PROGRAM RETUR / LIGA 4 / FORTUNA SPORTS

06 Ianuarie 2023, la ora 23:02 / Publicat în Comunicate AJF de Stan Prodan / 180 vizualizări

PROGRAM  RETUR / LIGA 4 / FORTUNA SPORTS

PROGRAM  RETUR LIGA 4 FORTUNA SPORTS / ED 2022-2023

Etapa 14         04-03-2023

ACS ASTRA PLOSCA - ACS ATLETIC ORBEASCA   

ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS AJAX BOTOROAGA   

CS METALUL PERETU - CSL NANOV   

ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS STEAUA SPATAREI   

AS VICTORIA LUNCA - AS VOINTA SAELELE 2017   

ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CS RAPID BUZESCU   

C S VIRTOAPE - CS ASC SEACA   

 

Etapa 15         11-03-2023

C S VIRTOAPE - ACS ASTRA PLOSCA   

CS ASC SEACA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE   

CS RAPID BUZESCU - AS VICTORIA LUNCA   

AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS AVANTUL BRAGADIRU   

ACS STEAUA SPATAREI - CS METALUL PERETU   

CSL NANOV - ACS DRAGANESTI VLASCA  

ACS AJAX BOTOROAGA - ACS ATLETIC ORBEASCA   

 

Etapa 16         18-03-2023

ACS ASTRA PLOSCA - ACS AJAX BOTOROAGA   

ACS ATLETIC ORBEASCA - CSL NANOV 

ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS STEAUA SPATAREI   

CS METALUL PERETU - AS VOINTA SAELELE 2017 

ACS AVANTUL BRAGADIRU - CS RAPID BUZESCU 

AS VICTORIA LUNCA - CS ASC SEACA 

ACS DINAMIC KIDS VIDELE - C S VIRTOAPE  

 

Etapa 17         25-03-2023

ACS DINAMIC KIDS VIDELE - ACS ASTRA PLOSCA   

C S VIRTOAPE - AS VICTORIA LUNCA   

CS ASC SEACA - ACS AVANTUL BRAGADIRU   

CS RAPID BUZESCU - CS METALUL PERETU   

AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS DRAGANESTI VLASCA   

ACS STEAUA SPATAREI - ACS ATLETIC ORBEASCA   

CSL NANOV - ACS AJAX BOTOROAGA  

 

Etapa 18         01-04-2023

ACS ASTRA PLOSCA - CSL NANOV   

ACS AJAX BOTOROAGA - ACS STEAUA SPATAREI   

ACS ATLETIC ORBEASCA - AS VOINTA SAELELE 2017   

ACS DRAGANESTI VLASCA - CS RAPID BUZESCU   

CS METALUL PERETU - CS ASC SEACA   

ACS AVANTUL BRAGADIRU - C S VIRTOAPE   

AS VICTORIA LUNCA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE   

 

Etapa 19         08-04-2023

AS VICTORIA LUNCA - ACS ASTRA PLOSCA   

ACS DINAMIC KIDS VIDELE - ACS AVANTUL BRAGADIRU   

C S VIRTOAPE - CS METALUL PERETU   

CS ASC SEACA - ACS DRAGANESTI VLASCA   

CS RAPID BUZESCU - ACS ATLETIC ORBEASCA   

AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS AJAX BOTOROAGA   

ACS STEAUA SPATAREI - CSL NANOV   

 

Etapa 20         15-04-2023 (SAMBATA PASTELUI)

ACS ASTRA PLOSCA - ACS STEAUA SPATAREI   

CSL NANOV - AS VOINTA SAELELE 2017   

ACS AJAX BOTOROAGA - CS RAPID BUZESCU   

ACS ATLETIC ORBEASCA - CS ASC SEACA   

ACS DRAGANESTI VLASCA - C S VIRTOAPE   

CS METALUL PERETU - ACS DINAMIC KIDS VIDELE   

ACS AVANTUL BRAGADIRU - AS VICTORIA LUNCA   

 

Etapa 21         22-04-2023

ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS ASTRA PLOSCA   

AS VICTORIA LUNCA - CS METALUL PERETU   

ACS DINAMIC KIDS VIDELE - ACS DRAGANESTI VLASCA   

C S VIRTOAPE - ACS ATLETIC ORBEASCA   

CS ASC SEACA - ACS AJAX BOTOROAGA   

CS RAPID BUZESCU - CSL NANOV   

AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS STEAUA SPATAREI   

 

Etapa 22         29-04-2023

ACS ASTRA PLOSCA - AS VOINTA SAELELE 2017   

ACS STEAUA SPATAREI - CS RAPID BUZESCU   

CSL NANOV - CS ASC SEACA   

ACS AJAX BOTOROAGA - C S VIRTOAPE   

ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE   

ACS DRAGANESTI VLASCA - AS VICTORIA LUNCA   

CS METALUL PERETU - ACS AVANTUL BRAGADIRU   

 

Etapa 23         06-05-2023

CS METALUL PERETU - ACS ASTRA PLOSCA   

ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS DRAGANESTI VLASCA   

AS VICTORIA LUNCA - ACS ATLETIC ORBEASCA   

ACS DINAMIC KIDS VIDELE - ACS AJAX BOTOROAGA   

C S VIRTOAPE - CSL NANOV   

CS ASC SEACA - ACS STEAUA SPATAREI   

CS RAPID BUZESCU - AS VOINTA SAELELE 2017   

 

Etapa 24         13-05-2023

ACS ASTRA PLOSCA - CS RAPID BUZESCU   

AS VOINTA SAELELE 2017 - CS ASC SEACA   

ACS STEAUA SPATAREI - C S VIRTOAPE   

CSL NANOV - ACS DINAMIC KIDS VIDELE   

ACS AJAX BOTOROAGA - AS VICTORIA LUNCA   

ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU   

ACS DRAGANESTI VLASCA - CS METALUL PERETU   

 

Etapa 25         20-05-2023

ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS ASTRA PLOSCA   

CS METALUL PERETU - ACS ATLETIC ORBEASCA   

ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS AJAX BOTOROAGA   

AS VICTORIA LUNCA - CSL NANOV   

ACS DINAMIC KIDS VIDELE - ACS STEAUA SPATAREI   

C S VIRTOAPE - AS VOINTA SAELELE 2017   

CS ASC SEACA - CS RAPID BUZESCU   

 

Etapa 26         27-05-2023

ACS ASTRA PLOSCA - CS ASC SEACA   

CS RAPID BUZESCU - C S VIRTOAPE   

AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS DINAMIC KIDS VIDELE   

ACS STEAUA SPATAREI - AS VICTORIA LUNCA   

CSL NANOV - ACS AVANTUL BRAGADIRU   

ACS AJAX BOTOROAGA - CS METALUL PERETU   

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP