Liga 4 – etapa 29, 25 mai 2019
1) ACS DRAGANESTI VLASCA - AS UNIREA MOSTENI 3-0 (neprezentare)
2) CS UNIREA TIGANESTI - ACF DUNAREA ZIMNICEA 3-2 (1-1)
Au marcat: Paun (min 8, 73), Ghimis A (min 50) respectiv Gheorghe (min 16), Marinescu (min 67)
CS Unirea Tiganesti: Craciun – Cimpeanu, Dumitru, Paun (min 76 Ninu), Pate (min 46 Ghimis A), Ancu, Dumitru, Binciu, Paun, Matei (min 46 Calin), Ghimis M
Avertismente: Pate, Clement, Paun
Antrenor: Ion Cojocaru
ACF Dunarea Zimnicea: Chirescu – Deca, Magureanu, Ciulacu, Constantin (min 46 Nadrag), Scoret, Gheorghe, Scurtu (min 90 Badea), Musat, Craciun, Marinescu
Avertismente: Marinescu, Constantin, Craciun / Eliminat: Gheorghe Marius (min 70 CR)
Antrenor: Sica Tote
3) STA - AS VOINTA SAELELE 2017 -
4) CS METALUL PERETU - ACS ASTRA PLOSCA 3-1 (0-1)
Au marcat: Burcea (min 53), Stefan (min 62, 93) respectiv Lascu (min 18)
CS Metalul Peretu: Iaurum A – Sandu, Irianu (min 87 Ivascu), Mitruleasa, Ciocan, Iaurum M, Carabasu, Stefan, Burcea (min 77 Albu), Ciofalca (min 57 Purcarea), Radu (min 90 Spataru)
Avertismente: Ciocan, Mitruleasa, Ciocan, Stefan / Eliminat: Ciocan Cosmin (2 cg – CR min 70)
Antrenor: Ionel Olteanu
ACS Astra Plosca: Manta – Lacoviste (min 85 Tucmeanu), Stan, Pirva, Mihaita, David, Parolea, Voicu, Stafie, Lascu, Iorga
Avertismente: Lacoviste, Mihaita
Antrenor: Marius Lacoviste
5) AS VIITORUL BUTESTI - CSM 2 ALEXANDRIA 1-3 (1-1)
Au marcat: Chivu (min 5) respectiv Ciocan (min 36), Ciocanel (min 50), Mares (min 57)
AS Viitorul Butesti: Badea – Popa C, Garnita J (min 46 Ciobanu), Predusca (min 54 Stelea), Radulescu
(min 69 Popa G), Chivu, Salameh, Popescu (min 31 Garnita I), Capraru, Popa F, Stancescu
Avertismente: Predusca, Popa, Ciobanu / Eliminat: Bogdan Stelea (min 83)
Antrenor: Valentin Popescu
CSM 2 Alexandria: Cristica – Neaga, Gherghiceanu (min 85 Hutupan), Gheorghe, Julea (min 42 Pletea), Badoi, Ciocanel, Pieleanu, Soare (min 87 Bosoteanu), Ciocan, Mares (min 76 Costea)
Avertismente: Mares, Soare, Neaga
Antrenor: Iulian Gudan
6) AS VICTORIA LUNCA - ACS AJAX BOTOROAGA 2-1 (1-1)
Au marcat: Boboc (min 21), Geabou (min 88) respectiv Gherghescu (min 24)
AS Victoria Lunca: Puscaciu – Segarceanu (min 77 Bozeanu), Ochea, Eftimie, Anghel, Foamete, Polog, Geabou, Boboc, Iagaru, Cuna
Antrenor: Stefan Becheanu
ACS Ajax Botoroaga: Grigorescu – Dragne, Nicoara, Tudor, Radulescu (min 90 Matei), Gherghescu, Ungurean (min 87 Tufan), Nicola, Balauru (min 46 Salaman), Dron, Tufan
Antrenor: Eugen Besleaga
7) CS RAPID BUZESCU - ACS UNIREA BRINCENI 4-0 (0-0)
Au marcat: Ciubuc (min 51), Nica (min 58, 89), Croitoru (min 81)
CS Rapid Buzescu: Anghel – Buzica, Nastase, Badea, Slavitescu, Slobozeanu, Dobre (min 79 Mircea), Marin (min 70 Croitoru), Ciubuc (min 74 Olteanu), Mitala (min 75 Cretan), Nica
Avertismente: Dobre, Olteanu
Antrenor: Florin Raducu
ACS Unirea Brinceni: Oprea – Mitroi, Grosu, Ghebaura, Preda (min 46 Ilie), Dragu, Buca, Constantinescu, Turcin (min 48 Fluerica), Oprea, Popa
Antrenor: Marian Botea
8) ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU 2-9 (1-1)
Au marcat: Miu (min 25), Ene V (min 77) respectiv Dinca (min 19, 55, 70, 72, 80, 90+1), Botezatu (min 51, 67), Neacsu (min 89)
ACS Atletic Orbeasca: Lautaru - Miu D, Stancila, Ene V, Baietica, Ene A (min 42 Miu I), Ene S (min 62 Ramboaca), Neacsu, Ciobanu M, Ciobanu G, Miu T (min 56 Marin)
Avertismente: Ciobanu, Ene V
Antrenor: Anisor Dragomir
ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Dulgheru, Dinca, Caldararu (min 80 Martin), Moanga (min 63 Neacsu), Botezatu, Cristea, Necula, Firica, Calin (min 49 Sandu), Cotruta
Avertismente: Cotruta
Antrenor: Beniamin Cristea