CASETA TEHNICA

27 Mai 2019, la ora 13:47 / Publicat în Comunicate AJF / 160 vizualizări

CASETA TEHNICA

  Liga 4 – etapa 29,  25  mai  2019  

 

1) ACS DRAGANESTI VLASCA - AS UNIREA MOSTENI    3-0 (neprezentare) 

2) CS UNIREA TIGANESTI - ACF DUNAREA ZIMNICEA   3-2 (1-1)   
Au  marcat: Paun (min 8, 73), Ghimis A (min 50) respectiv Gheorghe (min 16), Marinescu (min 67)

CS Unirea  Tiganesti: Craciun – Cimpeanu, Dumitru, Paun (min 76 Ninu), Pate (min 46 Ghimis A), Ancu, Dumitru, Binciu, Paun, Matei (min 46 Calin), Ghimis M

Avertismente: Pate, Clement, Paun

Antrenor: Ion Cojocaru

ACF Dunarea Zimnicea: Chirescu – Deca, Magureanu, Ciulacu, Constantin (min 46 Nadrag), Scoret, Gheorghe, Scurtu (min 90 Badea), Musat, Craciun, Marinescu

Avertismente: Marinescu, Constantin, Craciun  / Eliminat: Gheorghe Marius (min 70  CR)

Antrenor: Sica Tote

3) STA - AS VOINTA SAELELE 2017     - 

4) CS METALUL PERETU - ACS ASTRA PLOSCA  3-1 (0-1) 
Au  marcat: Burcea (min 53), Stefan (min 62, 93) respectiv Lascu (min 18)

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Sandu, Irianu (min 87 Ivascu), Mitruleasa, Ciocan, Iaurum M, Carabasu, Stefan, Burcea (min 77 Albu), Ciofalca (min 57 Purcarea), Radu (min 90 Spataru)

Avertismente: Ciocan, Mitruleasa, Ciocan, Stefan / Eliminat: Ciocan Cosmin (2 cg – CR min 70)

Antrenor: Ionel Olteanu

ACS Astra Plosca: Manta – Lacoviste (min 85 Tucmeanu), Stan, Pirva, Mihaita, David, Parolea, Voicu, Stafie, Lascu, Iorga

Avertismente: Lacoviste, Mihaita

Antrenor: Marius Lacoviste

5) AS VIITORUL BUTESTI - CSM 2 ALEXANDRIA 1-3 (1-1) 
Au  marcat: Chivu (min 5) respectiv Ciocan (min 36), Ciocanel (min 50), Mares (min 57)

AS Viitorul  Butesti: Badea – Popa C, Garnita J (min 46 Ciobanu), Predusca (min 54 Stelea), Radulescu
(min 69 Popa G), Chivu, Salameh, Popescu (min 31 Garnita I), Capraru, Popa F, Stancescu

Avertismente: Predusca, Popa, Ciobanu  / Eliminat: Bogdan Stelea (min 83)

Antrenor: Valentin Popescu

CSM 2 Alexandria: Cristica – Neaga, Gherghiceanu (min 85 Hutupan), Gheorghe, Julea (min 42 Pletea), Badoi, Ciocanel, Pieleanu, Soare (min 87 Bosoteanu), Ciocan, Mares (min 76 Costea)

Avertismente: Mares, Soare, Neaga

Antrenor: Iulian Gudan

6) AS VICTORIA LUNCA - ACS AJAX BOTOROAGA  2-1 (1-1) 
Au  marcat: Boboc (min 21), Geabou (min 88) respectiv Gherghescu (min 24)

AS Victoria Lunca: Puscaciu – Segarceanu (min 77 Bozeanu), Ochea, Eftimie, Anghel, Foamete, Polog, Geabou, Boboc, Iagaru, Cuna

Antrenor: Stefan Becheanu

ACS Ajax Botoroaga: Grigorescu – Dragne, Nicoara, Tudor, Radulescu (min 90 Matei), Gherghescu, Ungurean (min 87 Tufan), Nicola, Balauru (min 46 Salaman), Dron, Tufan

Antrenor: Eugen Besleaga

7) CS RAPID BUZESCU - ACS UNIREA BRINCENI   4-0 (0-0) 
Au  marcat: Ciubuc (min 51), Nica (min 58, 89), Croitoru (min 81)

CS Rapid Buzescu: Anghel – Buzica, Nastase, Badea, Slavitescu, Slobozeanu, Dobre (min 79 Mircea), Marin (min 70 Croitoru), Ciubuc (min 74 Olteanu), Mitala (min 75 Cretan), Nica

Avertismente: Dobre, Olteanu

Antrenor: Florin Raducu

ACS Unirea Brinceni: Oprea – Mitroi, Grosu, Ghebaura, Preda (min 46 Ilie), Dragu, Buca, Constantinescu, Turcin (min 48 Fluerica), Oprea, Popa

Antrenor: Marian Botea

8) ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU   2-9 (1-1) 

Au  marcat:  Miu (min 25), Ene V (min 77) respectiv Dinca (min 19, 55, 70, 72, 80, 90+1), Botezatu (min 51, 67), Neacsu (min 89)

ACS Atletic  Orbeasca: Lautaru - Miu D, Stancila, Ene V, Baietica, Ene A (min 42 Miu I), Ene S (min 62 Ramboaca), Neacsu, Ciobanu M, Ciobanu G, Miu T (min 56 Marin)

Avertismente: Ciobanu, Ene V

Antrenor: Anisor Dragomir

ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Dulgheru, Dinca, Caldararu (min 80 Martin), Moanga (min 63 Neacsu), Botezatu, Cristea, Necula, Firica, Calin (min 49 Sandu), Cotruta

Avertismente: Cotruta

Antrenor: Beniamin Cristea

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP