CASETA TEHNICA

08 Octombrie 2019, la ora 08:00 / Publicat în Comunicate AJF / 252 vizualizări

CASETA TEHNICA

        Liga 4 – etapa 06,  05 octombrie  2019  

 

01. ACS  ASTRA  PLOSCA  -  AS  VICTORIA  LUNCA 4-3  (2-3)

Au  marcat:  Stavarache (min 10), Lacoviste (min 45+3, 72), Albu (min 87) respectiv Cojoc (min 4, 16), Geabou (min36)

ACS Astra Plosca:  Chirescu – Voicu, Iorga (min 37 Pirva), Stafie (min 37 Lacoviste), Stavarache, Mihai, Stan G (min 90 Niculae), David, Mihaita, Stan E (min 65 Albu),Mitroi

Avertismente:  Pirva, Niculae, Lacoviste, David

Antrenor: Marius Lacoviste

AS Victoria Lunca: Andrei – Grecu, Lungu, Cutieru, Mitroi (min 46 Izbiceanu), Cojoc, Chitu, Geabou, Naidin, Eftimie, Bozeanu

Avertismente: Geabou, Naidin, Lungu, Andrei, Chitu

Antrenor: Gabi  Julea

02. ACS  AJAX  BOTOROAGA -  AS  VIITORUL  BUTESTI  12- 1 (6-0)

Au  marcat: Tufan (min 4, 8), Olteanu (min 18, 44), Grosu (min 35, 39, 59, 80), Gherghescu (min 50, 84), Iancu (min 82), Tarta (min 90+1) respectiv Stancescu (min 63)

ACS Ajax  Botoroaga: Dragne – Ciulacu, Tabarana (min 46 Grigorescu), Gheorghe, Olteanu (min 46 Gherghescu), Tarta, Salaman,Nicola, Grosu, Tufan (min 52 Iancu), Ungureanu (min 66 Nan)

Avertismente:  Salaman

Antrenor: Eugen Besleaga

AS Viitorul  Butesti: Ancu – Opritoiu, Dan, Valeanu, Malancu, Popa C, Voicu (min 46 Popa G), Pistol, Stancescu, Necula, Garnita

Avertismente: Garnita, Pistol, Valeanu

Antrenor:  Gabriel Popa

 

03.  CS  METALUL  PERETU  - ACS  ATLETIC  ORBEASCA  4-1  (1-1)

Au  marcat: Ivascu (min 16), Borcea (min 59), Ciofalca (mn 71), Carabasu (min 90+3) respectiv Ghimis (min 26)

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Sandu, Irianu, Ciocan (min 80 Almajanu), Mitruleasa, Iaurum M, Carabasu, Ivascu (min 57 Ciofalca), Nastase (min 46 Burcea) (min 76 Radu), Stefan, Purcarea

Antrenor:  Ionel Olteanu

Avertismente: Carabasu

ACS Atletic  Orbeasca: Lautaru – Ghimis, Draghici, Neacsu, Aldea, Ene V, Ene S, Miu, Ciobanu  G (min 63 Ciobanu R), Marin, Mihai (min 73 Stancila)

Avertismente: Ghimis  A, Aldea

Antrenor:  Anisor  Dragomir

 

04. ACS  AVANTUL  BRAGADIRU  - AS  VOINTA  SAELELE 2017   5-2  (3-1)

Au  marcat: Dinca  (min 17, 26, 90+5), Botezatu (min 30), Moanga (min 74) respectiv Ilie (min 33), Cuna (min 63)

ACS Avantul  Bragadiru: Popescu – Cristea, Dinca, Magureanu, Necula, Cotruta, Serban (min 52 Firica), Botezatu (min 80 Sandu), Moanga (min 83 Dulgheru), Luca, Deca

Avertismente: Luca, Botezatu

Antrenor: Beniamin Cristea

AS Vointa  Saelele 2017:   Moanga – Ilie, Turcan, Boboc, Gheldiu (min 75 Sima), Stoian, Dima (min 74 Iote), Ochea, Segarceanu, Polog, Cuna

Avertismente: Turcan

Antrenor:  Ion Enache

 

05. CS  RAPID  BUZESCU  -  CS  UNIREA  TIGANESTI   2-3 (0-1)

Au  marcat:  Buzica (min 63), Lascu (min 90+4) respectiv Dutu (min 31), Cimpeanu (min 72, 80)

CS Rapid  Buzescu:  Alecu (min 59 Anghel) – Buzica, Nastase, Slavitescu, Arsu, Burlacu (min 55 Lascu), Dobre, Musat (min 55 Butucel), Croitoru (min 59 Mihai), Ciubuc, Nica

Avertismente: Buzica, Arsu, Dobre

Antrenor: Florin Raducu

CS Unirea  Tiganesti: Craciun A – Cimpeanu, Paun, Dumitru, Constantinescu, Ghebaura, Ghimis, Craciun L, Paun C (min 88 Matei), Dutu, Binciu

Avertismente: Constantinescu, Dutu, Cimpeanu, Matei

Antrenor:  Marcel Gheorghiceanu

 

06. AS STEAUA  SPATAREI  - AS  UNIREA  MOSTENI  0-2  (0-1)

Au  marcat: Vintila (min 40), Sava (min 79)

AS Steaua  Spatarei:  Tudor – Dorobantu, Dumitrascu, Rosu (min 46 Soare), Badan, Ologeanu, Popa, Cojocaru, Tanase, Pavel, Bataus (min 46 Patrusca)

Avertismente: Badan, Tanase, Cojocaru

Antrenor:  Iulian Dumitrascu

AS Unirea  Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Caldararu, Bitica (min 85 Ionescu), Serban, Sava, Nica, Ciocanel (min 62 Necula), Vintila, Dulgheru (min 57 Spataru),

Avertismente: Caldararu, Sava

Antrenor:  Marin Scheopu

 

07. ACS  CETATEA TURNU MAGURELE – AS  AVANTUL  STEJARU  3-1  (1-0)

Au  marcat:  Cazacu (min30, 60, 90+6) respectiv Marincu (min 68)

ACS Cetatea Turnu Magurele: Calin – Sindili, Truta, Geanta, Dumitru, Cazacu, Foamete, Peta (min 52 Tanasca), Ioan, Trifu  (min 46 Coman), Robiban (min 61 Ceangiru)

Avertismente:   Cazacu, Sindili, Foamete, Dumitru, Tanase

Antrenor:  Dan Ceangiru

AS Avantul Stejaru: Sandu – Neagu, Marincu, Chirca, Predoi, Neacsu, Tanase (min 64 Otaranu),Spataru(min 78), Gradinaru, Radu (min 64 Cuna), Parpala

Avertismente:  Chirca, Predoi, Spataru,Sandu, Neagu, Parpala

Antrenor:  Florea Coaca

 

08. CSM  2 ALEXANDRIA  -  ACS  DRAGANESTI  VLASCA  2-2  (1-0)

Au  marcat: Descultu (min 9), Bosoteanu (min 89) respectiv Tufan (min 48), Negoita (min 55)

CSM 2 Alexandria : Apostol – Badoi (min 70 Hutupan), Ciocanel, Pasca, Descultu (min 65 Calineata), Mohora, Novacek, Bosoteanu, Gherghisor, Matei, Julea (min 55 Pletea)

Avertismente: Gherghisor, Novacek, Bosoteanu

Antrenor:  Cristian Pirjolea

ACS Draganesti  Vlasca: Floricica – Dan, Negoita (min 83 Fieraru), Rusanu, Bogatu I, Cobzaru (min 76 Coltuc), Radulescu, Bogatu L, Tufan, Rauta, Lica

Avertismente:  Bogatu, Lica    / Eliminat: Dan Andrei (2 CG – CR min 67)

Antrenor:  Razvan Glavan

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP