PROGRAM RETUR / LIGA a-IV-a

08 Ianuarie 2020, la ora 14:42 / Publicat în Comunicate AJF / 161 vizualizări

PROGRAM RETUR / LIGA a-IV-a

Program  competitional

 

Etapa  XVI - 22.02.2020

CSM 2 ALEXANDRIA -  ACS ATLETIC ORBEASCA

 AS VIITORUL BUTESTI -  AS VOINTA SAELELE 2017

AS VICTORIA LUNCA  - CS UNIREA TIGANESTI

ACS ASTRA PLOSCA - AS UNIREA MOSTENI

ACS AJAX BOTOROAGA - AS AVINTUL STEJARU

CS METALUL PERETU - ACS DRAGANESTI VLASCA

ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS CETATEA TURNU MAGURELE

CS RAPID BUZESCU - AS STEAUA SPATAREI

 

 

Etapa XVII - 29.02.2020

ACS ATLETIC ORBEASCAAS VIITORUL BUTESTI 

AS VOINTA SAELELE 2017 - AS VICTORIA LUNCA

 CS UNIREA TIGANESTI -ACS ASTRA PLOSCA

AS UNIREA MOSTENIA - ACS AJAX BOTOROAG

A.S. AVINTUL STEJARU - CS METALUL PERETU

ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU

ACS CETATEA TURNU MAGURELE - CS RAPID BUZESCU

A.S. STEAUA SPATAREICSM 2 ALEXANDRIA 

 

 

Etapa XVIII - 07-03-2020

 CSM 2 ALEXANDRIA -AS VIITORUL BUTESTI

AS VICTORIA LUNCA - ACS ATLETIC ORBEASCA

ACS ASTRA PLOSCAAS VOINTA SAELELE 2017 

ACS AJAX BOTOROAGA - CS UNIREA TIGANESTI

CS METALUL PERETU - AS UNIREA MOSTENI

ACS AVANTUL BRAGADIRU - A.S. AVINTUL STEJARU

CS RAPID BUZESCU - ACS DRAGANESTI VLASCA

 AS STEAUA SPATAREI -ACS CETATEA TURNU MAGURELE

 

Etapa  XIX -  14.03.2020

AS VIITORUL BUTESTI - AS VICTORIA LUNCA

ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS ASTRA PLOSCA

 AS VOINTA SAELELE 2017ACS AJAX BOTOROAGA

CS UNIREA TIGANESTI - CS METALUL PERETU

AS UNIREA MOSTENI - ACS AVANTUL BRAGADIRU

AS AVINTUL STEJARU - CS RAPID BUZESCU

ACS DRAGANESTI VLASCA - AS STEAUA SPATAREI

ACS CETATEA TURNU MAGURELE - CSM 2 ALEXANDRIA

 

Etapa XX - 21.03.2020

CSM 2 ALEXANDRIA - AS VICTORIA LUNCA

ACS ASTRA PLOSCA - AS VIITORUL BUTESTI

ACS AJAX BOTOROAGA -ACS ATLETIC ORBEASCA 

CS METALUL PERETU - AS VOINTA SAELELE 2017

ACS AVANTUL BRAGADIRUCS UNIREA TIGANESTI 

CS RAPID BUZESCU - AS UNIREA MOSTENI

A.S. STEAUA SPATAREI - A.S. AVINTUL STEJARU

 ACS CETATEA TURNU MAGURELE -ACS DRAGANESTI VLASCA

 

 

Etapa XXI  - 28.03.2020

AS VICTORIA LUNCA - ACS ASTRA PLOSCA

AS VIITORUL BUTESTI - ACS AJAX BOTOROAGA

ACS ATLETIC ORBEASCA - CS METALUL PERETU

AS VOINTA SAELELE 2017ACS AVANTUL BRAGADIRU 

CS UNIREA TIGANESTI - CS RAPID BUZESCU

AS UNIREA MOSTENI - A.S. STEAUA SPATAREI

A.S. AVINTUL STEJARUACS CETATEA TURNU MAGURELE 

ACS DRAGANESTI VLASCA - CSM 2 ALEXANDRIA

 

Etapa XXII - 04.04.2020

CSM 2 ALEXANDRIA - ACS ASTRA PLOSCA

ACS AJAX BOTOROAGA - AS VICTORIA LUNCA

CS METALUL PERETU - AS VIITORUL BUTESTI

ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS ATLETIC ORBEASCA

CS RAPID BUZESCU - AS VOINTA SAELELE 2017

A.S. STEAUA SPATAREICS UNIREA TIGANESTI 

ACS CETATEA TURNU MAGURELE - AS UNIREA MOSTENI

ACS DRAGANESTI VLASCAA.S. AVINTUL STEJARU 

 

Etapa XXIII - 11.04.2020

ACS ASTRA PLOSCA - ACS AJAX BOTOROAGA

AS VICTORIA LUNCA - CS METALUL PERETU

AS VIITORUL BUTESTIACS AVANTUL BRAGADIRU 

 ACS ATLETIC ORBEASCA -CS RAPID BUZESCU

AS VOINTA SAELELE 2017 - A.S. STEAUA SPATAREI

CS UNIREA TIGANESTIACS CETATEA TURNU MAGURELE 

AS UNIREA MOSTENI - ACS DRAGANESTI VLASCA

A.S. AVINTUL STEJARU - CSM 2 ALEXANDRIA

 

Etapa  XXIV  - 18.04.2020

ACS AJAX BOTOROAGA - CSM 2 ALEXANDRIA

CS METALUL PERETU - ACS ASTRA PLOSCA

ACS AVANTUL BRAGADIRU - AS VICTORIA LUNCA

CS RAPID BUZESCU - AS VIITORUL BUTESTI

A.S. STEAUA SPATAREI - ACS ATLETIC ORBEASCA

ACS CETATEA TURNU MAGURELE - AS VOINTA SAELELE 2017

ACS DRAGANESTI VLASCACS UNIREA TIGANESTI 

A.S. AVINTUL STEJARU - AS UNIREA MOSTENI

 

Etapa XXV - 25.04.2020

ACS AJAX BOTOROAGA - CS METALUL PERETU

ACS ASTRA PLOSCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU

AS VICTORIA LUNCA - CS RAPID BUZESCU

AS VIITORUL BUTESTI - A.S. STEAUA SPATAREI

ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS CETATEA TURNU MAGURELE

 AS VOINTA SAELELE 2017 -ACS DRAGANESTI VLASCA

CS UNIREA TIGANESTIA.S. AVINTUL STEJARU 

CSM 2 ALEXANDRIA - AS UNIREA MOSTENI

 

Etapa XXVI  - 02.05.2020

CS METALUL PERETU - CSM 2 ALEXANDRIA

ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS AJAX BOTOROAGA

CS RAPID BUZESCU - ACS ASTRA PLOSCA

A.S. STEAUA SPATAREI - AS VICTORIA LUNCA

ACS CETATEA TURNU MAGURELE -AS VIITORUL BUTESTI 

ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS ATLETIC ORBEASCA

 A.S. AVINTUL STEJARU-AS VOINTA SAELELE 2017 

AS UNIREA MOSTENICS UNIREA TIGANESTI 

 

Etapa XXVII  - 09.05.2020

CS METALUL PERETU - ACS AVANTUL BRAGADIRU

ACS AJAX BOTOROAGACS RAPID BUZESCU 

ACS ASTRA PLOSCA - A.S. STEAUA SPATAREI

AS VICTORIA LUNCA - ACS CETATEA TURNU MAGURELE

AS VIITORUL BUTESTI - ACS DRAGANESTI VLASCA

ACS ATLETIC ORBEASCA - A.S. AVINTUL STEJARU

AS VOINTA SAELELE 2017 - AS UNIREA MOSTENI

CSM 2 ALEXANDRIA - CS UNIREA TIGANESTI

 

Etapa XXVIII  - 16.05.2020

ACS AVANTUL BRAGADIRU - CSM 2 ALEXANDRIA

CS RAPID BUZESCU - CS METALUL PERETU

A.S. STEAUA SPATAREI - ACS AJAX BOTOROAGA

ACS CETATEA TURNU MAGURELE - ACS ASTRA PLOSCA

ACS DRAGANESTI VLASCA - AS VICTORIA LUNCA

A.S. AVINTUL STEJARU - AS VIITORUL BUTESTI

AS UNIREA MOSTENI - ACS ATLETIC ORBEASCA

CS UNIREA TIGANESTI - AS VOINTA SAELELE 2017

 

Etapa  XXIX -  23.05.2020

ACS AVANTUL BRAGADIRU - CS RAPID BUZESCU

CS METALUL PERETU - A.S. STEAUA SPATAREI

ACS AJAX BOTOROAGAACS CETATEA TURNU MAGURELE 

ACS ASTRA PLOSCA - ACS DRAGANESTI VLASCA

AS VICTORIA LUNCA - A.S. AVINTUL STEJARU

AS VIITORUL BUTESTI - AS UNIREA MOSTENI

ACS ATLETIC ORBEASCACS UNIREA TIGANESTI 

CSM 2 ALEXANDRIA - AS VOINTA SAELELE 2017

 

Etapa XXX - 30.05.2020

CS RAPID BUZESCU - CSM 2 ALEXANDRIA

A.S. STEAUA SPATAREI - ACS AVANTUL BRAGADIRU

ACS CETATEA TURNU MAGURELE - CS METALUL PERETU

ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS AJAX BOTOROAGA

A.S. AVINTUL STEJARU - ACS ASTRA PLOSCA

AS UNIREA MOSTENIAS VICTORIA LUNCA 

CS UNIREA  TIGANESTI - AS VIITORUL BUTESTI

AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS ATLETIC ORBEASCA

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP