CASETA TEHNICA

14 Mai 2019, la ora 12:03 / Publicat în Comunicate AJF / 190 vizualizări

CASETA TEHNICA

  Liga 4 – etapa 27,  11  mai  2019  

1) CS UNIREA TIGANESTI – ACS DRAGANESTI VLASCA  1-0  (0-0)   - 
Au marcat: Paun C (min 90+4)

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Pate (min 21 Ghimis A), Binciu, Paun M (min 70 Matei), Paun C, Dutu, Ancu, Dumitru M, Ghimis M, Dumitru G, Cimpeanu

Avertismente:  Cimpeanu, Ghimis A, Ghimis M, Dumitru M / Eliminat: Dutu

Antrenor: Ion Cojocaru

ACS  Draganesti Vlasca: Alecu – Bogatu I, Burlacu, Bogatu L (min 65 Chircalan), Serbanescu (min 90+4 Baltatu), Brasoveanu A, Gheorghe, Sabou, Tabarana, Mitran, Brasoveanu R   (min 74 Negoita)

Avertismente: Bogatu L, Gheorghe, Burlacu, Serbanescu, Sabou  / Eliminari: Bogatu I, Negoita (2 CG)

Antrenor: Razvan Glavan

2) AS UNIREA MOSTENI - STA     - 
3)CS METALUL PERETU – ACF DUNAREA ZIMNICEA 2-4  (0-3)

Au  marcat: Burcea (min 51, 71) respectiv Constantin (min 9), Marinescu (min 19, 43, 49),

CS Metalul Peretu: Sandu E (min 46 Albu) –Ciocan, Spataru, Mitruleasa (min 25 Ciofalca), Radu (min 85 Ivascu), Iaurum M, Carabasu, Stefan, Sandu D, Iaurum A, Purcarea (min 46 Burcea)

Avertismente: Radu

Antrenor: Ionel Olteanu

ACF Dunarea Zimnicea: Chirescu – Ciulacu, Deca, Magureanu,Predica, Dasa, Gheorghe, Scurtu, Constantin, Craciun (min 88 Stoica), Marinescu (min 85 Leseanu)

Avertismente: Dasa, Constantin, Deca, Predica, Magureanu

Antrenor: Sica  Tote

4) AS VIITORUL BUTESTI – AS VOINTA SAELELE 2017 6-3  (2-2)

Au  marcat: Dragne (min 17, 49, 85, 86), Popa C (min 12,  59) respectiv Marin (min 15), Dumbrava (min 41), Gheldiu (min 70)

AS Viitorul  Butesti:  Badea – Popescu (min 77 Popa G), Radulescu, Garnita  J (min 46 Ciobanu), Chivu, Popa F (min 46 Necula), Dragne, Popa C, Capraru (min 57 Garnita I), Predusca, Stancescu

Avertismente: Popa C, Predusca

Antrenor: Valentin Popescu

AS Vointa Saelele 2017: Capanu – Sindie (min 63 Moraru), Turcan, Marin, Frujina, Gheldiu, Marmalichi, Stoian, Dumbrava, Miu, Stochita (min 65 Chivu)

Antrenor: Ion Enache

5)AS VICTORIA LUNCA – ACS ASTRA PLOSCA    2-1 (0-0)

Au marcat: Boboc (min 72), Cazacu (min 89) respectiv Pirva (min 53)

AS Victoria  Lunca:  Puscaciu – Iagaru, Polog, Geabou, Segarceanu, Ochea, Boboc, Cazacu (min 90+2 Lazar), Cuna, Foamete (min 77 Geamanu), Anghel

Avertismente: Geabou,Ochea

Antrenor: Stefan  Becheanu

ACS Astra Plosca: Boitan – Radut (min 76 Pirva), Tucmeanu, Voicu, Parolea, Lascu, Pirva, Mihaita, David, Stan, Lacoviste

Avertismente: Tucmeanu, Pirvu, Lascu, Voicu

Antrenor: Marius Lacoviste

6)CS RAPID BUZESCU – CSM 2 ALEXANDRIA    5-0 (3-0)

Au  marcat: Nica (min 13, 40, 60), Mitala (min 42), Mircea (min 77)

CS Rapid Buzescu: Anghel – Buzica, Nastase, Dobre, Slavitescu, Mircea, Cretan (mnin 62 Traistaru), Olteanu (min 59 Padure), Ciubuc (min 57 Slobozeanu), Mitala (min 65 Croitoru), Nica

Avertismente: Croitoru

Antrenor:  Florin Raducu

CSM 2 Alexandria: Cristica – Bortosu, Neaga (min 46 Pletea), Raducan (min 46 Calineata), Bosoteanu (min 46 Soare), Gherghiceanu (min 72 Cotea), Badoi, Ciocanel, Mares, Pieleanu, Ciocan

Antrenor: Iulian Gudan

7)ACS AVINTUL BRAGADIRU – ACS AJAX BOTOROAGA  3-3  (1-2)

Au  marcat: Dinca (min 43, 80), Necula (min 79) respectiv Nicola (min 13), Carstea (min 25), Tudor(min 62)

ACS Avantul  Bragadiru: Popescu – Caldararu (min 90+1 Martin), Botezatu, Necula, Firica, Dinca, Cotruta, Cristea, Moanga, Balan (min 30 Dulgheru) (min 86 Neacsu), Calin (min 66 Sandu)

Avertismente: Cristea, Moanga

Antrenor: Beniamin Cristea

ACS Ajax  Botoroaga: Dragne – Carstea, Tudor, Nicoara (min 24 Dron), Ungureanu, Iancu, Radulescu (min 83 Matei), Tufan, Grigorescu, Nicola, Balauru (min 58 Tufan)

Avertismente: Tufan

Antrenor: Eugen Besleaga

8)ACS ATLETIC ORBEASCA – ACS UNIREA BRINCENI  1-7  (1-5)

Au  marcat: Ene (min 41) respectiv Preda (min 6), Oprea (min 9, 23),Constantinescu (min 31) Mitroi (min 34, 85), Turcin (min 48)

ACS  Atletic Orbeasca: Lautaru – Draghici (min 54 Ene V), Ciobanu, Baietica, Ene S, Miu D, Ene A (min 65
Miu I), Neacsu, Mihai, Florea (min 46 Stancila), Ciobanu

Antrenor: Anisor  Dragomir

ACS Unirea Brinceni: Oprea A – Mitroi, Grosu, Olteanu, Preda, Buca (min 54 Ghebaura), Constantinescu, Turcin, Popa (min 26 Dragu), Oprea B, Fluerica (min 49 Ilie)

Antrenor: Marian Botea

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP