CASETA TEHNICA

23 Septembrie 2019, la ora 12:55 / Publicat în Comunicate AJF / 245 vizualizări

CASETA TEHNICA

  Liga 4 – etapa 04,  21 septembrie  2019  

 1.  AS VICTORIA LUNCA - AS VIITORUL BUTESTI  4-1  (0-0)

Au  marcat: Geabou (min 54.87), Tunaru (min 71), Iagaru (min 85) respectiv Pricopie (min 90+3)

AS Victoria  Lunca: Andrei – Grecu, Naidin, Lungu, Badici, Chitu (min 82 Lazar), Geabou, Tunaru, Iagaru, Eftimie, Bozeanu (min 68 Cutieru)

Avertismente: Eftimie, Iagaru, Grecu, Lungu, Cutieru

Antrenor: Gabi Julea

AS Viitorul  Butesti: Badea – Pricopie, Ion (min 54 Popa G), Dragan, Voicu, Popa C (Gîrnita ), Popescu, Ninu, Pistol, Stancescu, Necula

Avertismente: Pistol, Ninu

Antrenor: Valentin Popescu

2.  ACS ASTRA PLOSCA -  ACS ATLETIC ORBEASCA  4-0  (0-0)

Au  marcat: Albu (min 67), Voicu (min 72), Stavarache, (min 74, 81)

ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga, Voicu, Streche, Nicolae (min 57 Dobre), Stavarache, Mihaita (min 67 Lacoviste), Olteanu, David, Mitroi (min 88 Dobre), Stan (min 66 Albu)

Antrenor: Marius Lacoviste

ACS Atletic  Orbeasca: Dumitru – Ene V (min 46 Ene A), Gheorghe (min 81 Mihai B), Ghimis, Aldea, Miu, Oprea (min 77 Ciobanu), Marin, Ene S (min76 Mihai H), Draghici, Neacsu

Antrenor: Anisor  Dragomir

3. ACS AJAX BOTOROAGA - AS VOINTA SAELELE 2017   5-2  (0-0)

Au  marcat: Gherghescu (min 49, 81), Grosu (min 52), Olteanu (min 65, 85) respectiv Sindie (min 70), Ilie (min 79)

ACS Ajax Botoroaga:  Dragne – Iancu (min 46 Gherghescu), Ciulacu, Tarta, Gheorghe (min 78 Tudor), Grosu, Brezoi (min 46 Olteanu), Ungureanu, Tabarana, Salaman, Nicola (min 86 Grigorescu)

Avertismente: Iancu

Antrenor: Eugen Besleaga

AS Vointa Saelele 2017: Mohora – Turcan, Gheldiu (min 67 Polog), Dima, Ochea, Ilie, Sindie, Stoian, Tote (min 37 Mitrofan), Cuna, Boboc

Avertismente:  Stoian

Antrenor: Ion Enache

4. CS METALUL PERETU - CS UNIREA TIGANESTI   1-3  (0-2)

Au  marcat: Carabasu (min 87) respectiv Constantinescu (min 12), Paun (min 27), Marinescu (min 49)

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Mitruleasa, Ionita (min 69 Irianu), Sandu, Ciocan, Iaurum M, Carabasu, Ciofalca (min 46 Burcea), Radu (min 69 Ivascu), Stefan, Purcarea (min 59 Nastase)

Avertismente: Purcarea, Iaurum M, Nastase, Stefan, Irianu

Antrenor: Adrian Petrus

CS Unirea  Tiganesti: Craciun A (min 88 Gologan) - Constantinescu, Dumitru, Paun M, Marinescu (min 78 Pate), Ghebaura, Cimpeanu, Paun C, Craciun L (min 68 Matei), Binciu, Dutu (min 52 Tudor)

Avertismente: Cimpeanu, Constantinescu

Antrenor: Marcel Gheorghiceanu

5.  ACS AVANTUL BRAGADIRU -  AS UNIREA MOSTENI   6-1  (2-0)

Au  marcat: Dinca (min 11, 35, 58, 88, 89), Caldararu (min 52)  respectiv Spataru (min 85)

ACS Avantul  Bragadiru: Popescu – Firica (min 46 Luca), Necula (min 68 Neacsu), Magureanu, Cotruta (min 62 Dulgheru), Dinca, Botezatu, Serban, Moanga, Cristea (min 46 Deca), Caldararu

Avertismente: Cristea, Cotruta, Luca

Antrenor: Marius Cristea

AS Unirea  Mosteni : Cristea – Tabarana, Bitica, Matica, Scarlat, Sava, Nica, Dodu (min 67 Pichineru), Necula, Vinitila, Spataru

Avertismente: Sava, Nica, Cristea

Antrenor: Marian Scheopu

6. CS RAPID BUZESCU - AS AVANTUL STEJARU   6-0  (3-0)

Au  marcat: Nica (min 18, 23, 36, 52), Marin (min 75), Cretan (min 90)

CS Rapid Buzescu: Alecu – Musat, Slavitescu, Nastase, Arsu (min 46 Dobre), Chirita, Cretan, Burlacu (min 50 Slobozeanu), Ionescu, Lascu (min 50 Marin), Nica (min 53 Butucel)

Avertismente: Cretan

Antrenor: Florin Raducu

AS Avantul  Stejaru: Sandu – Predoi, Spataru, Tanase (min 50 Mihailescu), Neacsu, Ciobanu, Neagu, Parpala, Marincu, Panaitescu, Radu (min 50 Gradinaru)

Avertismente:  Marincu

Antrenor: Florea Coaca

7. AS STEAUA SPATAREI - ACS DRAGANESTI VLASCA  1-3  (0-0)

Au  marcat: Ologeanu (min 71) respectiv Tufan (min 79), Serbanescu (min 85), Rauta (min 89)

AS Steaua  Spatarei: Pasache – Coltuc, Tanase, Dumitrascu, Badan, Rosu (min 75 Bataus), Popescu (min 25 Pavel), Ologeanu, Patrusca, Cojocaru, Dorobantu (min 88 Puran)

Avertismente: Tanase, Rosu, Badan, Pavel, Coltuc

Antrenor: Iuian Dumitrascu

ACS Draganesti  Vlasca: Floricica – Radulescu, Bogatu L, Bogatu I, Rusanu, Negoita (min 89 Fieraru), Tufan, Dan (min 60 Serbanescu), Kouyate, Lica (min 78 Cobzaru), Rauta

Avertismente: Dan, Radulescu, Tufan, Floricica, Serbanescu

Antrenor: Razvan Glavan

8. CSM 2 ALEXANDRIA - ACS CETATEA TURNU MAGURELE  7-1  (2-0)

Au  marcat: Gherase (min 14, 49, 53, 58), Ciocanel (min 18), Pletea (min 75), Descultu (min 81) respectiv Robiban (min 88)

CSM 2 Alexandria: Apostol – Pletea, Mohora, Ciocanel, Badoi, Pasca, Gherghisor (min 67 Ciocan), Iohha, Bosoteanu (min 72 Maldaianu), Julea (min 61 Descultu), Gherase (min 61 Calineata)

Avertismente: Bosoteanu, Pasca  Florin

Antrenor: Iulian Gudan

ACS Cetatea TurnuMagurele: Calin – Truta, Tanasca, Cazacu, Foamete (min 50 Geanta), Coman, Robiban, Ceangiru (min 53 Ioan), Peta (min 62 Ghidiceanu), Trifu (min 62 Mozolea), Mogos

Avertismente: Mogos

Antrenor: Dan Ceangiru

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP