Delegari arbitri

07 Noiembrie 2022, la ora 18:21 / Publicat în Comunicate AJF de Stan Prodan / 1514 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 12.11.2022  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30

01. CS RAPID BUZESCU - ACS ASTRA PLOSCA

Ionut Dogeanu (Videle) - Alin Soare (Turnu Magurele), Dorinel Luca (Mereni)- seniori

Andrei Petra - George Tobosaru, Andrei Pavel (toti Alexandria) - juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

02. CS ASC SEACA - AS VOINTA SAELELE 2017

Stefan Creanga (Turnu Magurele) - Sorin Manea, Bogdan Pana (ambii Alexandria) - seniori

Bogdan Pana (Alexandria) - Mario Burcus, Emil Balaceanu (ambii Turnu Magurele) - juniori

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

03. C S VIRTOAPE - ACS STEAUA SPATAREI

Cristian Beznea (Piatra) - Alexandru Prodan, Mihai Sima (ambii Turnu Magurele) - seniori

Mihai Sima - Rares Silimon, Sebastian Igrisan (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

04. ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CSL NANOV

Mircea Belinas - Valentin Stanculet (ambii Zimnicea), Darius Beznea (Piatra) - seniori

Darius Beznea (Piatra) - Valentin Stanculet (Zimnicea), Valentin Mortu (Draganesti de Vede) - juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

05. AS VICTORIA LUNCA - ACS AJAX BOTOROAGA

Aurel Peia (Alexandria) - Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Ilie Cristea (Turnu Magurele) - seniori

Alexandru Pereanu (Rosiori de Vede) - Ionut Pindea (Scrioastea), Daniel Militaru (Dulceanca) - juniori

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

Jocul se disputa pe terenul din Lita

06. ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS ATLETIC ORBEASCA 

Mihai Rotaru (Alexandria) - Florin Ciobanu (Mereni), Alexandru Lina (Alexandria) - seniori

Alexandru Lina - Mihai Ghita (ambii Alexandria), Marius Bratu (Baciu) - juniori

Observator: Mirel Ene (Videle)

07. CS METALUL PERETU - ACS DRAGANESTI VLASCA

 Marian Grosu (Buzescu) - Ionut Purcea (Videle), Leonard  Epure ( Rosiori de Vede)- seniori

Ionut Purcea - Marian Perlleshi (ambii Videle), Catalin Lincan (Alexandria) - juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

 

Liga a- V-a - Duminica 13.11.2022  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30

01. A S INTER PURANI - A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020

Ionut Dogeanu (Videle) - Adrian Brodeala (Botoroaga), Marian Perlleshi (Videle) - seniori

Adrian Brodeala (Botoroaga) - Marian Perlleshi, Andrei Georgescu (ambiiVIdele) - juniori

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

02. ACS FLACARA LITA - CS VIITORUL PIATRA

Aurel Peia (Alexandria) - Ion Cucu (Poroschia), Alexandru Lina (Alexandria) - seniori

Ion Cucu (Poroschia) - Aurel Peia, Mihai Ghita (ambii Alexandria) - juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

03.ACS TINERETUL SUHAIA - CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021

Andrei Cristian (Turnu Magurele) - Mihai Costache (Beciu), Albert Creanga (Turnu Magurele) - seniori

Mihai Costache (Beciu) - Albert Creanga, Mario Burcus (ambii Turnu Magurele) - juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

04. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - CS VIITORUL LUNCA

Ovidiu Marinel (Brebina) - George Botoghina, Daniel Cirlomete (ambii Rosiori de Vede) - seniori

George Botoghina - Daniel Cirlomete (ambii Rosiori de Vede), Florentin Ciuciu (Plosca) - juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

05. CS FLACARA CALINESTI - CS VITANESTI  Ora 10:00

George Tobosaru - Mihai Rotaru, Andrei Petra (toti Alexandria) - juniori

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

06. ACS VIITORUL SACENI - A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Stefan Creanga - Valentin Jilca, Mihai Radu (toti Turnu Magurele) - seniori

Valentin Jilca - Mihai Radu, Emil Galaceanu (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

07. AS RAPID URLUIU - AS TINERETUL SILISTEA

 Felix Oprescu - Leonard Epure, Alexandru Pereanu (toti Rosiori de Vede) - seniori

Alexandru Pereanu - Leonard Epure (ambii Rosiori de Vede), Daniel Matei (Draganesti de Vede) - juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

 

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 13.11.2022   Ora 11:00

01. A.S. RECOLTA SFINTESTI - A.S. VEDEA

Marian Grosu (Buzescu) - Luca Fudulu, Andrei Pavel (ambii Alexandria)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

02. FCS VIITORUL PERII BROSTENI - AS VIITORUL BUTESTI

Mihai Bajan - Ionut Nita, Marius Bratu (toti Videle)

Observator: Marian Zirna (Videle)

03. A.S. GLORIA MERISANI - A.S. SPICUL BALACI  Ora 13:00

Mihai Rotaru - Andrei Petra, George Tobosaru (toti Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

04. CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE - AS VIITORUL TALPA

Ionel Galateanu (Guruieni) - Madalin Gheorghe, Alexandru Pana (ambii Alexandria)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

05. A.S. VULTURII MERENI - ACS PROGRESUL CIUPERCENI

Ionut Osiac (Vitanesti) - Sorin Beianu (Botoroaga), Gabriel Rizea (Vitanesti)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

06. AS VIITORUL GRATIA - A.S. TINERETUL RADOIESTI

 Stefan Luca - Dorinel Luca, Florin Ciobanu (toti Mereni)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 13.11.2022   Ora 11:00 

01. AS OLD BOYS ALEXANDRIA - AS VICTORIA CIUPERCENI

 Stefan Stinga - Cristian Javla, Alexandru Pindea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

*Jocul se disputa pe terenul din Buzescu

02. A.S. OLTUL BECIU - A.S. TELEORMANUL TROIANUL

 Cornel Ghebaura - Stefan Petica, Luca Tismanaru (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

03. A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS ATHLETIC SEGARCEA VALE  Ora  10:00

 Darius Beznea (Piatra) - Sorin Fudulu, Bogdan Pana (ambii Alexandria)

Observator: Gheorghe Stefan (Alexandria)

04. ACSC PUTINEIU - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI  Ora 13:30

 Sorin Fudulu (Alexandria) - Darius Beznea (Piatra), Bogdan Pana (Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

05. CS FLACARA CONTESTI - AS DINAMO BOGDANA

 Catalina Nan - Catalin Lincan (ambii Alexandria), Marian Burcin (Cervenia)

Observator: Florin Cana (Alexandria)

06. A.S. DUNAREA ISLAZ - CS STEAUA DRACEA

Alexandru Sima - Sebastian Igrisan, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP