JUNIORI, UNDER 11 (2009)

13 Ianuarie 2020, la ora 16:41 / Publicat în Comunicate AJF / 122 vizualizări

JUNIORI, UNDER 11 (2009)

  Sezon 2019/2020

Etapa  14  /  11-03-2020

CSS 1 ALEXANDRIA (Gudan) - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA

(Lacoviste) CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE  - CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE

AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA - AS VIITORUL ZIMNICEA

CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA - CS SPORTING 1 ROSIORI DE VEDE (Paciurea)

CS PHOENIX ALEXANDRIA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA

Sta - ACS DINAMIC KIDS VIDELE

AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - CSM ALEXANDRIA

 

Etapa  15  /  18-03-2020

AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - CSS 1 ALEXANDRIA

CSM ALEXANDRIA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE

CS PHOENIX ALEXANDRIA - Sta

ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA

CS SPORTING 1 ROSIORI DE VEDE - AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA

AS VIITORUL ZIMNICEA - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

CS ATLETICO ROSIORI DE VEDEACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA

 

Etapa  16  /  25.03.2020

CSS 1 ALEXANDRIA - CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE

ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - AS VIITORUL ZIMNICEA

CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE - CS SPORTING 1 ROSIORI DE VEDE

AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA

Sta- CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA

CS PHOENIX ALEXANDRIACSM ALEXANDRIA 

ACS DINAMIC KIDS VIDELE - AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE

 

Etapa  17  / 01.04.2020

ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CSS 1 ALEXANDRIA

AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - CS PHOENIX ALEXANDRIA

CSM ALEXANDRIACS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA 

AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA - Sta

ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIAE - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VED

CS SPORTING 1 ROSIORI DE VEDEACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA 

AS VIITORUL ZIMNICEA - CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE

 

Etapa  18  / 07.04.2020

CSS 1 ALEXANDRIA - AS VIITORUL ZIMNICEA

CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE - CS SPORTING 1 ROSIORI DE VEDE

ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA

Sta - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA - CSM ALEXANDRIA

CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA - AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE

 CS  PHOENIX  ALEXANDRIA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE

 

Etapa  19  /  09.04.2020

CS PHOENIX ALEXANDRIA - CSS 1 ALEXANDRIA

ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA

AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA

CSM ALEXANDRIA - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - Sta

ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE

CS SPORTING 1 ROSIORI DE VEDE - AS VIITORUL ZIMNICEA

 

Etapa  20  / 14.04.2020

CSS 1 ALEXANDRIA - CS SPORTING 1 ROSIORI DE VEDE

AS VIITORUL ZIMNICEA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA

CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE - STA

ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - CSM ALEXANDRIA

CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE  -AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE 

AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE

CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA - CS PHOENIX ALEXANDRIA

 

Etapa  21 /  16.04.2020

CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA - CSS 1 ALEXANDRIA

CS PHOENIX ALEXANDRIA - AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA

ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA

CSM ALEXANDRIA - CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE

AS VIITORUL ZIMNICEA -Sta

ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIACS SPORTING 1 ROSIORI DE VEDE 

 

Etapa  22 / 23.04.2020

CSS 1 ALEXANDRIA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA

Sta - CS SPORTING 1 ROSIORI DE VEDE

AS VIITORUL ZIMNICEA - CSM ALEXANDRIA

CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE - AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE

ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE

CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE - CS PHOENIX ALEXANDRIA

AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA - CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA

 

Etapa  23 / 28.04.2020

AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA - CSS 1 ALEXANDRIA

CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

CS PHOENIX ALEXANDRIA - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA

ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE

AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - AS VIITORUL ZIMNICEA

CSM ALEXANDRIA - CS SPORTING 1 ROSIORI DE VEDE

ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - Sta

 

Etapa  24  /  30.04.2020

Sta - CSS 1 ALEXANDRIA

ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - CSM ALEXANDRIA

CS SPORTING 1 ROSIORI DE VEDEAFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE 

AS VIITORUL ZIMNICEA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE

CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE - CS PHOENIX ALEXANDRIA

ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA

CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE - AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA

 

Etapa  25  /  05.05.2020

CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDECSS 1 ALEXANDRIA 

AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA

CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA - CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE

CS PHOENIX ALEXANDRIA - AS VIITORUL ZIMNICEA

ACS DINAMIC KIDS VIDELE -CS SPORTING 1 ROSIORI DE VEDE

AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELEACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA 

Sta - CSM ALEXANDRIA

 

Etapa  26  /  07.05.2020

CSS 1 ALEXANDRIA - CSM ALEXANDRIA

AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - Sta

ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE

CS SPORTING 1 ROSIORI DE VEDE - CS PHOENIX ALEXANDRIA

AS VIITORUL ZIMNICEA - CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA

CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE - AFC LUCEAFARUL ZIMNICEA

ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIACS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP