PROGRAM RETUR LIGA 6 SERIA 2

06 Ianuarie 2023, la ora 23:36 / Publicat în Comunicate AJF de Stan Prodan / 178 vizualizări

PROGRAM RETUR LIGA 6 SERIA 2

PROGRAM  RETUR LIGA 6 / Seria 2  / ED 2022-2023

 Etapa 12         12-03-2023

A.S. TELEORMANUL TROIANUL - AS VICTORIA CIUPERCENI   

AS ATHLETIC SEGARCEA VALE - A.S. OLTUL BECIU   

ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - AS OLD BOYS ALEXANDRIA   

AS DINAMO BOGDANA - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA   

CS STEAUA DRACEA - ACSC PUTINEIU   

A.S. DUNAREA ISLAZ - CS FLACARA CONTESTI   

 

Etapa 13         19-03-2023

AS VICTORIA CIUPERCENI - AS ATHLETIC SEGARCEA VALE   

A.S. OLTUL BECIU - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI   

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - AS DINAMO BOGDANA   

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - CS STEAUA DRACEA   

ACSC PUTINEIU - A.S. DUNAREA ISLAZ   

CS FLACARA CONTESTI - A.S. TELEORMANUL TROIANUL   

 

Etapa 14         26-03-2023

ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - AS VICTORIA CIUPERCENI   

AS DINAMO BOGDANA - A.S. OLTUL BECIU   

CS STEAUA DRACEA - AS OLD BOYS ALEXANDRIA   

A.S. DUNAREA ISLAZ - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA   

CS FLACARA CONTESTI - ACSC PUTINEIU   

A.S. TELEORMANUL TROIANUL - AS ATHLETIC SEGARCEA VALE   

 

Etapa 15         02-04-2023

AS VICTORIA CIUPERCENI - AS DINAMO BOGDANA    

A.S. OLTUL BECIU - CS STEAUA DRACEA   

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - A.S. DUNAREA ISLAZ   

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - CS FLACARA CONTESTI   

ACSC PUTINEIU - A.S. TELEORMANUL TROIANUL   

AS ATHLETIC SEGARCEA VALE - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI   

Etapa 16         09-04-2023

CS STEAUA DRACEA - AS VICTORIA CIUPERCENI   

A.S. DUNAREA ISLAZ - A.S. OLTUL BECIU   

CS FLACARA CONTESTI - AS OLD BOYS ALEXANDRIA   

ACSC PUTINEIU - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA   

A.S. TELEORMANUL TROIANUL - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI   

AS DINAMO BOGDANA - AS ATHLETIC SEGARCEA VALE   

 

Etapa 17         23-04-2023

AS VICTORIA CIUPERCENI - A.S. DUNAREA ISLAZ    

A.S. OLTUL BECIU - CS FLACARA CONTESTI   

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - ACSC PUTINEIU   

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - A.S. TELEORMANUL TROIANUL   

AS ATHLETIC SEGARCEA VALE - CS STEAUA DRACEA   

ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - AS DINAMO BOGDANA   

 

Etapa 18         30-04-2023

CS FLACARA CONTESTI - AS VICTORIA CIUPERCENI   

ACSC PUTINEIU - A.S. OLTUL BECIU   

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS OLD BOYS ALEXANDRIA   

CS STEAUA DRACEA - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI   

A.S. DUNAREA ISLAZ - AS ATHLETIC SEGARCEA VALE   

A.S. TELEORMANUL TROIANUL - AS DINAMO BOGDANA   

 

Etapa 19         07-05-2023

AS VICTORIA CIUPERCENI - ACSC PUTINEIU   

A.S. OLTUL BECIU - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA   

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - A.S. TELEORMANUL TROIANUL   

AS ATHLETIC SEGARCEA VALE - CS FLACARA CONTESTI   

ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - A.S. DUNAREA ISLAZ   

AS DINAMO BOGDANA - CS STEAUA DRACEA   

 

Etapa 20         14-05-2023

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS VICTORIA CIUPERCENI   

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - A.S. OLTUL BECIU   

A.S. DUNAREA ISLAZ - AS DINAMO BOGDANA   

CS FLACARA CONTESTI - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI   

ACSC PUTINEIU - AS ATHLETIC SEGARCEA VALE   

CS STEAUA DRACEA - A.S. TELEORMANUL TROIANUL   

 

Etapa 21         21-05-2023

AS VICTORIA CIUPERCENI - AS OLD BOYS ALEXANDRIA   

A.S. TELEORMANUL TROIANUL - A.S. OLTUL BECIU   

AS ATHLETIC SEGARCEA VALE - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA   

ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - ACSC PUTINEIU   

AS DINAMO BOGDANA - CS FLACARA CONTESTI   

CS STEAUA DRACEA - A.S. DUNAREA ISLAZ   

 

Etapa 22         28-05-2023

A.S. OLTUL BECIU - AS VICTORIA CIUPERCENI   

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - AS ATHLETIC SEGARCEA VALE   

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI   

ACSC PUTINEIU - AS DINAMO BOGDANA   

CS FLACARA CONTESTI - CS STEAUA DRACEA   

A.S. DUNAREA ISLAZ - A.S. TELEORMANUL TROIANUL   

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP