PROGRAM RETUR / JUNIORI, Under 13 (2006)

31 Ianuarie 2019, la ora 08:01 / Publicat în Comunicate AJF / 551 vizualizări

PROGRAM RETUR / JUNIORI, Under 13  (2006)

 Etapa 12     10-03-2019 

1) ACF DUNAREA ZIMNICEA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE     - 
2) CS PHOENIX ALEXANDRIA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA     - 
3) AS VIITORUL ZIMNICEA - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA     - 
4) CSM  ALEXANDRIA - CSS ALEXANDRIA     - 
5) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA - AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE     - 
6) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE - STA     - 

Etapa 13     17-03-2019 


1) ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CS PHOENIX ALEXANDRIA     - 
2) ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - AS VIITORUL ZIMNICEA     - 
3) ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - CSM  ALEXANDRIA     - 
4) CSS ALEXANDRIA - CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA     - 
5) AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE     - 
6) STA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 

Etapa 14     24-03-2019 


1) AS VIITORUL ZIMNICEA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE     - 
2) CSM  ALEXANDRIA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA     - 
3) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA     - 
4) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE - CSS ALEXANDRIA     - 
5) STA - AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE     - 
6) ACF DUNAREA ZIMNICEA - CS PHOENIX ALEXANDRIA     - 

Etapa 15     31-03-2019 


1) ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CSM  ALEXANDRIA     - 
2) ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA     - 
3) ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE     - 
4) CSS ALEXANDRIA - STA     - 
5) AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 
6) CS PHOENIX ALEXANDRIA - AS VIITORUL ZIMNICEA     - 

Etapa 16     07-04-2019 


1) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE     - 
2) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA     - 
3) STA - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA     - 
4) AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - CSS ALEXANDRIA     - 
5) ACF DUNAREA ZIMNICEA - AS VIITORUL ZIMNICEA     - 
6) CSM 2 ALEXANDRIA - CS PHOENIX ALEXANDRIA     - 

Etapa 17     14-04-2019 


1) ACS DINAMIC KIDS VIDELE - C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE     - 
2) ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - STA     - 
3) ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE     - 
4) CSS ALEXANDRIA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 
5) CS PHOENIX ALEXANDRIA - CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA     - 
6) AS VIITORUL ZIMNICEA - CSM  ALEXANDRIA     - 

Etapa 18     21-04-2019 


1) STA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE     - 
2) AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA     - 
3) CSS ALEXANDRIA - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA     - 
4) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA - AS VIITORUL ZIMNICEA     - 
5) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE - CS PHOENIX ALEXANDRIA     - 
6) ACF DUNAREA ZIMNICEA - CSM  ALEXANDRIA     - 

Etapa 19     26-04-2019 


1) ACS DINAMIC KIDS VIDELE - AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE     - 
2) ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - CSS ALEXANDRIA     - 
3) ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 
4) CS PHOENIX ALEXANDRIA - STA     - 
5) AS VIITORUL ZIMNICEA - C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE     - 
6) CSM  ALEXANDRIA - CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA     - 

Etapa 20     05-05-2019 


1) CSS ALEXANDRIA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE     - 
2) ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA     - 
3) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE - CSM  ALEXANDRIA     - 
4) STA - AS VIITORUL ZIMNICEA     - 
5) AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - CS PHOENIX ALEXANDRIA     - 
6) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 

Etapa 21     12-05-2019 


1) ACS DINAMIC KIDS VIDELE - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA     - 
2) ACF DUNAREA ZIMNICEA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA     - 
3) CS PHOENIX ALEXANDRIA - CSS ALEXANDRIA     - 
4) AS VIITORUL ZIMNICEA - AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE     - 
5) CSM  ALEXANDRIA - STA     - 
6) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA - C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE     - 

Etapa 22     19-05-2019 


1) ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE     - 
2) ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - CS PHOENIX ALEXANDRIA     - 
3) CSS ALEXANDRIA - AS VIITORUL ZIMNICEA     - 
4) AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - CSM  ALEXANDRIA     - 
5) STA - CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA     - 
6) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP