CASETA TEHNICA

30 Septembrie 2019, la ora 13:37 / Publicat în Comunicate AJF / 221 vizualizări

CASETA TEHNICA

        Liga 4 – etapa 05,  28 septembrie  2019  

  01. AS VICTORIA LUNCA - CSM 2 ALEXANDRIA  5-1 (3-0)

Au  marcat: Geabou (min 17), Eftimie (min 28), Tunaru (min 36, 77), Bozeanu (mn 50) respectiv Calineata (min 90)

AS Victoria Lunca: Andrei – Bozeanu (min 60 Mitroi), Eftimie, Lazar, Tunaru, Geabou, Naidin, Chitu, Grecu, Lungu, Badici

Avertismente: Grecu, Naidin

Antrenor: Gabi Julea

CSM  2 Alexandria: Apostol – Descultu (min 42 Lupoaica), Badoi (min 46  Bucuresteanu), Ciocanel, Mohora, Hutupan, Pletea, Maldaianu, Pasca, Ciocan, Julea (min 65 Calineata)

Avertismente: Pletea, Hutupan   / Eliminat: Leonard Maldaianu (min 27)

Antrenor: Iulian Gudan

 

02. AS VIITORUL BUTESTI - ACS ASTRA PLOSCA  2-3  (0-0)

Au  marcat: Malancu (min 68), Stancescu (min 90+2) respectiv Stafi (min 54), Mihai (min 59), Albu (min 81)

AS Viitorul  Butesti: Cristea – Necula (min 73 Popa G), Malancu, Popa C (min 46 Popa D), Voicu (min 56 Pistol), Dragan, Popescu, Pricopie, Pistol, Ninu, Garnita

Avertismente: Popa, Ninu

Antrenor: Valentin Popescu

ACS Astra Plosca: Chirescu – Voicu (min 68 Albu), Streche, Iorga, Stafie, Stavarache (min 86 Niculae), Stan G (min 46 Pirva), David, Mihaita, Stan  M (min 57 Mihai), Mitroi

Avertismente: Stavarache, Mihaita

Antrenor: Marius Lacoviste

 

03.  ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS AJAX BOTOROAGA  1-4  (0-2)

Au  marcat: Gheorghe (min 76) respectiv Grosu (min 2, 71), Olteanu (min 32, 55)

ACS Atletic  Orbeasca: Lautaru – Ene S, Draghici, Oprea (min 69 Mihai B), Gheorghe, Aldea, Ene V (min 72 Stancila), Miu  D, Ghimis, Miu T (min 57 Mihai H),  Neacsu

Antrenor: Anisor Dragomir

ACS  Ajax  Botoroaga: Nan – Tufan (min 53 Gherghescu), Olteanu (mn 85 Ungureanu L), Ciulacu (min 85 Grigorescu), Ungureanu C, Grosu, Nicola, Tabarana (min 77 Iancu), Gheorghe, Tarta, Salaman

Avertismente: Tabarana

Antrenor: Eugen Besleaga

 

04. AS VOINTA SAELELE 2017 - CS METALUL PERETU  2-2  (1-2)

Au  marcat: Ochea (min 12), Miu (min 72) respectiv Carabasu (min 28), Stefan (min 32)

AS Vointa Saelele  2017: Boboc – Frujina (min 51 Polog), Turcan, Segarceanu, Miu, Dima, Ochea, Ilie, Sindie, Stoian, Cuna

Avertismente: Stoian, Sindie  /  Eliminat: Sindie  Daniel  (CR dupa  fluierul de final)

Antrenor: Ion Enache

CS Metalul Peretu:  Iaurum A – Irianu (min 90+4 Ionita), Mitruleasa, Sandu, Ciocan, Iaurum M, Carabasu (min 66 Ciofalca), Radu (min 85 Almajanu), Burcea, Stefan, Nastase (min 60 Purcarea)

Avertismente: Radu, Stefan

Antrenor: Adrian Petrus

 

05. CS UNIREA TIGANESTI - ACS AVANTUL BRAGADIRU  2-2  (2-1)

Au  marcat:  Dutu (min 15, 45) respectiv  Botezatu (min 9), Necula (min 89)

CS Unirea Tiganesti:  Craciun – Ancu, Binciu, Dutu, Paun C (min 52 Tudor), Constantinescu, Dumitru (min 79 Ghimis), Paun M (min 86 Matei), Dumitru, Marinescu (min 68 Pate), Ghebaura

Avertismente: Ghebaura, Pate, Constantinescu, Dutu

Antrenor: Gheorghiceanu Marcel

ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Moanga (min 78 Neacsu), Serban, Luca (min 67 Firica), Botezatu (min 90+2 Dulgheru), Dinca, Cotruta (min 90+4 Sandu), Magureanu, Necula, Cristea, Caldararu

Avertismente: Popescu, Cotruta, Dinca, Cristea, Magureanu

Antrenor: Marius Cristea

 

06. AS UNIREA MOSTENI - CS RAPID BUZESCU  4-0   (2-0)

Au  marcat: Nica (min 32), Ciubuc (min 39, 58), Lascu (min 85)

AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Bitica, Matica, Scarlat, Vintila, Dodu (min 46 Dulgheru), Spataru, Sava, Nica (min 86 Ionescu), Ciocanel (min 64 Serban)

Avertismente: Vintila, Matica

Antrenor: Marian Scheopu

CS Rapid  Buzescu: Alecu – Buzica, Nastase (min 65 Lascu), Slavitescu, Arsu, Musat (min 64 Slobozeanu), Burlacu, Dobre, Ciubuc (min 64 Croitoru), Ionescu, Nica (min 70 Voicu)

Avertismente: Nastase, Musat

Antrenor: Florin Raducu

 

07. AS AVINTUL STEJARU - AS STEAUA SPATAREI  3-3  (1-1)

Au  marcat: Ciobanu (min 19), Predoi (min 70), Tantalete (min 75) respectiv Rosu (min 3), Bataus (min 70), Pavel (min 81)

AS Avantul  Stejaru: Sandu – Cuna, Neagu, Spataru, Tanase, Neacsu, Predoi, Chirca, Marincu, Parpala (min 72 Iscusitu), Radu (min 46 Mantalete)

Avertismente:  Chirca, Marinus, Predoi

Antrenor: Florea Coaca

AS Steaua  Spatarei: Pasache – Dumitrascu, Popa (min 86 Tudor), Dorobantu, Pavel P, Pavel R, Negrila, Rosu, Badan, Bataus, Puran (min 46 Burcin)

Avertismente: Dumitrascu

Antrenor:  Iulian Dumitrascu

 

08. ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS CETATEA TURNU MAGURELE  6-3  (3-0)

Au  marcat: Rauta (min 25, 36), Tufan (min 33, 83), Bogatu I (min 60), Fieraru (min 86) respectiv Tanasca (mn 66), Cazacu (min 68), Orzan (min 71)

ACS Draganesti Vlasca: Floricica – Dan (min 79 Fieraru), Serbanescu, Negoita (min 53 Cocos), Rusanu, Bogatu  I, Radulescu, Bogatu L, Tufan, Rauta, Lica (min 61 Cobzaru)

Avertismente: Radulescu, Negoita

Antrenor: Razvan  Glavan

ACS Cetatea Turnu Magurele: Calin – Coman, Dita, Tanasca, Trifu, Mozolea (min 37 Geanta), Mogos, Ioan (min 83 Ghidiceanu), Cazacu, Foamete, Orzan

Avertismente: Calin

Antrenor: Dan Ceangiru

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP