Delegari arbitri

10 Octombrie 2019, la ora 12:26 / Publicat în Comunicate AJF / 1237 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS - Sambata 12.10.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

 01. ACS ASTRA PLOSCA - CSM 2 ALEXANDRIA

Catalin Columban (Videle) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Valentin Rusu (Rosiori  de Vede), Rez. Gabriel Costea (Rosiori de Vede) – seniori

Gabriel Costea – Marius Burlacu, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 02. AS VICTORIA LUNCA - ACS AJAX BOTOROAGA

Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Bogdan Doicut, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

 03. AS VIITORUL BUTESTI - CS METALUL PERETU

Ionut Dogeanu (Videle) – Bogdan Pana (Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Andrei Pavel, Gabriel Marin (toti Alexandria) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

 04. ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU

Ionut Bobe (Videle) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Alexandru Prodan (Turnu Mgurele), Rez. Valentin Zvobota (Videle) – seniori

Valentin Zvobota – Florin Baciu (ambii Videle),Ionut Predoi (Botoroaga) –juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

 05. AS VOINTA SAELELE 2017 - CS RAPID BUZESCU

Adrian Buica (Alexandria) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti), Andrei Grecu (Scrioastea), Cristian Mustatea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator; Iulian Brinceanu (Alexandria)

 06. CS UNIREA TIGANESTI - AS STEAUA SPATAREI

Catalina Nan (Alexandria) – Octavian Petre (Turnu Magurele), Daniel Ene (Plosca), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Luca Fudulu, Ionut Neda (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 07. AS UNIREA MOSTENI - ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Liviu Minca (Videle) – Danut Miu (Rosiori de Vede), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Stefan Croitoru (Alexandria) – seniori

Stefan Croitoru – Tibi Spataru, Marius Pate (toti Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

 08. AS AVINTUL STEJARU - ACS DRAGANESTI VLASCA

Traian Ene (Plosca) – Mihai Bajan (Videle), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Mihai Cazacu, Florentina Oprea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

 

Liga a-V-a -  Duminica  13.10.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

 01. CS VIRTOAPE - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Alexandri Sirbu (Rosiori de Vede) – Daniel Ene (Plosca), Adrian Cojocaru (Zimnicea) – seniori

Daniel Ene (Plosca) – George Botoghina, Alexandru Corbea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

 02. ACS PROGRESUL SMIRDIOASA - AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Stefan Creanga (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Ionel Galateanu (Guruieni) – seniori

Ionel Galateanu (Guruieni) – Florin Bozeanu, Stefan Creanga (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

 03. ACS TINERETUL SUHAIA - CS FLACARA CALINESTI

Adrian Buica (Alexandria) – Octavian Petre, Bogdan Doicut (ambii Turnu Magurele) – seniori

Teodor  Oancea (Alexandria) – George Tobosaru (Guruieni), Cosmin Negrea (Piatra) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

 04. AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – ACS  VIITORUL VIDELE

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Ovidiu Marinel (Brebina), Andrei Grecu (Scrioastea) – seniori

Ovidiu Marinel (Brebina) – Cristian Ilie (Turnu Magurele), Andrei Grecu (Scrioastea) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

05. AS PROGRESUL NENCIULESTI - A.S. RECOLTA SFINTESTI

Florentina Lungu (Alexandria) – Mihai Bajan,  Dorinel Luca (ambii Videle) – seniori

Ionel Nisipeanu (Piatra) – Radu Anghel (Alexandria), Darius Beznea (Piatra) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

 06. AS GLORIA MERISANI - AS VIITORUL DIDESTI

Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Alin Pana (Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Gabriel Costea – Leonard Epure, Marian Nicula (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

 07. AS VIITORUL BLEJESTI - AS FLACARA LITA

Aurel Peia (Alexandria) – Stelian Purcarea, Crisitan Mihai (ambii Rosiori de Vede) - seniori

Valentin Stanculet (Zimnicea) – Marius Cocos (Alexandria), Constantin Vaduva (Zimnicea) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

 08. AS VIITORUL SACENI - CS VITANESTI

Ionut Dogeanu (Videle) – Dan Ciucu, Alexandru Prodan (ambii Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Prodan (Turnu Magurele) – Florin Ciobanu (Mereni), Andreea Mirea (Videle) – juniori

Observator: Ion Prapugicu (Turnu Magurele)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  13.10.2019  Ora: 11,00 

 01. AS RECOLTA COPACEANCA - AS VULTURII MERENI

Stefan Croitoru – Bogdan Pana, Marius Pate (toti Alexandria)

Observator: Florea Coman  (Alexandria)

 02. AS TINERETUL SILISTEA - AS VEDEA

Marian Grosu (Buzescu) – Valentin Mihaila (Alexandria), Bogdan Croitoru (Zimnicea)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

 03. AS GLORIA DRACSENEI - AS TINERETUL RADOIESTI

Aurel Tanase – Marius Sandulescu, Lucian Epure (toti Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

 04. AS TELEORMANUL TROIANUL - AS REAL BEUCA

Robert Chioreanu – Mihai Mitrofan (ambii Turnu Magurele), Marius Burlacu (Rosiori de Vede)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

 05. CS OLTENI-TELEORMAN - AS  STEAUA  ROSIE MALDAENI

Catalin Columban – Mihai Traistaru (ambii Videle), Ionut Predoi (Botoroaga)

Observator: Marian Zarna (Videle)

 06. AS SPICUL BALACI - ACS SOIMII SCRIOASTEA

Sorin Manea (Alexandria) – Traian Ene (Plosca), Adrian Mutu (Alexandria)

Observator: Aurelian Tecu (Rosioride Vede)

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  13.10.2019  Ora: 11,00 

 01. AS DUNAREA ISLAZ - ACS UNIREA BRINCENI

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Marian Grecu (Scrioastea), Marius Stoian (Rosiori de Vede)

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

 02. ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS - CS NANOV

Cristian Andrei – Eduard Fratila, Robert Carp (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

 03. CS FLACARA CONTESTI - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

Mihai Rotaru (Alexandria) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Ion Cucu (Poroschia)

Observvator: Florea Roman (Alexandria)

  04. CS ASC SEACA - CS VOINTA SALCIA

Cornel Ghebaura – Florin Pastrama, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele)

Observator:Ilie Poting (Turnu Magurele)

 05. AS OLD BOYS ALEXANDRIA - ACS ASTRA PLOSCA 2

Stefan Luca – Alexandru Dinca, Florin Baciu (toti Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

 06. AS DINAMO BOGDANA - ACS IZVOARELE

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Danut Miu, Catalin Dobre (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

 

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP