Delegari arbitri

20 Septembrie 2022, la ora 17:50 / Publicat în Comunicate AJF / 1541 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 24.09.2022  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30

 ACS ASTRA PLOSCA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE

Mihai Rotaru (Alexandria) - Alexandru Prodan, Stefan Creanga (ambii Turnu Magurele) - seniori

Sorin Mitroi - Mihai Costache, Rares Silimon (toti Turnu Magurele) - juniori

-Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

AS VICTORIA LUNCA - C S VIRTOAPE  

Aurel Peia (Alexandria) - Ovidiu Marinel (Brebina), Felix Oprescu (Rosiori de Vede)- seniori

Darius Beznea Piatra - Marian Burcin (Cervenia), Madalin Gheorghe (Alexandria) - juniori

-Observator:Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

* Jocul se disputa pe terenul din Lita

ACS AVANTUL BRAGADIRU - CS ASC SEACA

 Cristian Beznea (Piatra) - Bogdan Pana, Sorin Manea (ambii Alexandria) - seniori

George Tobosaru - Alexandru Lina, Andrei Petra (toti Alexandria) - juniori

-Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

CS METALUL PERETU - CS RAPID BUZESCU

Andrei Cristian (Turnu Magurele) - Daniel Neagu (Alexandria), Octavian Petre (Turnu Magurele) - seniori

Octavian Petre - Sebastian Igrisan, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)- juniori

-Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

ACS DRAGANESTI VLASCA - AS VOINTA SAELELE 2017

Ionut Dogeanu (Videle) - Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Mihai Traistaru (Videle) - seniori

Stefan Luca (Mereni) - Alexandru Pereanu, Ionut Pindea (ambii Rosiori de Vede) - juniori 

-Observator: Mirel Ene (Videle)

ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS STEAUA SPATAREI

Marian Grosu (Buzescu) - Alexandru Dinca (Videle), Luca Fudulu (Alexandria) - seniori

Alexandru Dinca (Videle) - Florin Ciobanu (Mereni), Sorin Beianu (Botoroaga) - juniori

-Observator: Ionel Turlete (Videle)

ACS AJAX BOTOROAGA - CSL NANOV

 Stefan Stinga (Rosiori de Vede) - Catalina Nan (Alexandria), George Botoghina (Rosiori de Vede) - seniori

Stefan Stinga - Daniel Cirlomete, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede) - juniori

-Observator: Petre Rusu (osiori de Vede)

 

Liga a- V-a - Duminica 25.09.2022  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30

 A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Marius Sandulescu - Leonard Epura, Valentin Rusu (toti Rosiori de Vede) - seniori

Valentin Rusu - Leonard Epure, Marius Sandulescu (toti Rosiori de Vede) - juniori

-Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

CS FLACARA CALINESTI - ACS TINERETUL SUHAIA

Mihai Rotaru - Alexandru Lina, Sorin Fudulu (toti Alexandria) - seniori

Alexandru Lina - Sorin Fudulu, Mihai Rotaru (toti Alexandria) - juniori

-Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

ACS VIITORUL SACENI - ACS FLACARA LITA

Cristian Beznea - Darius Beznea (ambii Piatra), Ion Cucu (Poroschia) - seniori

Darius Beznea (Piatra) - Ion Cucu (Poroschia), Cristian Beznea (Piatra) - juniori

-Observator: Florin Cana (Alexandria)

AS RAPID URLUIU - A S INTER PURANI

Stefan Creanga - Alexandru Sima, Mihai Costache (toti Turnu Magurele) - seniori

Alexandru Sima - Mihai Costache, Emil Balalean (toti Turnu Magurele) - juniori

-Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

AS TINERETUL SILISTEA - CS VIITORUL PIATRA

Catalin Columban (Videle) - Florin Ciobanu (Mereni), Adrian Brodeala (Tunari) - seniori

Florin Ciobanu (Mereni) - Adrian Brodeala (Tunari), Marian Perlleshi (Videle) - juniori

-Observator: Marian Zarna (Videle)

A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021

Sorin Manea -  Daniel Neagu, George Tobosaru (toti Alexandria) - seniori  - Ora :11,30

George Tobosaru - Daniel Neagu, Sorin Manea (toti Alexandria) - juniori  - Ora: 09,30

-Observator: Florea Coman (Alexandria)

CS VITANESTI - CS VIITORUL LUNCA

 Ovidiu Marinel (Brebina) - Marian Nicula, Cristian Javla (ambii Rosiori de Vede) - seniori

Marian Nicula - Cristian Javla (ambii Rosiori de Vede), Florentin Ciuciu (Rosiori de Vede) - juniori

-Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

 

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 25.09.2022   Ora 11:00

 A.S. VEDEA - AS VIITORUL TALPA  - Ora 14,00

 Daniel Neagu - Sorin Manea, George Tobosaru (toti Alexandria)

Observator:Iulian Dorila (Alexandria)

FCS VIITORUL PERII BROSTENI - ACS PROGRESUL CIUPERCENI

 Mihai Bajan (Videle) - Dorinel Luca (Mereni), Mihai Petrescu (Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

A.S. RECOLTA SFINTESTI - A.S. TINERETUL RADOIESTI

 Stefan Luca (Mereni) - Mihai Traistaru (Videle), Sorin Beianu (Botoroaga)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

A.S. GLORIA MERISANI - AS VIITORUL GRATIA  -Ora 13,15

 Cornel Ghebaura - Octavian Petre, Albert Creanga (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE - A.S. VULTURII MERENI

 Adrian Buica (Alexandria) - Marian Burcin (Cervenia), Luca Fudulu (Alexandria)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

A.S. SPICUL BALACI - AS VIITORUL BUTESTI - Ora 10,30

 Octavian Petre - Albert Creanga, Cornel Ghebaura (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

 

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 25.09.2022   Ora 11:00

 AS VICTORIA CIUPERCENI - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI  -Ora:10,00

 Aurel Peia (Alexandria) - Marian Grosu (Buzescu), Madalin Gheorghe (Alexandria)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

A.S. OLTUL BECIU - AS DINAMO BOGDANA

 Bogdan Pana - Andrei Petre, Alexandru Pana (toti Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - CS STEAUA DRACEA

 Aurel Tanase -Daniel Cirlomete, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

* Jocul se disputa pe terenul din Buzescu

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - A.S. DUNAREA ISLAZ

 George Botoghina - Alexandru Pereanu, Ionut Pindea (toti Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

ACSC PUTINEIU - CS FLACARA CONTESTI  - Ora 13:00

 Marian Grosu (Buzescu) - Aurel Peia, Madalin Gheorghe (ambii Alexandria)

Observator:Catalin Cusca (Alexandria)

AS ATHLETIC SEGARCEA VALE - A.S. TELEORMANUL TROIANUL

 Ilie Cristea - Stefan Petica, Lica Tismanaru (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

 

 CUPA ROMANIEI  - FAZA JUDETEANA / ETAPA 1  MIERCURI 28.09.2022 ORA 16.30

01. AS VULTURII MERENI – AS VIITORUL GRATIA  

 Sorin Beianu (Botoroaga) - Mihai Petrescu (Videle), Adrian Brodeala (Tunari)

Observator:Ionel Turlete (Videle)

02. ACS PROGRESUL CIUPERCENI – AS VIITORUL TALPA

 Luca Stefan  (Mereni) - Mihai Traistaru (Videle), Florin Ciobanu (Mereni)

Observator:Alexandru Bajan (Videle)

03. FCS VIITORUL PERII BROSTENI – AS RECOLTA SFINTESTI

 Mihai Rotaru (Alexandria) - Ion Cucu (Poroschia), Sorin Fudulu (Alexandria)

Observator:Iulian Dumitrascu (Alexandria)

04. AS GLORIA MERISANI – AS SPICUL BALACI

 Marius Sandulescu - Gabriel Costea, Ionut Pindea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

05. AS TINERETUL RADOIESTI – AS VIITORUL BUTESTI

Felix Oprescu - Valentin Rusu, Alexandru Pereanu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

06. CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE – AS VEDEA

 Aurel Peia - Andrei Pavel, Madalin Gheorghe (toti Rosiori de Vede)

Observator: George Popa (Alexandria)

07. AS TELEORMANUL TROIANUL – AS DINAMO BOGDANA  Ora  14:15

 Adrian Buica - Luca Fudulu, Bogdan Pana (toti Alexandria)

Observator: Florin Cana (Alexandria)

08. ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI – AS OLTUL BECIU

 Cristian Andrei - Stefan Petica, Mihai Radu (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorge Doicut (Turnu Magurele)

09. ACSC PUTINEIU – AS PROGRESUL 2007 BOGDANA

 Darius Beznea (Piatra) - George Tobosaru, Andrei Petra (ambii Alexandria)

Observator:Nicolae Ologeanu (Alexandria)

10. AS VICTORIA CIUPERCENI – AS ATHLETIC SEGARCEA VALE

 Alexandru Sima - Sebastian Igrisan, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)

Observator:Emil Tomescu (Turnu Magurele)

11. ACS STEAUA DRACEA – AS DUNAREA ISLAZ  Ora  17:00

 Adrian Buica - Alexandru Lina, Luca Fudulu (toti Alexandria)

Observator:Mihai Pasca (Tiganesti)

12. CS FLACARA CONTESTI – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

 Ovidiu Marinel (Brebina) - Leonard Epure, Cristinel Javla (toti Rosiori de Vede)

 Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

IN CAZ DE EGALITATE DUPA 90 MIN SE VA PROCEDA LA EXECUTAREA LOVITURILOR PENTRU DEPARTAJARE  

 

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP