag, Stoian (min 57 Constantin), Musat, Craciun

Avertismente: Magureanu, Deca, Paun  / Eliminat: Mihai Sandu (2cg – CR min 61)

Antrenor: Sica Tote

AS Viitorul  Butesti: Badea – Popa D, Popescu (min 57 Vasile), Constantinescu, Opritoiu (min 65 Popa G), Popa C, Anghel, Capraru, Garnita P (min 57 Garnita I), Stancescu (min 70 Tudora), Predusca

Avertismente: Popa   / Eliminat: Daniel Popa (CR – min 52)

Antrenor:  Valentin Popescu

 

 

 

5) AS VOINTA SAELELE 2017 - AS VICTORIA LUNCA 7-0 (4-0)    - 
Au marcat: Gheldiu (min 12), Miu (min 32, 83), Sindie (min 39), Marin (min 45+3, 59), Turcan (min 87)

AS Vointa  Saelele: Mohora – Frujina, Gheldiu (min 84 Stochita), Marmalichi, Sindie, Turcan, Stoian, Dima (min 86 Moraru), Marin, Miu, Dumbrava (min 61 Cane)

Avertismente: Miu

Antrenor: Ion Enache

AS Victoria  Lunca: Puscaciu – Cuna, Draghici (min 44 Carbunaru) (min 46 Stoican), Cazacu, Pastrama (min 46 Bozeanu), Eftimie, Geabou, Ochea, Boboc, Segarceanu, Foamete

Avertismente: Puscaciu, Geabou / Eliminati: Ochea Florin (2cg – CR min 84), Eftimie George (min 84 – CR)

Antrenor: Becheanu Stefan

6) ACS ASTRA PLOSCA - CS RAPID BUZESCU   3-2 (3-0)  - 
Au marcat: Stavarache (min 20, 35, 44) respectiv Badea (min 53), Padure (min 72)

ACS Astra Plosca: Manta – Urucu (min 30 Dobre), Stan (min 76 Pirva), Mihaita, David, Parolea (min 60 Streche), Lascu (min 88 Lacoviste), Voicu, Stafie, Stavarache, Iorga

Avertismente: Iorga, Voicu, Stavarache, Urucu, Lascu

Antrenor: Marius Lacoviste

CS  Rapid  Buzescu: Filote – Buzica, Nastase, Badea, Slavitescu, Ciubuc, Slobozeanu (min 73 Cretan), Olteanu (min 37 Padure), Branceanu, Croitoru (min 46 Mitala), Nica

Avertismente: Badea, Mitala

Antrenor: Florin Raducu

7) CSM 2 ALEXANDRIA - ACS AVANTUL BRAGADIRU  4-0  (3-0)   - 
Au marcat: Ciocanel (min 8), Matei (min 12), Cristica (min 14), Segarceanu (min 79)

CSM 2  Alexandria: Cristica  (min 75 Apostol) – Sirbu, Raducan (min 75 Calineata), Matei, Gherghiceanu, Bortosu, Mares (min 65 Julea), Badoi, Ciocanel (min 61 Ciocan), Pletea, Pieleanu

Avertismente: Badoi

Antrenor: Iulian Gudan

ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Cristea, Caldararu, Moanga (min 48 Balan), Cotruta, Dinca, Serban, Firica (min 73 Dulgheru), Necula, Tamas, Neacsu (min 46 Calin)

Avertismente: Serban, Caldararu  / Eliminat: Serban Vlad (min 15 – CR)

Antrenor: Beniamin Cristea

8) ACS AJAX BOTOROAGA - ACS UNIREA BRINCENI   2-1  (2-1)  - 

Au marcat: Eduard (min 3), Caldararu (min 19) respectiv Constantinescu (min 42)

ACS  Ajax  Botoroaga: Dragne – Iancu, Tudor, Tarta (min 16 Tufan I), Nicola, Radulescu (min 81 Matei), Caldararu, Grigorescu (min 77 Brezoi), Tufan S, Salaman, Balauru (min 51 Ungureanu)

Avertismente: Tufan, Balauru, Dragnea, Ungureanu

Antrenor: Eugen Besleaga

ACS Unirea  Brinceni: Oprea – Mitroi, Ghebaura (min 72 Ilie)(min 87 Popa), Preda, Olteanu, Dragu (min 45 Rauta), Buca, Constantinescu, Turcin, Oprea (min 17 Fluerica), Grosu

Avertismente: Dragu, Ghebaura, Preda, Ilie

Antrenor: Marian Botea

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP