CASETA TEHNICA

04 Iunie 2019, la ora 08:20 / Publicat în Comunicate AJF / 110 vizualizări

CASETA TEHNICA

  Liga 4 – etapa 30,  01 iunie  2019  - ultima etapa a campionatului

1) AS UNIREA MOSTENI - ACS ATLETIC ORBEASCA  7-2 (4-1) 
Au marcat: Pistol (min 2), Spataru (min 8, 12), Zamfir I (min 14, 81), Dulgheru (min 74), Spataru (min 77) respectiv  Miu (min 28), Ciobanu (min 69)

AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Caldararu (min 66 Scarlat), Zamfir M, Zvobota, Pistol, Dulgheru, Zamfir  I, Serban (mi 76 Dodu), Spataru

Antrenor: Ion Ciupageanu

ACS Atletic Orbeasca: Lautaru – Draghici, Miu I, Neacsu, Ciobanu R, Ciobanu G, Miu D, Mihai (min 74 Dumitrescu), Marin, Stancila, Ene

Antrenor: Anisor  Dragomir

2) ACF DUNAREA ZIMNICEA - ACS DRAGANESTI VLASCA  7-2  (1-0)   
Au marcat: Musat (min 41, 75), Scurtu (min 51), Dasa (min 65, 88), Constantin (min 79), Ciulacu (min 84) respectiv Cocos (min 62), Tabarana (min 67)

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica (min 57 Chirescu) – Vidu, Deca, Magureanu, Pascu, Dasa, Ciulacu, Badea (min 26 Leseanu), Constantin, Musat, Scurtu

Avertismente: Magureanu, Ciulacu, Leseanu, Vidu, Deca, Constantin

Antrenor: Sica Tote

ACS Draganesti Vlasca: Alecu – Voicu, Serbanescu, Bogatu I, Bogatu L, Cocos, Barbu (min 58 Baltatu), Dan (min 85 Margarit), Cobzaru (min 46 Calugareanu), Mitran, Tabarana

Avertismente: Bogatu, Voicu, Cocos

Antrenor: Razvan Glavan

3) AS VOINTA SAELELE 2017 - CS UNIREA TIGANESTI   2-1  (1-1)  
Au marcat: Gheldiu (min 33), Marin (min 90+1) respectiv Cojocaru (min 44)

AS Vointa  Saelele: Mohora – Marmalichi, Frujina, Marin, Turcan, Sindie (min 90+2 Moraru), Miu, Gheldiu, Cane, Dima, Dumbrava (min 79 Stoichita)

Eliminat: Frujina Cosmin (2 cg – CR min 86)

Antrenor: Ion Enache

CS Unirea Tiganesti: Gologan – Cojocaru, Dutu, Ninu, Craciun, Dumitru, Binciu, Ghimis, Dumitru, Paun, Calin (min 55 Ancu)

Antrenor:  Ion Cojoacru

4) ACS ASTRA PLOSCA - STA     - 

5) CSM 2 ALEXANDRIA - CS METALUL PERETU    (0-0)   

CSM 2 Alexandria: Cristica – Ciocan, Neaga, Mitran, Matei, Sirbu, Terci, Ciocanel  (min 55 Soare), Pieleanu, Mares (min 71 Calineata), Pletea (min 46 Costea)

Antrenor: Iulian Gudan

CS Metalul Peretu:  Iaurum Alexandru – Iaurum Alin, Sandu, Mitruleasa, Radu (min 60 Ciofalca), Iaurum M, Carabasu, Stefan (min 90+2 Iaurum L), Burcea, Spataru, Purcarea (min 70 Albu)

Avertismente: Mitruleasa, Stefan

Antrenor: Ionel Olteanu

6) ACS AJAX BOTOROAGA - AS VIITORUL BUTESTI  8-0  (3-0)   
Au marcat: Nicola (min 18), Tufan (min 22), Dragne (min 26), Gherghescu (min 50, 82), Balauru (min 61), Ungureanu (min 71), Dron (min 76)

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Tudor, Grigorescu, Iancu, Tufan I (min 46 Dron), Nicola, Ungureanu, Balauru, Tufan S (min 26 Gherghescu),Salaman (min 57 Radulescu), Nicoara (min 46 Tarta)

Antrenor: Eugen Besleaga

AS Viitorul  Butesti: Badea – Salameh, Garnita P (min 61 Capraru), Popescu (min 57 Popa G), Popa F, Stancescu, Garnita I (min 46 Dragne), Ciobanu, Pricopie (min 20 Mihalache), Constantinescu, Chivu

Antrenor:  Valentin Popescu

7) ACS UNIREA BRINCENI - AS VICTORIA LUNCA   7-1 (3-1) 
Au marcat: Grosu (min 20), Dragu (min 28), Constantinesc (min 29), Fluerica (min 76, 81), Galbenu (min 80), Ilie (min 89) respectiv Boboc (min 37)

ACS Unirea  Brinceni: Oprea A – Mitroi (min 23 Raducu) (min 46 Fluerica), Grosu, Ghebaura, Dragu, Ilie, Buca, Constantinescu, Turcin (min 15 Galbenu), Oprea B  (min 55 Preda), Caramizaru

Avertismente: Preda

Antrenor: Marian Botea

AS Victoria Lunca: Puscaciu – Bozeanu, Boboc, Foamete, Stoican, Geamanu V, Iatan, Geamanu C, Izbiceanu, Cazanaru, Andronache (min 35 Vasile)

Avertismente: Stoican

Antrenor: Stefan Becheanu

8) ACS AVANTUL BRAGADIRU - CS RAPID BUZESCU  2-5 (1-2)   

Au marcat: Dinca (min 6, 86) respectiv  Nica (min 29, 37, 77), Ciubuc (min 54), Mitala (min 59)

ACS Avantul  Bragadiru: Popescu – Sandu (min 59 Dulgheru), Moanga, Botezatu, Caldararu, Dinca, Necula,  Firica, Cotruta, Cristea, Calin (min 69 Balan)

Avertismente: Popescu, Dinca

Antrenor: Beniamin Cristea

CS Rapid Buzescu: Anghel – Buzica, Badea, Nastase, Slavitescu, Cretan (min 70 Croitoru), Dobre, Marin (min 46 Olteanu), Ciubuc (min 59 Traistaru), Mitala (min 64 Brinceanu), Nica

Antrenor: Florin Raducu

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP