01. ACS ATLETIC ORBEASCA- AS VIITORUL BUTESTI 7-1 (3-0)
Au marcat: Gheorghe (min 14, 28,41, 82), Draghici (min 51), Ghimis (min 57, 88) respectiv Popa G (min 78)
ACS Atletic Orbeasca: Lautaru (min 82 Andrei)– Ghimis, Stancila (min 61 Dragomir), Neacsu, Mihai M (min 61 Miu), Ene (min 82 Mihai B), Miu, Draghici, Marin, Oprea, Gheorghe
Avertismente: -
Antrenor: Anisor Dragomir
AS Viitorul Butesti: Badea – Pricopie, Garnita I, Sher, Popescu (min 46 Popa G), Taragradeanu, Dan, Malancu, Garnita J, Stemate (min 46 Popa F), Necula
Avertismente: -
Antrenor: Valentin Popescu
02. AS VOINTA SAELELE 2017 - AS VICTORIA LUNCA 8-0 (1-0)
Au marcat: Miu (min 31), Ochea (min 54, 70), Ilie (min 66, 86), Sindie (min 73, 87), Ivan (min 77)
AS Vointa Saelele 2017: Selea – Frujina (min 75 Mitrofan), Segarceanu, Miu, Dima, Ochea, Stoian, Stefan, Ilie, Sindie, Cojocaru (min 49 Costore)
Avertismente: Miu
Antrenor: Ion Enache
AS Victoria Lunca: Andrei – Ivan, Bobocel, Naidin, Badici, Chitu, Geabou, Lungu, Lazar, Bozeanu, Izbiceanu
Avertismente: Lungu, Chitu
Antrenor: -
03. CS UNIREA TIGANESTI -ACS ASTRA PLOSCA 2-0 (0-0)
Au marcat: Paun (min 50), Ancu (min 64)
CS Unirea Tiganesti: Craciun – Paun M, Marinescu, Constantinescu, Dutu (min 79 Calin), Dumitru, Ancu, Ghebaura, Craciun, Pate (min 75 Paun C), Ghimis (min 69 Matei)
Avertismente: Gebaura
Antrenor: Ion Cojocaru
ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga, Voicu, Mihai (min 68 Stan M), Parolea, Streche, Stavarache, David, Urucu (min 83 Lacoviste), Stan G (min 46 Olteanu), Mihaita
Avertismente: Stan, Stavarache
Antrenor: Marius Lacoviste
04. AS UNIREA MOSTENI - ACS AJAX BOTOROAGA 0-3 (0-1)
Au marcat: Brezoi (min 10, 70), Gherghescu (min 80)
AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Paun, Valcea (min 59 Bitica), Aliuta, Nica, Dodu (min 81 Zamfir), Dulgheru, Serban (min 74 Ionescu), Vintila
Avertismente: Matica, Dulgheru
Antrenor: Marian Scheopu
ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Tarta, Gheorghe, Dumitru, Ungureanu (min 31 Grigorescu), Ciulacu, Sava, Tufan (min 59 Gherghescu), Nicoara, Brezoi (min 72 Iancu), Salaman
Avertismente: -
Antrenor: Eugen Besleaga
05. AS AVINTUL STEJARU - CS METALUL PERETU 1-2 (0-1)
Au marcat: Ciofalca (min 65 – autogol) respectiv Ciofalca (min 44), Burcea (min 56)
AS Avantul Stejaru: Istrate – Neacsu, Tantalete, Neagu, Predoi, Milostivu, Tanase, Spataru M, Chirca, Spataru A, Radu
Avertismente: Tantalete, Spataru A, Predoi, Spataru M, Neagu
Antrenor: Florea Coaca
CS Metalul Peretu: Busca – Sandu, Irianu, Mitruleasa, Ciocan, Iaurum M, Carabasu, Bugeanu, Burcea, Ciofalca, Purcarea (min 46 Ionita)
Avertismente: Ionita
Antrenor: Adrian Petrus
06. ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU 1-1 (1-1)
Au marcat: Coporan (min 21) respectiv Dinca (min 10)
ACS Draganesti Vlasca: Baltatu – Margarit, Bogatu I, Bogatu L, Calugareanu, Sidime, Bratu (min 82 Dan), Coporan, Tufan, Matei, Negoita
Avertismente: Coporan
Antrenor: Razvan Glavan
ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Magureanu, Dinca (min 42 Sandu), Cotruta, Luca, Moanga (min 27 Firica), Botezatu, Cristea, Caldararu, Deca, Necula
Avertismente: Necula, Deca, Caldararu, Magureanu, Botezatu
Eliminat: Marius Cristea (CR – dupa fluierul de final)
Antrenor: Marius Cristea
07. ACS CETATEA TURNU MAGURELE - CS RAPID BUZESCU 3-10 (3-6)
Au marcat: Foamete (min 11), Cazacu (min 33, 42) respectiv Nica (min 7, 37, 45+1, 83), Zamfir (min 14), Butucel (min 32, 45), Lascu (min 50), Nastase (min 60), Croitoru (min 80)
ACS Cetatea Turnu Magurele: Govedie – Truta, Coman, Ioan, Zanfir, Cazacu, Epure, Foamete, Dumitru, Sima (min 67 Dita), Ceangiru (min 70 Oprea)
Avertismente: Cazacu, Foamete
Antrenor: Dan Ceangiru
CS Rapid Buzescu: Alecu – Preda, Nastase, Tudor (min 12 Mircea), Slavitescu, Zanfir (min 62 Slobozeanu), Dobre, Ionescu (min 46 Chirita), Butucel, Lascu (min 60 Croitoru), Nica
Avertismente: -
Antrenor: Florin Raducu
08. AS STEAUA SPATAREI- CSM 2 ALEXANDRIA 2-2 (2-1)
Au marcat: Dorobantu (min 2), Rosu (min 14) respectiv Calineata (min 17), Julea (min 76)
AS Steaua Spatarei: Pasache (min 46 Coltuc) – Dumitrascu (min 84 Cobzaru), Tanase, Pavel, Badan, Cojocaru, Ologeanu (min 56 Patrusca), Scoret, Rosu (min 80 Soare), Dorobantu, Popa
Avertismente: Popa, Cojocaru, Scoret, Tanase
Antrenor: Iulian Dumitrascu
CSM 2 Alexandria: Apostol – Lupoaica, Bucuresteanu, Mohora F, Patrascu, Calineata (min 53 Ciocanel), Maldaianu, Pletea (min 33 Pasca), Badoi, Descultu (min 54 Mohora N), Julea
Avertismente: Mohora, Ciocanel
Antrenor: Iulian Gudan
|