Delegari arbitri

02 Mai 2019, la ora 13:46 / Publicat în Comunicate AJF / 1142 vizualizări

Delegari arbitri

    Liga a- IV-a - Sambata 04.05.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

1) CS UNIREA TIGANESTI - ACS ATLETIC ORBEASCA     - 
Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Mihai Bajan (Videle), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Andrei Grecu, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

2) ACS DRAGANESTI VLASCA - STA     - 

3) AS UNIREA MOSTENI - CS METALUL PERETU     - 
Marian Grosu (Buzescu) – Traian Ene (Plosca), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Ionela  Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Adrian Mutu (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piatra) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

4) ACF DUNAREA ZIMNICEA - AS VIITORUL BUTESTI     - 
Liviu Minca (Videle) – Ovidiu Marinel (Rosiori de Vede), Mihai Petrescu (Videle), Rez. Marius Untesu (Turnu Magurele) – seniori

Marius Untesu (Turnu Magurele) – Gabriel Costea, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

5) AS VOINTA SAELELE 2017 - AS VICTORIA LUNCA     - 
Mircea Belinas (Zimnicea) – Stefan Stinga (Rosiori  de Vede), Catalina Nan (Alexandria), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Marius Burlacu, Cristian Mustatea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

6) ACS ASTRA PLOSCA - CS RAPID BUZESCU     - 
Marius Bobe (Videle) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Florin Baciu, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori

Observator: Nicu Lixandru (Smardioasa)

7) CSM 2 ALEXANDRIA - ACS AVANTUL BRAGADIRU     - 
Alexandru Maican (Turnu Magurele)- Valentin Stanculet (Zimnicea), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila –Ionut Nicolae, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

8) ACS AJAX BOTOROAGA - ACS UNIREA BRINCENI     - 

Ionut Dogeanu (Videle) – Bogdan Pana (Alexandria), Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Rez. Mihai Rotaru (Alexandria) – seniori

Mihai Rotaru – Cristi Ciolan ( ambii Alexandria), Ionel Nisipeanu (Piatra) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

 

Liga a-V-a Seria I Duminica  05.05.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

1) AS VIITORUL SACENI - AS RECOLTA SFINTESTI     - 
Catalin Columban (Videle) – Stelian Purcarea, Valentin Rusu (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Ionut Nita (Videle) – Catalin Dobre (Rosiori de Vede), Andreea Mirea  (Videle) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

2) AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - AS GLORIA MERISANI     - 
Ionela Lungu (Alexandria) – Dan Ciucu, Alexandru Prodan (ambii Turnu Magurele) – seniori

Luca Fudulu – Ionela Lungu, Marius Cocos (toti Alexandria) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

3) AS VIITORUL BLEJESTI - AS INTER PURANI     - 
Mihai Rotaru (Alexandria) – Ovidiu Marinel (Brebina), Marian Grecu (Scrioastea) – seniori

Valentin Stanculet (Zimnicea) – Cristi Jalva (Rosiori de Vede), George Tobosaru (Alexandria) – juniori

Observator:  Florea Ricu (Rosiori de Vede)

4) CS FLACARA CALINESTI - AS AVINTUL STEJARU     - 
Marius Untesu (Turnu Magurele) – Catalina Nan (Alexandria), Valentin Ioradchioaia (Tiganesti) – seniori

Catalina Nan  (Alexandria) – Gabi Moraru, Marius Untesu (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Cristea Ilie (Turnu Magurele)

5) CS VIRTOAPE - AS VIITORUL DIDESTI     - 

Mihai Rotaru (Alexandria) – Mihjai Bajan, Mihai Traistaru (ambii Videle) – seniori

Constantin Vaduva (Zimnicea) – Mihai Traistaru, Mihai Bajan (ambii Videle) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

 

Liga a-V-a Seria II  Duminica  05.05.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

1) ACS TINERETUL SUHAIA - AS FLACARA LITA     - 
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Robert Chioreanu, Florin Pastrama (ambii Turnu Magurele) – seniori

Catalin Popa – Marius Burlacu, Cristian Mustatea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ion Prapugicu (Turnu Magurele)

·         Jocul se disputa pe terenul din ,,Zimnicea”

2) AS STEAUA SPATAREI - ACS PROGRESUL SMIRDIOASA     - 
Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Mihai Petrescu, Dorinel Luca (ambii Videle) – seniori

Dorinel Luca – Mihai Petrescu (ambii  Videle), Florentina Oprea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Marian Zirna (Videle)

3) AS TELEORMANUL TROIANUL - AS PROGRESUL NENCIULESTI     - 
Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Marius Pate (Alexandria), Ionel Galateanu (Guruieni) – seniori

Marius Pate (Alexandria) – Cristian Ilie, Bogdan Carp (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

 Jocul se disputa pe terenul din ,,Peretu”

4) ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - CS VITANESTI     - 
Sorin Manea (Alexandria) – Octavian Petre, Eduard Fratila (ambii Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila (Turnu Magurele) – Andrei Pavel, Cosmin Negrea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

5) ACS CETATEA TURNU MAGURELE - AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     - 

Aurel Peia (Alexandria) – Mihai Jianu, Lucian Epure  (ambii Rosiori de Vede) – senori

Eugen Sandu (Rosiori de Vede) – Catalin Tutunaru, Alin Marin (ambii Alexandria) -  juniori

Observator: George Haidu (Maldaeni)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  05.05.2019   Ora: 11,00 

1) AS VULTURII MERENI - AS VEDEA     - 
Teodorescu Valentin (Guruieni) – Bogdan Pana (Alexandria), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: Florea Roman (Alexandria)

2) AS SPICUL BALACI - AS FLACARA TALPA II     - nu se disputa

3) AS REAL VIDELE - AS TINERETUL RADOIESTI     - 
Adrian Buica – Adrian Mutu, Daniel Neagu (toti Alexandria)

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

4) ACS SOIMII SCRIOASTEA - CS OLTENI-TELEORMAN     - 
Stefan Creanga – Alin Soare, Laurentiu Mitrofan (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

5) AS REAL BEUCA - AS RECOLTA COPACEANCA     - 

Felix Oprescu – George Botoghina, Daniel Preda (toti Rosiori de Vede)

Observator: Petrus  Ene (Plosca)

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica 05.05.2019  Ora: 11,00 

1) ACS IZVOARELE - AS SPORTING CALMATUIU DE SUS     - 
Sorin Dinca (Bragadiru)- Bogdan Croitoru, Adrian Cojocaru (ambii Zimnicea)

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

2) AS FLACARA 2015 CONTESTI - AS OLD BOYS ALEXANDRIA     - nu se  disputa

3) AS PROGRESUL 2007 BOGDANA - CS VOINTA SALCIA     - 
Cornel Ghebaura – Bogdan Doicut, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

4) ACS ASTRA PLOSCA 2 - CS ASC SEACA     - 
Stefan Luca  (Mereni) –  Florin Baciu (Videle), Ionut Predoi (Botoroaga)

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

5) CS NANOV - ACS UNIREA 2 BRINCENI     - 

Cristian Mihai (Rosiori de Vede) – Andrei Grecu (Scrioastea), Gabriel Costea (Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

 

CUPA ROMANIEI - FAZA JUDETEANA

SFERTURI DE FINALA, MIERCURI 08 MAI 2019, ORA 17.00

 

1.AS AVINTUL STEJARU - AS VICTORIA LUNCA

Adrian Buica – Catalina Nan, Adrian Mutu (toti Alexandria)

Observator: Petrus Ene (Plosca)

*Jocul se disputa pe terenul comunal Plosca

 

2.ACS AJAX BOTOROAGA - AS VOINTA SAELELE 2017

Alexandru Sirbu – Stefan Stinga, Cristian Mihai (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

*Jocul se disputa pe terenul comunal Vitanesti

 

3.ACS ASTRA PLOSCA - CS RAPID BUZESCU

Liviu Minca – Mihai Petrescu, Florin Baciu (toti Videle)

Observator: Nicu Lixandru (Smardioasa)

*Jocul se disputa pe terenul Municipal Alexandria

 

4.ACS DRAGANESTI VLASCA - ACF DUNAREA ZIMNICEA

Mihai Tutunaru – Laurentiu Mitrofan, Dan Ciucu (toti Turnu Magurele)

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

* Jocul se disputa pe terenul comunal Brinceni

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP