CASETA TEHNICA

28 Octombrie 2019, la ora 13:42 / Publicat în Comunicate AJF / 372 vizualizări

CASETA TEHNICA

   Liga 4 – etapa 09,  26 octombrie  2019  

 

1. CSM 2 ALEXANDRIA - ACS AJAX BOTOROAGA  0-1  (0-1)

A marcat: Tufan (min  41)

CSM 2 Alexandria: Cristica – Matei, Julea, Sirbu, Ioana, Pletea (min 62 Badoi), Lupoaica, Ciocanel (min 72 Maldaianu), Descultu, Mohora  (min 57 Ciocan), Pasca

Avertismente: Ciocanel

Antrenor: Iulian Gudan

ACS Ajax Botoroaga: Nan – Olteanu (min 93 Ungureanu L), Tufan, Ungureanu  C (min 65 Grigorescu), Nicoara, Tudor, Nicola, Gheorghe, Tabarana (min 92 Iancu), Salaman, Brezoi (min 46 Gherghescu)

Avertismente: Tabarana, Salaman, Gheorghe

Antrenor: Eugen Besleaga

 

2. ACS ASTRA PLOSCA - CS METALUL PERETU  3-2  (1-1)

Au marcat: Voicu (min 39, 48), Stan (min 71) respectiv Irianu (min 31), Stefan (min 62)

ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga, Voicu, Stafie (min 73 Albu), Streche, Stavarache, Mihaita, Stan E (min 66 Olteanu), David, Stan G (min 83 Pirva), Mitroi

Avertismente: Stafie, Stan, Pirva, Iorga

Antrenor: Marius Lacoviste

CS Metalul  Peretu: Iaurum  A – Irianu, Mitruleasa, Radu (min 60 Baltateanu), Ciocan, Iaurum M, Ivascu (min 68 Nastase), Ciofalca (min 87 Ionita), Burcea, Stefan, Purcarescu

Avertismente:Stefan, Iaurum M, Mitruleasa

Antrenor: Adrian Petrus

 

3. AS VICTORIA LUNCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU  0-4  (0-0)

Au marcat: Dinca (min 49, 85), Cotruta (min 76), Caldararu (min 79)

AS Victoria  Lunca: Andrei – Lazar, Badici O, Badici L, Geabou, Bozeanu, Grecu, Naidin, Iagaru, Cojoc (min 50 Cutieru), Lungu

Avertismente: Iagaru, Badici, Naidin / Eliminat: Ionut Geabou (2 CG – CR min 72)

Antrenor: Gabi Julea

ACS Avantul  Bragadiru: Popescu – Cotruta, Dinca, Necula (min 85 Sandu), Magureanu, Luca, Botezatu (min 84 Dulgheru), Moanga, Cristea (min 76 Firica), Caldararu (min 82 Neacsu), Deca

Avertismente: Cristea, Deca

Antrenor: Marius Cristea

 

4. AS VIITORUL BUTESTI - CS RAPID BUZESCU  1-3  (0-0)

Au marcat: Voicu (min 55) respectiv Nica (min 79), Badea (min 90+3), Butucel (min 90+4)

AS Viitorul  Butesti: Iancu – Pistol, Stancescu (min 71 Ciobanu), Popa C, Voicu, Malancu, Ninu, Garnita, Necula (min 62 Pricopie), Popa D, Popescu (min 81 Popescu)

Avertismente: Popescu, Popa C, Popa D

Antrenor: Valentin Popescu

CS Rapid Buzescu: Alecu – Buzica, Badea, Nastase, Slavitescu, Zamfir, Dobre (min 54 Slobozeanu), Padure, Ionescu (min 60 Croitoru), Lascu (min 60 Butucel), Nica

Avertismente: Slobozeanu

Antrenor: Florin Raducu

 

5. ACS ATLETIC ORBEASCA - A.S. STEAUA SPATAREI 3-4  (2-1)

Au marcat: Gheorghe (min 11), Ghimis (min 40, 90+1) respectiv Aldea (min 18 autogol), Pavel (min 50), Badan (min 53), Ologeanu (min 85)

ACS Atletic  Orbeasca: Lautaru – Ene S, Neacsu, Miu, Gheorghe, Ciobanu R, Ciobanu G, Ene V, Aldea  (min 33 Miu I), Stancila, Ghimis

Avertismente: Ghimis

Antrenor: Anisor  Dragomir

AS Steaua  Spatarei: Pasache – Dumitrascu, Pavel  P, Badan (min 27 Pavel R), Ologeanu, Scoret, Popa, Dorobantu, Patrusca, Rosu, Tanase

Antrenor: Iulian Dumitrascu

 

6. AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS CETATEA TURNU MAGURELE  9-1 (2-1)

Au marcat: Sindie (min 21, 45+1, 64, 70), Miu (min 48), Ilie (min 57, 72, 74, 85) respectiv Cazacu (min 23)

AS Vointa Saelele: Mohora – Polog (min 75 Frujina), Turcan, Boboc (min 58 Sima), Segarceanu, Ochea (min 46 Cuna), Miu, Stoian, Ilie, Sindie, Gheldiu (min 27 Dima)

Avertismente: Turcan, Ilie, Ochea

Antrenor: Ion Enache

ACS Cetatea Turnu Magurele: Calin – Truta, Sindili, Mogos, Trifu (min 22 Tanasca), Urlan, Ceangiru, Geanta, Peta, Foamete, Cazacu

Avertismente: Ceangiru

Antrenor: Dan Ceangiru

 

7. CS UNIREA TIGANESTI - ACS DRAGANESTI VLASCA  4-0 (2-0)

Au marcat: Marinescu (min 39), Constantinescu (min 43, 71), Paun (min 90+1)

CS Unirea  Tiganesti: Ancu – Dumitru, Paun C (min 68 Pate), Dutu (min 71 Ghimis), Matei (min 46 Paun M), Binciu, Craciun, Ghebaura, Marinescu, Campeanu, Constatinescu (min 54 Tudor)

Avertismente: Campeanu, Constantinescu, Dumitru

Antrenor: Marcel Gheorghiceanu

ACS Draganesti  Vlasca: Floricica – Dan, Rusanu, Fieraru (min 46 Cobzaru), Cocos (min 75 Baltatu), Negoita (min 71 Margarit), Radulescu, Bogatu I, Bogatu L, Lica, Rauta

Eliminat: Bogatu Liviu (2 CG – CR min 54)

Antrenor: Razvan Glavan

 

8. AS UNIREA MOSTENI - AS AVINTUL STEJARU  1-1  (0-1)

Au marcat: Vintila (min 90+3) respectiv Chirca (min 38)

AS Unirea  Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Caldararu, Valcea (min 59 Balan), Sana, Nica, Dulgheru (min 67 Necula), Dodu, Spataru (min 72 Ionescu), Vintila

Avertismente: Matica, Valcea, Caldararu, Nica

Antrenor: Marian Scheopu

AS Avantul Stejaru: Sandu – Cuna, Neacsu, Spataru, Neagu, Chirca, Cuciumita, Parpala (min 76 Radu), Mihailescu, Tanase, Panaitescu

Avertismente: Mihailescu

Antrenor: Florea Coaca

 

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP